رفتن به مطلب
ghomi

مشکل با ارتفاع پوزیشن ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

از دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه که چجوری می تونم یه سری پوزیشن مثل user1-2-3-4 توی قالب تعریف کنم بطوریکه اگر ماژول های تعریف شده تو این پوزیشن ها فقط برای نمایش در صفحه اصلی انتخاب شدن توی صفحات دیگه ارتفاع تخصیص داده شده به اونا خالی نیفته ؟

وقتی از دستور CSS height: auto; ماژول هام از اون بکگراند اصلی که تعریف کردم میان بیرون و تنها راه اینه که بهش ارتفاع بدم مثلا ۱۵۰Px و وقتی اینکارو می کنم علاوه بر اینکه تو صفحات دیگه خالی میفته این ۱۵۰ پیکسل ماژول هام وقتی بیشتر از این حد محتوا توشون قرار می گیره ازش میزنه بیرون.

دوستان خیلی به کمکتون نیاز دارم... باید تا آخر هفته تحویل بدم این سایتو :(

فک می کنم از ریشه مشکل داره کدای CSS ام.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یکم تو نت بگرد و در مورد موقعیت های شرطی جست و جو کن

اساس این موقعیت های اینه که اگه تو در این موقعیت ماژولی رو برای صفحه خاص (مثلا اخبار) نمایش بزاری

در این صفحه با چک کردن شرط موقعیت به نمایش در میاد

ولی در صفحات دیگه این موقعیت کلا نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

سلام

ممنون از راهنماییتون ! واقعا کمکم کرد ! اما مشکل من چیز دیگه ای بود و خدا رو شکر حل شد ! توضیح میدم تا دوستان هم اگر این مشکل رو دارن برطرف بشه.

من یه دایو اصلی داشتم که توش ماژول های منو و اسلاید شو تعریف کردم ! می خواستم زیر اسلاید شو ۴ تا موقعیت تعریف کنم که افقی کنار هم قرار بگیرن ! ارتفاع دایو اصلی رو رو اتوماتیک گذاشته بودم و وقتی می خواستم موقعیت های یوزر رو تعریف کنم از دایو اصلی میزد بیرون ! نهایتا با کمک یکی از دوستان توی StyleSheet رفتم و برای دایو یوزر هام position: relative; و display: table; رو تعریف کردم و همونطور که می خواستم درست شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...