رفتن به مطلب
amir.sdi

نمایش بهتر محصولات در ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

میخواستم راهنمایی بفرمایید که چطور میشه محصولات در ویرچومات رو بهتر چیدمان کرد ، مثلا وقتی روی یک کتگوری کلیک میکنیم محصولاتش بصورت جدا از هم و در باکس های مجزا بصورت جدولی نمایش داده بشه که در هر باکس دکمه "اضافه به سبد خرید" رو داشته باشیم ؟

خیلی گشتم اما به نتیجه ای نرسیدم

پیشاپیش ممنون از توجه تون53.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

@ مشکل ما ایرانیا اینکه همیشه میخوایم مصرف کنده باشیم ! و مدعی ! -- دوست عزیز ما داریم رایگتن خدمات میدیم ! کار و زندگی هم داریم !

پس تهای اضافی پاک شدن

دوست عزیز من افزونهی برای این کار نمیشناسم !

ولی اگه cssو کمی هم php بلد باشید میتونید این کار رو انجام بدین !

بلد هستید ؟ بگید راهنمایی کنم

یا حق

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست عصبانی مون

نخیر بلد نیستم عزیزم .. اگر بلد بودم مطرح نمیکردم .. درضمن هر کسی در کاری تبهر داره مثلا بنده شاید در کار تجارت و شما در کار دیگه ای !

بنده در کار خودم و در حد خودم تولید دارم تا دوستانی مثل شما مصرف کنن!

اینجا فکر کنم انجمن راهنمایی و رفع اشکال هست دیگه درسته؟ شما طاقتت خیلی کمه دوست من ، بهتره به جای جواب با تحقیر با کنترل احساسات کمی با بصیرت و شکیبایی جواب بچه ها رو بدید.

شما هم ایرانی هستی و یکی از معضلات ما اگر بی اطلاعی من نوعی از کد نویسی باشه اما شیوه رفتار شما قطعا یکی از این معضلات هست برادر.

لینک به ارسال

سلام جناب شمسی

اگه میشه یکم راهنمایی کنین تا من این ماژول رو بسازم ، یا اگه نسخه انگلیسیش هست فارسی کنم و در اختیار دوستان بگذارم . خود من در حال گشتن هستم تو فروم های فارسی و انگلیسی ، چیزی ندیدم. الان نیاز دارم که محصولات رو به صورت جدول با مشخصات نشون بدم . کمکی سواد این کار رو دارم . مطلبی هست که مفید باشه خوشحال میشم در اختیارم بگذارید.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...