رفتن به مطلب
aminkalak

اضافه كردن فيلد روتيتر و ليد خبر در ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. در چندجا اين موضوع مطرح شده و تاكنون راه حل اساسي براش پيدا نشده. خواهش مي كنم مديران نگن كه اين موضوع تكراري و اسپم هست و نبندنش.

اگر كسي از دوستان ميتونه بوسيله يك افزونه يا برنامه نويسي و يا تغييرات در هسته جوملا دو فيلد جديد با عنوان روتيتر (جمله كوتاهي كه قبل از عنوان درج بشه مثل: در نشست خبري امروز مطرح شد: ... يا مثلا: رييس جمهور از وزرا خواست:...)

و يك فيلد هم بعنوان ليد خبر (خلاصه و چكيده اي از مطلب كه در ابتداي متن خبر مي آيد) ايجاد كنند.

البته نميدونم چرا آقاي تهراني در اين مورد كم لطفي مي كنند و اين كار رو نمي كنند. چون خيلي ها ازشون خواستن. آقاي تهراني قبلا اين كارو كردن تو سايت خبري طوفان نيوز. اميدوارم كه لطف كنن و براي ما هم حداقل آموزشش رو بزارن.

به هر حال اگر كسي ميتونه اين كارو بكنه كار خيلي از كساني كه سايت خبري دارن حل ميشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این زبان اصل هم بدید ممنون میشیم...لطف کنید و مرحمت بفرمایید لینکش رو قرار بدید.

((واقعا خیلی خوب میشد که اگه مهندس تهرانی فقط استادگونه یکم راهنمایی میکردن تا راه بیافتیم...))

لینک به ارسال

دوستان واقعا خیلی ها کارشون گیره این مبحث هستش...

من تو یه تاپیک دیگه هم که مربوط به این بحث بود سوال کردم ولی جوابی از هیچ کس نگرفتم...

دوستان اگه کسی راه حلی داره دریغ نکنه...ممنون.

لینک به ارسال

من هم مدت زیادیه که دنبال چنین چیزی هستم، متاسفانه در ایران و تمام سایت های وابسته به جوملا، هیچ کس تا به حال پاسخی در این خصوص نداده، درصورتی که بسیار ضروری است.

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز شما چه پاسخی می خواهید؟

باید برنامه نویسی شود. یا پلاگینی نوشته شود یا در هسته جوملا دست برده شود!

جوابی که می خواستید رو دادم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به همه عزیزان جوملا کار یه مژده براتون دارم 
بخش روتیتر رو به طور کامل به کامپوننت k2 اضافه کردم و فقط کافی ایست در بخش افزودن مطلب در قسمت اطلاعات داده های شرح دهنده در قسمت توضیحات متن روتیتر خود را وارد کنید و روتیتر در قسمت بالای عنوان مطلبتون قرار می گیرد موفق باشید

اینم لینک دانلود: http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13826303431.zip

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لینک دانلود از سرور جومینــــــا جایگزین شد . لطفا" قوانین را رعایت فرمایید !

لینک به ارسال

سلام و ممنون از شما
اما k2 دردسرای خودش رو داره. واقع حیفه که خیلی ها از جوملا بعنوان پرتال خبری استفاده می کنن اما هیچکس مشکل اساسی روتیتر رو حل نکرده

لینک به ارسال

سلام و ممنون از شما

اما k2 دردسرای خودش رو داره. واقع حیفه که خیلی ها از جوملا بعنوان پرتال خبری استفاده می کنن اما هیچکس مشکل اساسی روتیتر رو حل نکرده

به راحتی می شد تویه خود جوملا این قابلیت رو اضافه کرد ولی با توجه به اینکه خودم از k2 استفاده می کنم اون رو تغییر دادم حرف شما تا حدودی صحیح هست ولی به هر حال هر کسی با توجه به نیاز خودش از جوملا استفاده می کنه کامپوننت k2 یکسری محدودیت هایی ایجاد می کنه ولی با یکم جستجو تویه سایت getk2.org می تونید افزونه مورد نظر خودتونو متناسب با کاری که می خواید انجام بدید رو پیدا کنید 

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

این سیتم بر پایه خوملا است و تغییراتی در آن به وجود آمده آیا می توانید در مورد نحو تغییرات من رو راهنمایی کنید با تشکر

post-24158-0-10030600-1389769154_thumb.j

post-24158-0-32254500-1389769167_thumb.j

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان

این سیتم بر پایه خوملا است و تغییراتی در آن به وجود آمده آیا می توانید در مورد نحو تغییرات من رو راهنمایی کنید با تشکر

من قبلا توانسته بودم با دستکاری در هسته و نیز دیتابیس جوملا قسمت مدیریت سایت رو حل کنم فقط مونده بود بخش کاربری که اونم حل شد.

انشالله به زودی و به صورت کامل توضیح میدم.

بخش کاربری مانند نمونه زیر شده:

back.jpg.

ویرایش شده توسط hossein77

لینک به ارسال

من قبلا توانسته بودم با دستکاری در هسته و نیز دیتابیس جوملا قسمت مدیریت سایت رو حل کنم فقط مونده بود بخش کاربری که اونم حل شد.

انشالله به زودی و به صورت کامل توضیح میدم.

بخش کاربری مانند نمونه زیر شده:

back.jpg.

خوب ؟؟؟ چی شد بلاخره کسی نتونست مشکل لید خبر یا همون روتیتر رو حل کنه!!!! شدیدا بهش نیاز دارم ولو با دادن هزینه

لینک به ارسال

سلام

برای اینگونه موارد از تغییرات روی هسته پرهیز کنید بخصوص برای کاربران مبتدی و متوسط این مورد توصیه میشه

بنا به دلایل زیر:

اولا اینکار برای کاربران مبتدی و بعضا حتی متوسط جوملا نیز امکان پذیر نیست و انجام تغییرات ممکن است در کارکرد جوملا اختلال ایجاد نماید.
دوما اگر موارد را روی هسته اعمال کردید با یکبار آپدیت جوملا و یا نصب دوباره آن تغییرات از بین خواهد رفت!

-----------------------

افزونه ای نوشته شده است که با فعال کردن آن فیلد روتیتر و خلاصه مطلب به مطالب جوملا اضافه می شود و دقیقا موارد خواسته شده در تاپیک را انجام می دهد، اگر مایل به دریافت افزونه بودید در پیام خصوصی درخواست نمایید

ویرایش شده توسط رامین انگوتی

لینک به ارسال

درود

کسی نتونسته این مشکل رو حل کنه؟؟؟

لطفا به منم بگین خیلی لازم دارم

لینک به ارسال

ماژول خبری P30newsthumb »: اولین ماژول نمایش اخبار با روتیترجوملا2.5

لبنکش رو میذارم  برید حالشو ببرید

لینک دانلود روتیترمحتص جوملا 2.5

ویرایش شده توسط محمدحسین میری
لطفا در آپلود سنتر جومینا آپلود نمایید//

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

سلام اگر نحوه استفاده را متوجه شد حتما به من هم اطلاع بدید به شدت به این امکان نیاز دارم

لینک به ارسال

سلام

من نسمدونم باید کجا سرورجومیناآپلود کنم راهنمایی فرمائید

فقط تیپاین را بگویم آنطور که من فهمیدم این ماژول برای ماژول خبری تابناک هستش ومارآیی روی جوملا2.5 نداردو ضمنا برای هر مچموعه باید یک ماژول تغریف کنید زیاد حرفه ای نیست  سایت گیلان گرافیگ به مبلغ 50هزار ریال می فروشه که اصلا ارزش خریدن نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...