رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

اطلاعیه مهم انجمن جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اول از همه 4 روز اصلا نبودم اگر ایمیل دادید پاسخ ندادم شرمنده نبودم که پاسخ بدم اما نکته مهم

بزودی انجمن جدیدی راه اندازی خواهد شد که www.IACbook.com اسپانسر آن هست . علارقم مشکلانی که آقای میرزایی میدونه با راه اندازی انجمن جدید براشون پیش میاد اما اسپانسری انجمن جدید را قبول کردند در زیر متن ایمیل ایشون را برایتون میزارم

سلام امیرجان

بعد از مشکلات بسیار زیادی که توی این مدت برامون اتفاق افتاد بالاخره شرایط آماده هست تا اگر مایل باشید هاست رو برای اسپانسری تقدیمتون کنیم

ما از پایگاه خدمات الکترونیک ایاک بوک ( شرکت هنر عمران ایرانیان ) با همکاری دهکده وب شرایط حضور شما را در سرورهای خود فراهم کردیم ، از نظر فضای میزبانی هیچ گونه مشکلی نیست و حتی می توانید فایل های دانلودی خود را در سرور ........ قرار دهید و سایت اصلی را روی سرورهای ....... که هر دو سرور سرعت لود خوبی دارند. در کل امکانات خود را در اختیار شما قرار میدیم امیرجان تا بتوانیم شاهد پیشرفت سایت شما بعنوان یک پدیده ی جوملایی در ایران باشیم

امیر جان می بخشید که یکمی دیر ایمیل دادم ، اخیرا" بخاطر تغییرات ارزنده ای که انجام دادیم به مشکلاتی هم برخوردیم که واقعا" ما رو خسته کرد اما ارزشش رو داشت

نام دامین رو بگو تا اکانت هاست رو بسازم

ارادت

کامدین

از لطف ایشون بسیار ممنونم اما انجمن جدید یکسری تفاوت ها با انجمن جومینا داره ، همانطور که میدانید من در جومینا اصلا وارز را پشتیبانی نمیکنم این در حالی است که اصلا کل فایل های من وارزه و برای من پیدا کردن امکانات معمولی خیلی سخت بوده و هست :-)

اما انجمن جدید فول وارزه و گرچه انجمن جومینا به همین نحو حفظ خواهد شد و انجمن جدید با دامنه متفاوت کار خودش را میکنه . من هم یکی از اعضا اون انجمن خواهم بود مالکش هم کاربراش هستند .

لذا 2 تا خواهش دارم

1- اگر کمکی در رابطه با انجمن جدید از دست شما بر میاد لطفا به من اطلاع بدید

2- برای نام دامنه اگر پیشنهادی دارین بدین البته به صورت پیغام خصوصی خیلی بهتره

3- من شخصا همچنان از کار برنامه نویسان ایرانی حمایت میکنم لذا درانجمن جدید هم مثل همیشه هیچ گونه کار برنامه نویسان و با یا طراحان قالب ایرانی قرار نخواهد گرفت

ارادتمند

امیررضا تهرانی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امیر جان مصطفی مدیر خوبی بود ولی انگیزشو سر تی سی از دست داده راغبش کنید دوباره فعالیتو از سر بگیره و همگی تحت شرایط خاص بهترین اوقات سپری کنیم

در ضمن دامنه جدید هیچ نیازی نداره به نام جوملا و یا مشابه آن ثبت بشه

هر چه فاصله اسمی از این نام گرفته بشه بهتره ولی هدف کاری جوملا باشه

می دونم که تو این راه موفق میشید و اون افکاری که قرار بود شرکتی تاسیس بشه و نمایندگی هاش از طریق اعضا به سراسر ایران بره اتفاق می افتد.

راستشو بخای از زمانی که تی سی جمع شد دیگه کارکردن با جوملا برام لذت بخش نیست انشاالله بتونیم دوباره دور هم جمع بشیم:angel:

لینک به ارسال

اول سلام خدمت همه دوستان

در رابطه با نام دامنه خب مگه دامنه tcjoomla.ir يا tcshop.ir الان موجود نيست كه بخواييم يه دامنه ديگه ثبت بشه

ولي اگر سياست اينطوري هست كه حتما يه دومين جديد ثبت بشه يه چند تا پيشنهاد هم ما بديم

لینک به ارسال

سلام

چون انجمن جدیده ترجیح میدم با دامنه جدید هم کار خودش را شروع کنه بله در مورد دامنه حتما پیشنهاد بدین تا الان پیشنهاد های بسیار خوبی هم رسیده لطفا پیغام خصوصی بدین که کسی ثبتش نکنه

لینک به ارسال

درود

امیرجان می بخشید بخاطر گرفتاریهایی که داشتم تا الان نشد این تاپیک رو ببینم ، وگرنه خیلی زودتر از این باید پاسخ می دادم ...

در مورد انجمن وارز همانطوری که دوست خوبم آقای تهرانی فرمودند بزودی شاهد راه اندازی قدرتمندترین سایت وارز جوملا در ایران خواهیم بود که امیدوارم این سایت مثل سایت های وارزی که قبلا" راه افتاده بودند پایانی نداشته باشد .

ازآنجایی که خودم هم عاشق جوملا هستم و بیش از یکسالی هست که دارم با جوملا بطور رسمی و با نام یک شرکت طراحی سایت می کنم ، واقعا" خوشحالم که بالاخره شرایط فراهم شد تا بتوانیم مجددا" در کنار هم شاهد راه اندازی بزرگترین سایت وارز جوملا در ایران باشیم ، اما اینبار قدرتمندتر از قبل و بدون پایان!

قبل از این نیز با آقای قلیزاده تماس های زیادی داشتم تا انجمن تی سی جوملا رو پشتیبانی کنیم ، اما گویا بدلیل مشکلاتشان کلا" وقت حضور در اینترنت را ندارند ، اما امیدوارم با گذر از مشکلات ، ایشان نیز بزودی به ما بپیوندند.

در مورد راه اندازی سایت نیز علاوه بر اسپانسری سایت ، تا جاییکه ممکن باشد از نظر ارائه مطالب ، فایل ها و کمک به حل مشکلات دوستان و غیره زیر سایه آقای تهرانی در خدمتتان خواهم بود.

در مورد مشکلاتی که ممکن است برای سایت به دلیل وارز بودن آن و سایر موارد پیش بیاد هم تمام تلاش خود را می کنیم تا سایت همواره پابرجا باقی بماند و قول این را به همه میدم که در کوتاهترین زمان ممکن شاهد قدرتمندترین سایت جوملا در ایران خواهید بود ...

موفق باشید

کام دین میرزایی

لینک به ارسال

دوستان عزیز آقای میرزای و آقای تهرانی

این موفقیت بزرگ رو پیشا پیش تبریک میگم چون می دونم با تلاش و پشتکاری که آقای تهرانی دارند که برای من کاربر موتور محرکیه به سمت عالی شدن

خودشون چندین برابر پیشرفت خواهند کرد حلا در هر زمینه ای که شده.

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

اگه می خواد ثل تی سی شه و کاربراش رو فرامش کنه یا پولی بشه و بعد از چند روز بسته بشه به نظر ن درست نشه بهتره

و با هر تحدیدی اگه هاست دیگه نرسه یا اگه یه جای آپلود مطمعا نداشته باشه به نظر من نشه بهتره

ولی ین کا بهترین کاری هست که به پیشرفت طراحان ما کمک می کنه

لینک به ارسال

اینطوری قضاوت در مورد کاری که در تی سی جوملا شد انصافا بی انصافیه .

اولا تی سی جوملا اسپانسر نداشت و هزینه ای که هاست میگرفت هم بالا بود . من یادمه مصطفی چند بار هم اطلاعیه داد که اگر کسی اسپانسر بشه ما از خدامونه بعدشم کامدین (ایاک بوک) آخرای انجمن بود که گفت اسپانسر میشیم .

بعدشم ببین مثلا من خودم الان سایت جومینا را دارم کلی قالب و امکانات رایگان هم توش هست از کسی هم پولی بابتش نمیخوام برای دل خودم این سایت را درست کردم موفق باشه خوشحال میشم نباشه هم ناراحت نمیشم تا موقعی ادامش میدم که بتونم اما شاید یه روزی هم نتونم ادامش بدم .

قبول دارم که ممکنه تی سی هم نواقصی داشته اما سعی بر این بود که نواقص بر طرف بشه .

راستی یه خبر بدم که خودم امروز کلی سوپرایز شدم !

اسفند ماه 1388 وب سایت جومینا افتتاح شد تا امروز میشه 3 ماه یه کم بیشتر و یا کمتر امروز رتبه الکسا سایت را میدیدم که شده بود 887

نمایش رتبه الکسا جومینا

این در حالی است که الکسا در 25 روز عید اصلا در سایت هم فعال نبوده .چون قالب را مخصوص نوروز قرار داده بودم و کد های الکسا را اضافه نکرده بودم . به نظرم نتیجه خوبیه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...