رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام نظر کاربران حرفه ای جوملا رو بدونم.

من برای راه اندازی یه سایت دنبال یه سیستم مدیریت محتوا بودم . تو اینترنت خیلی گشتم و در مورد انواع سیستم های مدیریت محتوا نظرات مختلفی دیدم.

با اینکه برای سیستم هایی مثل دیتا لایف انجین و ... افزونه های خیلی بیشتر و متنوع تری وجود داره که باهاشون میشه ظاهر سایت رو خیلی زیباتر کرد، ولی اکثر کاربرای حرفه ای (که اکثرا چندین سیستم رو تجربه کردن) جوملا رو پیشنهاد میدن

حالا سئوالای من :

1-دلیل محبوبیت جوملا چیه؟

2- چرا افزونه های جوملا اینقدر کمتره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام جوملا بهترین مدیریت محتوا است تنوع و افزونه های بیشمار و داشتن افزونه های با امکانات حرفه ای از این لحاظ از سایر مدیریت های محتوا پیشی گرفته

میتونید برای دریافت افزونه های به سایت خود جوملا یه سر بزنید و برخی از افزونه های که کاربردی تر و امکانات بیشتری دارند تجاری هستند

لینک به ارسال

سلام

اصلا اینطوری نیست که جوملا برای هر کاری خوب باشه انتخاب مدیریت محتوا مناسب بستگی به کاری شما میخواهید با سایتتون انجام بدید داره . هرکدام از سیستم های مدیریت محتوا مزایا و معایبی دارند و شما باید بسته به نوع سایتتون از این مزایا و معایب بهرهخ ببرید

اما اینکه میفرمایید جوملا افزونه کم داره اشتباه است جوملا بیش از 6300 افزونه داره و خیلی از سایت های فارسی افزونه های آن را پشتیبانی میکنند مثلا جومینا در حال حاضر 175 افزونه فارسی شده را داره و انجمن جومفا خیلی بیشتر در سایت افزونه های جومفا هم بیش از 60 افزونه هست در سایت پرشین آی تی هم کلی افزونه فارسی شده هست و ...... فکر نمیکنم هیچ کدام از سیستم های مدیریت محتوا به اندازه جوملا اولا افزونه داشته باشند و ثانیا افزونه فارسی داشته باشند

لینک به ارسال

از راهنماییتون خیلی ممنونم

از کجا بدونم برای چه سایتی کدوم سیستم مدیریت محتوا مناسبه؟

آیا سایت، کتاب یا منبعی هست که با هم مقایسشون کرده باشه و کاربرد هرکدومو توضیح بده؟

لینک به ارسال

سلام و درود

به وب سایت جومینا خوش آمدید!

شما اول نیاز خودتان را ببینید چی هست.اگر یک وبلاگ میخواهید راه اندازی کنید از وردپرس استفاده کنید ولی اگر میخواهید یک وب سایت همه کاره داینامیک داشته باشید از جوملا استفاده کنید.

از جوملا میتوان برای سایت های شخصی،سازمانی،شرکتی،آموزشی و.... استفاده کرد.شما در جستجو برای انتخاب سیستم مدیریت محتوا احتمالا به سایت های ایرانی وارز برخورد کردید که انبوهی از افزونه ها و قالب های وارز را برای دانلود قرار داده اند ولی کافیست به سایت اصلی جوملای جهانی مراجعه کنید تا تعداد بیشمار افزونه های جوملا را مشاهده کنید.

جوملا بیشترین توسعه دهنده را در بین سیستم های مدیریت محتوا دارا میباشد.

دیتالایف یک سیستم عالی ولی تجاری میباشد و در ایران به صورت نال شده عرضه شده و همچنین سیستم اسلید البته سیستم های متن باز رایگان دیگری نیز به فارسی ترجمه شده اند مانند e107 و بسیاری دیگر.

من خودم دانش بالایی در این زمینه ندارم ولی تمامی سیستم های مدیریت اپن سورس را نصب و تست کرده ام ولی به این نتیجه رسیدم که جوملا از همه میتواند بهتر باشد چون کار با ان از همه سیستم های مدیریت محتوا راحتر است و ترجمه افزونه ها هم همینطور و بیشتر از همه وجود پشتیبانی خوب در ایران.

البته جوملا هر سال در بالاترین رده سیستم های مدیریت محتوا اپن سورس قرار دارد و اگر اول نباشد از دوم پایینتر نمیرود.

به هر حال بسته به نیاز شما دارد.

لینک به ارسال

جوملا از هر جهت انعطاف پذيري داره و همونطور كه دوستان اشاره كردند در حال حاضر نزديك 6500 اكستنشن داره كه بيانگر اهميت بالاي اين سيستم براي توسعه دهندگانه

براي مشاهده اكستنشن هاي جوملا اينجا را مشاهده كنيد

جوملا با كتابخانه گشترده اي از api ها مي تواند هر نوع اپليكيشن مورد نياز را پياده سازي و نياز وب مستر رو تامين كنه حالا چه يه وب سايت شركتي باشه يا يه وب سايت دولتي و سازماني در حد جهاني

براي مشاهده نمونه وب سايت هاي جهاني پياده سازي شده با جوملا اينجا را مشاهده نماييد.

نظر شخصي من فقط جوملاست كه ميتونم بهتون پيشنهاد كنم

لینک به ارسال

برای هر کدوم از سایت های زیر کدوم سیستم مدیریت محتوا رو پیشنهاد میکنید؟

سایت دانلود (مثل www.p30download.com)

سایت خبری (مثل www.khabaronline.ir)

سایت تفریحی (مثل www.musicema.com)

سایت مجله مانند (مثل www.zanrooz.com)

سایت ورزشی (مثل www.football3.ir)

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز برای همه سایتهایی که فرمودین جوملا رو میشه انتخاب کرد چون همونطور که اساتید محترم فرمودن دامنه استفاده جوملا خیلی گسترده شده

موفق باشید

لینک به ارسال

برای سایت های دانلود سایت موردنظر شما فکر میکنم از موویبل تایپ استفاده کرده که کارکردن باهاش زیاد اسان نیست و اکستیشن های محدودی داره البته فارسی شده چومن نصب و استفاده کردم و یکی از دوستانم هم در حال حاضر از این سیستم استفاده میکنه و در دونسخه رایگان و تجاری موجود هست ولی درکل سایت های دانلود مانند وبلاگ هستن و اگر درکنار ان کارخاصی نمیخواهید انجام دهید از وردپرس استفاده کنید.

در مورد سایت خبری سایت جومینا برای نشان دادن قدرت جوملا دوبسته نصبی که با محبوبیت زیادی روبه روشده منتشر کرده و میتوانید در وب سایت اصلی جومینا مشاهده کنید.

سایت موسقی مورد نظر شما با جوملا راه اندازی شده !!!

سایت زن روز هم مانند یک وبلاگ است و فکر میکنم با وردپرس راه اندازی شده

سایت پیش بینی و اطلاعات لیگ های فوتبال رو متوجه نشدم از چه اسکریپتی استفاده کرده ولی در قسمت شرکت در پیش بینی نتایج یک اسکریپت مخصوص این کار استفاده شده.

حالا !

همانطور که گفتم بسته های خبری جوملا یکی از بهترین بسته های راه اندازی سایت های خبری هستند مانند بسته خبری شار نیوز و قالب تابناک هزاره.

جوملا دارای افزونه های ایجاد وبلاگ و پیش بینی مسابقات و افزونه های زیادی در رابطه با سایت های موسیقی ووو میباشد و شما میتوانید تمام اینها را حتی در یک سایت داشته باشید.

شما میتوانید تمامی این امکانات را در یک سایت داشته باشید

هر چند اینکار توصیه نمیشود.برای استفاده از بعضی از این امکانات شما باید هزینه کنید چون امکانات حرفه ای جوملا تجاری میباشند ولی بسیاری نیز به صورت رایگان موجود است.

همچنین بعضی از افزونه های جوملا خود به تنهایی مانند یک اسکریپت هستند و باید کار با انها را یاد بگیرید مثلا کامپوننت k2 که امکانات وسیعی به جوملا اضافه میکند و یا سری به سایت جوملا اکتیشن بزنید و افزونه های مختص موسقی آن را مشاهده کنید.

به هرحال ما که اینجا هستیم به خاطر جوملا هستیم شاید کسانی که با وردپرس کار میکنند همین حرف ها را بزنند ولی اکثر کاربران قدیمی جوملا تمامی سیستم های مدیریت محتوا را ازمایش کرده اند.

:1:

لینک به ارسال

با سلام

سایت خبر آنلاین و فوتبال3 از ASPX استفاده کردن در مورد زن روز هم به گفته اقا رضا Wordpress هست و بقیه رو هم آقا رضا فرمودن

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

من میخوام سایت آموزش کامپیوتر راه اندازی کنم به نظرتون چه سایت سازی خوبه؟

سلام

کسی هست بگه چه سایت سازی خوبه؟

من میخوام سایت آموزش کامپیوتر راه اندازی کنم

هم میشه آموزشهارو تو فایلهایی نظیر (pdf,doc) دانلود کرد و بعضیهارو هم میتوان بدون دانلود کردن دید

حالا با این اوصاف چه سایت سازی خوبه؟

راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

باید بگم که سایت آموزش کامپیوتر سایتی نیست که بخواد تصمیم گیری کرد با چه سیستم مدیریت محتوی ای اداره بشه

مگر اینکه شما بخش خاصی رو مد نظر داشته باشید که بخاین روی سایت پیاده بشه

ولی برای دانلود آموزش با همین جوملا و افزونه ای به نام جی دانلود ( JDownloads ) میشه بهترین سیستم دانلود رو بنا کرد

این افزونه قابلیتی داره که می توان فایل های پی دی اف رو مشاهده کرد یا به طور مستقیم دانلود کرد

سوالی بود در خدمتیم

در پناه ایزد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...