رفتن به مطلب
seminoo

هدایت پس از زدن دکمه ارسال ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل قبلیم هنوز سره جاشه چند بارم مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم

در قسمت تماس با ما با زدن دکمه ارسال نامه پیام ارسال میشود ولی به جای نمایش پیام با موفقیت ارسال شد یا همچین چیزی یا اینکه بگه پیام با موفقیت ارسال شد شما پس از چند ثانیه به مثلا صفحه خانه یا ... ارجاع میشوید ، همون صفحه تماس با ما مجددا لود میشه :exclamation: من قبلا که استاتک طراحی میکردم یک کد php داشتم که توش تعریف میکردم بعد از ارسال فلان صفحه لود بشه کدش هم این بود البته این کد داخل فایل mail.conf.php بود که خط کد sendmail.html صفحه مورد نظر من پس از ارسال بود و یک فایل email.php هم بود که اون رو دست نمیزدم و فقط تو روت هاست قرار میدادم حالا چجوری مشکلم رو حل کنم ؟ :idea:

$to='info@parschilan.net';
$subject='subject';
$redirect='sendmail.html';
$from='From Email';

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما از چه فرم سازی استفاده میکنید ؟

اگر از فرم تماس پیش فرض جوملا استفاده میکنید احتمالا قالب شما مشکل دارد که پیام ها رو نمایش نمیده. برای مطمئن شدن در هنگام ثبت نام و ورود ببینید پیام ورود و خروج و ثبت نام. پیام های مربوطه نمایش داده میشوند یا خیر.

برای تنظمات ریدایرکت هم باید فرم ساز و یا افزونه ای که استفاده میکنید این قابلیت رو داشته باشه تا شما در تنظیمات انتخاب کنید.البته شاید بتونید توسط کد ریدایرکت کردن کاربر هم اینکار رو انجام بدید ولی باید بررسی بشه که میشه چنین کاری رو انجام داد یا خیر

البته بدون آدرس دمو سایت مشکلات غیر قابل پشتیبانی می باشد

:x (44):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...