رفتن به مطلب
seminoo

تغییر آدرس سایت و اعلام قبلی به گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام درود

من سایت قبلیم استاتیک بود و آدرس پیچ اصلی index.html هستش وهنوز تغییری ندادم حالا سایتی که رو local طراحی کردم با جوملا هستش و خوب طبیعتا آدرس پیج اصلی index.php هستش حالا سوال من اینه که میخوام بدون اینکه رتبه سایتم رو از دست بدم سایت جوملا رو به جای سایت قبلیم جایگزین کنم مدیر هاست به من گفت قبل از این کار باید به گوگل اعلام کنی ولی دقیق نگفت به چه صورتی و از کدام قسمت گوگل باید این کار رو انجام بدم :exclamation: گفت اگر به گوگل اعلام نکنی و تغییرات رو انجام بدی هم چند ماه طول میکشه که ادرس جدیدت در سرچ گوگل جایگزین آدرس قبلیت بشه هم رتبه از دست میدی (( آدرس دامنه رو نمیخوام تغییر بدم یعنی دامنه همون دامنست فقط index.html رو میخوام به index.php تغییر بدم :exclamation: حالا میدونید از کدام قسمت گوگل باید این اعلام تغییرات رو انجام بدم ؟ لطفا اگر محبت میکنید جواب میدید دقیق بگید ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من

برای گوگل index.php با index.html فرقی نمی کند. ربوت گوگل روت سایت و مواردی که در فایل robot منع نشده اند را می کاود و البته درصورت تغییر Sef لینک ها ( که در صورت تغییر هسته ی سایت صورت می گیرد) به هر حال لینک های سایت شما شکسته خواهد شد.

البته اگر سایت شما پربازدید و ارزشمند باشد خیلی زود لینک های جدید جایگزین لینک های شکسته شده خواهند شد.

شما زمانی می بایست تغییر را به گوگل اعلام کنید که دامنه ی سایتتان را تغییر داده باشید و یا نقشه ی سایتتان تغییر کرده باشد.

در صورت تغییر نقشه ی سایت می توانید در گوگل وب مستر، منوی سایت مپ، نقشه ی جدید را به گوگل معرفی کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

دوست من

برای گوگل index.php با index.html فرقی نمی کند. ربوت گوگل روت سایت و مواردی که در فایل robot منع نشده اند را می کاود و البته درصورت تغییر Sef لینک ها ( که در صورت تغییر هسته ی سایت صورت می گیرد) به هر حال لینک های سایت شما شکسته خواهد شد.

البته اگر سایت شما پربازدید و ارزشمند باشد خیلی زود لینک های جدید جایگزین لینک های شکسته شده خواهند شد.

شما زمانی می بایست تغییر را به گوگل اعلام کنید که دامنه ی سایتتان را تغییر داده باشید و یا نقشه ی سایتتان تغییر کرده باشد.

در صورت تغییر نقشه ی سایت می توانید در گوگل وب مستر، منوی سایت مپ، نقشه ی جدید را به گوگل معرفی کنید.

یاعلی

با سلام و درود من همه این کارهایی که شما فرمودید رو انجام دادم ولی هنوز وقتی تو گوگل سرچ میکنم میره به آدرس لینک صفحات قدیمیم که دیگه حذفشون کردم به طور مثال تو سرچ گوگل میرنم پارسه گرافیک پیداش میکنه تو همون صفحه اول کلیک میکنم روش میخواد index.htnl رو باز کنه که پیداش نمیکنه :exclamation: خوب درست هم میگه چون الان شده index.php :idea:

لینک به ارسال

میتونی در گوکل وبمستر نقشه جدید سایتت رو معرفی کنی و در قسمت درخواست حذف لینک درخواست حذف لینک های قدیمی رو بدی تا حذف بشه.

پروسه ایندکس سایت توسط گوکل و جایگزینی لینک ها رو نمیشه براش زمان بندی کرد.گاهی مطلبی که کمتر از چند ساعت بود در انجمن مطرح شده در نتیجه جستجو یافتم آنهم در اول فهرست و گاهی چندین روز یا ماه وقت میبره.

احتمالا بستگی به ربات خزنده گوکل که لینک ها رو دنبال میکنه و پیدا میکنه داره ضمن اینکه سایت های محبوب مطالبشون سریعتر از سایت های دارای بازدید کننده پایین ایندکس میشه و گوکل دائما در انجمن و سایت های محبوب درحال ایندکس مطالب جدید هست.بحث تحریم هم از نظر منطقی فکر نمیکنم صحیح باشه چون اگر اینطور بود لااقل سایت های خبری و سیاسی تحت نظر دولت بمرور از نتایج جستجو حذف میشدند.

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر خدمت استاد گنجی عزیز ;

بنده با نظر جناب شما کاملا موافقم ولی تحریم بودن این گونه نی که مثل تمام کالاها گوگل مارو برای همیشه تحریم کرده باشه

قضیه مثل همین +1 است که می بینید که بعضی وقت ها هست بعضی وقت ها نی

برای همین یه دوره که تغیر میکنه زمان دیر زود خواهد شد

همون طور که شما فرمودید و جناب پارسا عزیز هم اشاره کردند پربازدید و محبوب بودن سایت هم خیلی خیلی تاثیر داره ولی در ایندکس شدن مطلبی در یک ساعت و یکی دیگه در 1 ماه به نظرم غیر منطقی نی که لینک هایی که هر دو میان در نقشه سایت ثبت شده و به گوگل معرفی میشن یکی یک ماه حالا کمتر یا بیشتر طول بکشه یکی در همان روز ایندکس بشه

نظر بنده این بود

سپاس گزارم

بدرود

لینک به ارسال

خودم ام متعجب موندم استیل آذین رو من طراحی کردم یک هفته نشد اومد صفحه اول داشتم از تعجب شاخ در میاوردم گفتم چه شانسی زدم به هدف بعدش یک سایت دیگه ام تقریبا همین جوری کمتر از 2 هفته اوردم صفحه اول الان تو سایت خودم و چند تا سایت دیگه گیر کردم فکر کنم به شرایط زمانی و ... خیلی مربوط باشه استیل آذین تقریبا 40 روز پیش بود که بهینش کردم فکر کنم خوب زمانی بوده . همه Map ها رو و لینک ها رو هم به گوگل معرفی کردم حتی کدپیج های سایت که چند ماه زمان میبره رو همه خودم دستی به گوگل معرفی کردم و ... ولی یه داستانی داره که الان به این مشکل برخورد کردم مسول هاستم میدونه داستان چیه ، پسره گلیه :002: ولی نم پس نمیده :dodgy:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...