رفتن به مطلب
rojan

آموزش مجازي

پست های پیشنهاد شده

با سلام در صورت امكان راهنمايي كنيد من ميخواهم سايتي فارسي داشته باشم كه در آن آموزش مجازي باشد امكان قرار دادن متن درس و در بعضي مواقع كلاس با صدا به صورت آنلاين باشد البته براي افرادي كه قبلا ثبت نام كرده باشند مثل دانشگاههاي مجازي لطفا راهنمايي كنيد

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در این باره موجود هست ولی رایگانشو ندیدم

http://extensions.joomla.org/extensions/communication/video-conference/9913?qh=YTo0OntpOjA7czo2OiJvbmxpbmUiO2k6MTtzOjU6InZpZGVvIjtpOjI7czo2OiJ2aWRlb3MiO2k6MztzOjEyOiJvbmxpbmUgdmlkZW8iO30%3D

لینک بالا یک نمونه از این افزونه هاست و سایت سازنده این افزونه چندین مورد افزونه با کارایی های مختلف داره میتونید اطلاعات کامل رو در سایت سازنده مشاهده کنید

در زیر هم لینک یک افزونه برای کنفرانس رو قرار میدهم

http://www.joomplace.com/live-conference/live-conference.html

من اینگونه امکانات رایگان رو ندیدم و اگر مشاهده شد در سایت معرفی میکنیم

البته برای ارسال صوت به صورت انلاین میتوان از افزونه های چت استفاده کرد ولی برای اموزش انلاین ویدئویی از افزونه های بالا میتوان استفاده کرد

لینک به ارسال

ممنون ازپاسخ شما من به لينك اول وارد نمي شوم

و لينك دوم هم پيغام buy now ميدهد

واگر امكان دارد دمويي از مواردي كه رايگان نيست را قرار دهيد و يا بفرماييد در كجا م يتوانم دسترسي داشته باشم

لینک به ارسال

سلام

تو جومینا مارکت یک کامپوننت آموزش مجازی وجود داره که هم به ویرچومارت وصل میشه و هم قابلیت صدور گواهینامه آنلاین روو داره

در ضمن فارسی هم هست

joominamarket.com

لینک به ارسال

سلام

ار پاسخ شما متشكرم من در اين قسمت رفتم ولي براي خريد چند سوال مهم دارم كه متاسفانه هرچقدر سعي كردم پاسخ دريافت نكردم به همين دليل ناچارا سوال را اينجا مطرح م يكنم ؟آيا اين برنامه امكان آموزش آنلاين با صداي استاد را دارد و تخته وايت برد براي نوشتن استاد دارد؟وآيا امكان دارد سايتي كه از اين كامپوننت استفاده ميكند معرفي كيند يا دمويي از آن داشته باشم

ممنون

لینک به ارسال

البته بعد از انلاین شدن جناب رزاقی پاسختون رو میدن ولی چون یکی از دوستان از این افزونه استفاده میکنه فکر نمیکنم بشه بصورت انلاین باهاش اموزش داد و شما میتونید اموزش ها رو اپلود کنید و کاربران میتونن با ورود به حساب کاربری مشاهده کنند.

البته شاید این امکا هم داشته باشه ولی من بعید میدونم.هرچند با سرعت های اینترنت در ایران اموزش انلاین کمی مشکل ساز است چون ممکن است مخاطبان شما از اینترنت مناسبی برخوردار نباشند.

ولی شاید شما مجبور باشید از اسکریپتی جداگانه برای این منظور استفاده کنید

لینک به ارسال

اگه امکانات بالا می خوای LMS moodle رو از سایتش بگیرید - امکانات و ماژول های خوبی هم داره .

moodle.org

اما اگه سیستم تخته وایت برد و ... می خوای بهترینش adobe connect هست .

لینک به ارسال

اين دو موردي كه معرفي كرديد فارسي نيستند؟ اگر من فارسي بخواهم چه كار بايد انجام بدهم ؟

ممنون

لینک به ارسال

اگر میخواهید در این حدود امکانات داشته باشه افزونه ای که در فروشگاه جومینا مارکت فروخته میشه و قبلا هم توسط جناب رزاقی به شما معرفی شده خریداری کنید.

البته متوجه نشدم کدوم دومورد اون دو موردی که من معرفی کردم یا مواردی که جناب zlili35 معرفی کردند

لینک به ارسال

سلام منظورم adobe connect است و موردي كه در جوميلا ماركت است اين امكانات را فكر كنم ندارد .

سلام

ممنون از پاسخ شما منظور من adobe connect است كه چطورمي توانم در سايت قرار دهم؟

لینک به ارسال

با سلام

قیمت adobe فوف العاده گرونه و همچنین ایران رو هم تحریم کرده با همه اینها از همه واسه این کار بهتره

موفق باشید

لینک به ارسال

الان در دانشگاه ها برا ي آموزش مجازي از همين استفاده مي شود

لینک به ارسال

اگر برای استفاده نیازی به اتصال به سرور ادبی نداشته باشه مطمئنا در بازار برای خرید باید پیدا بشه.

ولی در نت که سرچ کردم البته در چندین سایت بزرگ به اشتراک گذاری وجود نداشت

لینک به ارسال

بله دیگه خودتون جواب خودتون رو دادید دانشگاهها!!!

مثلا دانشگاه مجازی شیراز! تا اونجایی مه من اطلاع دارم با قیمت هنگفتی با واسطه از adobe خریدن

موفق باشید

لینک به ارسال

البته با پیشرفت تکنلوژی و برنامه نویسی انحصار از دست شرکت های بزرگ خارج شده و همونطور که در ارسال دوم این تاپیک آدرس سایت سازنده افزونه های آموزش آنلاین رو معرفی کردم.

میتوان موارد مشابه بیشتری را یافت و اگر بخواهید هزینه کنید گزینه ای که معرفی کردم بسیار ارزانتر است البته امکانات داخلی و فارسی نیز جدیدا راه اندازی شده که به واسطه سایت خدمات دهنده انجام میشود.

ولی تا بدست اوردن افزونه آموزش آنلاین به صورت مستقیم میتوانید گزینه های دیگر را استفاده کنید.

لینک به ارسال

کاملا حق با آفا رضا است اما این مساله رو نمیشه نادیده گرفت مه در این مورد adobe فعلا بهتربن است

لینک به ارسال

سلام متشكر ،من باز هم در مورد 2 لينك موفق نشدم

دمو را كه پيغام buy now مي دهد

و درمورد لينك ديگر هم باز نمي توانم وارد شود در هر صورت اگر بخواهم از همين مواردي كه شما معرفي كرديد را استفاده كنم چه كاري بايد انجام بدهم

ممنون مي شوم راهنمايي كنيد

لینک به ارسال

چرا موودل moodle فارسی هست و زبان فارسیش هم توی وب سایتش برای دانلود هست .

خوبی این سیستم ا ینه که مثل جوملاست با php فقط با xamp اجرا میشه .

حتی تو بعضی سایتهای فارسی هم برای دانلود وجود داره .

الآن تقریبا همه ی دانشگاه های مجازی ایران از این سیستم استفاده می کنند .

اما adobe connect فارسی نیست اما همه ی گزینه هاش به صورت icon و خیلی ساده مشخصه .

لینک به ارسال

adobe نیازی به فارسی بودن نداره! دانشگاههایی که الان دارن تو ایران دانشجوی مجازی می گیرن از adobe استفاده می کنند مثل دانشگاه شیراز.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...