رفتن به مطلب
ernica20

نحوه انتقال سایت طراحی شده

پست های پیشنهاد شده

ممنون، سلامت باشید

به هر حال شما باید اینقدر در این هاست اختیار داشته باشید که بطور کامل و بی نقص پک جوملا رو آپلود کنید و بعد پوشه installation رو بازخوانی کنید جهت نصب و ...

بعنوان مثال

www.sitename.ir/web/installation

با آروزی موفقیت برای شما دوست عزیز

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام مجدد

من بالاخره فایلهام رو بدرستی آپلود و فایل configuration رو ویرایش کردم.:blush:

قبل از آپلود فایل installation،سایت بدرستی می یاد ولی admin کار نمی کنه

بعد از آپلود فایل installation با وارد کردن آدرس اصلی سایت بجای اینکه صفحه نصب بیاد صفحه ای که توش نوشته"REMOVE THE INSTALLATION DIRECTORY" می یاد!!!

بنابراین نمی تونم جوملا رو روی هاست نصب کنم!!!!!:huh:

ممنون می شم راهی پیشنهاد کنید

البته غیر از آپلود دوباره پک اولیه جوملا .

لینک به ارسال

با سلام

برای نصب جوملا باید فایل configuration.php روی هاستتون نداشته باشید!پس از نصب اون فایل یا به صورت اتوماتیک یا دستی ایجاد بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

من تا مرحله 4 نصب یعنی دیتا بیس پیش رفتم. اما وقتی اطلاعات رو وارد می کنم و روی next کلیک می کنم مرور گر حرکت خاصی انجام نمی ده و همونجا می مونه!!!!!!!!!!!

از مرورگر های مختلف مثل گوگل کروم و ... هم استفاده کردم ولی بازم به مرحله بعی (پنجم) نمی ره

لینک به ارسال

با سلام

دیتابیستون رو کامل ساختید؟ اطلاعات دیتابیستون رو بدرستی وارد می کنید؟ هیچ پیامی نمی ده؟

موفق باشید

لینک به ارسال

من تا مرحله 4 نصب یعنی دیتا بیس پیش رفتم. اما وقتی اطلاعات رو وارد می کنم و روی next کلیک می کنم مرور گر حرکت خاصی انجام نمی ده و همونجا می مونه!!!!!!!!!!!

از مرورگر های مختلف مثل گوگل کروم و ... هم استفاده کردم ولی بازم به مرحله بعی (پنجم) نمی ره

دلیل مشکلو پیدا کردم: :D

برنامه filezilla برای اونهایی که سرعت نتشون (من adsl نامحدود مخابرات رو دارم )پایینه خوب نیست و نمی تونه کامل فایلهای بزرگ رو بریزه!!

بخاطر همین فایلهای فولدر installation بدرستی آپلود نشده بود و دلیل ارور هم همین بود . برنامه cuteftp خیلی بهتره و این ایرادو نداره. پیشنهاد می کنم از اون استفاده کنید. این هم لینک دانلودش

لینک دانلود به خاطر تجاری بودن حذف شد

لطفا از قرار دادن لینک های وارز خوداری کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...