رفتن به مطلب
hassan_shahi

ماژول بلاک کردن ip با اشتباه زدن نام کاربری و پسورد صفحه مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام ماژولی هست که اگر کسی بخواد وارد پنل مدیریت سایت بشه نام کاربری و پسورد رو اشتباه وارد کنه بعد از 3 یا 5 بار اون ip رو بلاک کنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

افزونه های امنیتی جومینا را بررسی نمایید:

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-site-facility/extensions-security.html

موفق باشید

لینک به ارسال

افزونه های خوبی بود اما هیچ افزونه ای برای بلاک کردن ip حمله کننده به( ( ( پنل مدیریت ) ) ) نبود برای ورود کاربران بود اما بلاک نمبکرد منم برای کاربران نمیخوام برای پنل مدیریت میخوام همچین افزونه ای هست؟

لینک به ارسال

افزونه های خوبی بود اما هیچ افزونه ای برای بلاک کردن ip حمله کننده به( ( ( پنل مدیریت ) ) ) نبود برای ورود کاربران بود اما بلاک نمبکرد منم برای کاربران نمیخوام برای پنل مدیریت میخوام همچین افزونه ای هست؟

Rsfirewall

امکانات خوبی داره ،اگه کمی جستوجوکنید میتونید بجز این هم کامپوننت هایی رو پیدا کنید من خودم چند ماه پیش بایکیشون کار می کردم ول الان یادم نیست کدوم بود. :heart:

لینک به ارسال

آره امکاناتشون خوبه اما بلاک کردن ip برای پنل مدیریت خیلی بدرد میخوره تو هیچ کدوم از این افزونه ها نبود

لینک به ارسال

آره امکاناتشون خوبه اما بلاک کردن ip برای پنل مدیریت خیلی بدرد میخوره تو هیچ کدوم از این افزونه ها نبود

اینها رو تست کن ببین بدرد می خوره

http://www.joomlatune.com/jcomments-downloads.html

http://www.joomlart.com/forums/downloads.php?do=cat&id=163

http://www.algisinfo.com/en/download/category/1-free-extensions.html

پلاگین بن بست کردن ای پی و آدرس

http://upload.irhost.org/do.php?id=62

لینک به ارسال

اینم تست کردم اولا مال جوملا 2.5 بود من برای جوملا 1.5 میخوام دوما تست کردم 10 بار رفتم یوزر و پس پنل مدیریت رو اشتباه زدم اما ip بلاک نشد بعد درست وارد کردم وارد مدیریت شد اینم کار نمیکنه

لینک به ارسال

با سلام

از آر اس فایروال استفاده کنید که امکانات خوب و بی نظیری داره...

امکان بلاک کردن یک یا چند آیپی در این افزونه تعریف شده.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

راه جناب آمره ای یه بدی دارد که میشه به خوبی مزیت تبدیل بشه

اگر نسخه ارجینال و اصل رو استفاده کنید خیلی مزیت بالا میره چون شما کنترل کاملی روی آی پی های غیر مجاز و آی پی هایی که برای سایت تون خطر ایجاد میکنند دارید و حتما از راه ایشون استفاده کنید

ولی اگر می خواهید این افزونه رو نال شده استفاده کنید پیشنهاد میکنم از طریق htaccess اقدام کنید

به کمک خط زیر :

Order allow,deny
Deny from ipaddress
Allow from all

آی پی های غیر مجاز رو ببندید.

خط اول می گوید که شما چکاری می خواهید بکنید

خط دوم می گوید این آی پی (ها) رو ببیند و ممنوع کن( به جای ipaddress باید آی پی که می خواهید دسترسی ان به سایت قطع شود قرار دهید)

خط سوم می گوید که بقیه مجاز به وارد شدن هستند

همه راه ها درست هستند بستگی به شما داره

بدرود

لینک به ارسال

دوست عزیز مرسی از راهنمائیت اما من به صورت دستی نمیخوام ip بلاک کنم میخوام مثلا یک نفر میره به قسمت www.cheap-sms.ir/administrator حدود 20 بار این یوزر پس رو اشتباه وارد میکنه اما هیچ اتفاقی برای ip اون طرف نمیفته من اینجا میخوام که اگه 5 بار اشتباه زد بلاک بشه همچین چیزی امکانش هست؟

لینک به ارسال

سلام

یه پلاگین هست

به نظرم تو سایت جومینا باشه یادم نی اسمش چیه بخش امنیت جومینا رو بگردید پیدا خواهید کرد

لینک به ارسال

آره هست اما اون مال مدیریت نیست مال ورود کاربراست من برای ورود پنل مدیریت میخوام

لینک به ارسال

دوست عزیز مرسی از راهنمائیت اما من به صورت دستی نمیخوام ip بلاک کنم میخوام مثلا یک نفر میره به قسمت www.cheap-sms.ir/administrator حدود 20 بار این یوزر پس رو اشتباه وارد میکنه اما هیچ اتفاقی برای ip اون طرف نمیفته من اینجا میخوام که اگه 5 بار اشتباه زد بلاک بشه همچین چیزی امکانش هست؟

آر اس فایروال این امکان رو داره....

موفق باشید

لینک به ارسال

من از کامپوننت آر اس فایروال استفاده میکنم از کدوم قسمت میتونم این قابلیت رو فعال کنم؟

لینک به ارسال

من تو گوگل سرچ کردم اما این چیزسی که میخوام ورود پنل به صورت اتوماتیک بعد از 3 4 بار ip مسدود بشه پیدا نکردم میشه شما بگید از کجا میشه فعال کرد؟

لینک به ارسال

سلام

اگر منظور از پنل مدیریت جوملا بود که گفتم یه آموزشی هست از ار اس فایر فایل تو سایت های آموزش

اگر پنل هاست است که فکر کنم خودش اینجور هست

آموزش کار با rsfirewall فارسی

در گوگل متن بالا رو سرچ کنید

لینک به ارسال

آقا شاعر میگه گشتم نبود نگرد نیست بابا 100 تا صفحه رو گشتم نبود شما هم تو گوگل نگرد خودت بلدی یاد بده دیگه چرا منو اینور اونور میفرستین؟

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...