رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

لطفا این پست رو مث پست قبلی نبندین!!!!

لطفا نگین :"این تاپیک بسته شد!"

چرا پست خانم najme رو بستین؟!! لطفا منطقی جواب بدین؟!

من یه سوال پرسیدم که متاسفانه بعضی از دوستان منظورمو بد متوجه شدند و غیرتی شدند و گفتن طبق قانون باهاتون برخورد می کنیم!

آقای حمزه زاده اومدن گفتن :"لطفا بحث رو ادامه ندین" ولی بازم جناب .... بحث رو ادامه دادند!

فک نمی کنین اشتباهی آقای حمزه زاده رو به جای شخص دیگه ای اخراج کردین؟!

جناب رضایی محترم!

بعد از اینکه شما گفتین بحث رو ادامه ندین , اقای حمزه زاده اومدن و جواب سوال منو دادن! چرا اخراجشون کردین؟!!!

ایا حرف بی ربطی زدن که اخراجشون کردین؟!!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به همون دلیلی که شما رو یکی نحریک کرده که اینجایید !

خودتون میدونید اینو از کجا میگم !

بعد اینکه جناب حمزه زاده اخراج شدند به بنده زنگ زدند منم هم کامل توضیح دادم ... /.

حالا نیازی به توضیح برای عموم نیست /.

شما تنها کاربر جومینا نیستید، کاربران بسیاری در حال استفاده از خدماتی هستند که انجمن ارائه می دهد و کمتر کسانی هستند که پاسخ خود را نمی گیرند و یا به مشکلات این چنینی بر می خورند.

نفس فعالیت در انجمن ها تلاش بی منت است، تلاشی که به مثابه ی ادای ذکات علم تلقی می شود. هستند کاربرانی که بی منت تلاش می کنند و توقعی ندارند و البته وجود دارند کاربرانی که بدنبال خود نمایی و مواردی از این دست هستند که از منظر روانشناسی مبتلا به نوعی اختلال کوچک روانی به نام " میل به دیده شدن " هستند...

------

اصل حرفم با کسی هست که شمارو داره تحریک میکنه ! البته نه شما بکه چندین نفر دیگه !

جناب مهندس خواهشن کاری نکن که بر خلاف میل باطنیم عمل کنم !

خواستی قبل رفتنت مدارک جرمت رو رو کنم !!

-----

زندگیتان سپید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام خدمت جناب شمسی عزیز!!!

با توجه به اینکه مساله در مورد بنده هست پس منظور شما هم بنده هستم!!!

پس اگر منظورتون بنده هستم واقعا واستون متاسفم

فکر نمیکردم شما هم مثل بقیه فکر کنید!!!

بنده نه نیازی به معروف شدن دارم و نه نیاز دارم کسی رو تحریک کنم

فکر میکنم کاربران انقدر شعور دارند که خودشون تصمیم بگیرند چه کاری انجام بدن

واقعا برای این طرز فکرتون متاسفم!!!

بنده فقط مثل قبل که کار تمامی کاربران رو انجام میدادم، انجام نمیدم و ازشون عذرخواهی میکنم! والسلام!!!

خواهشا به کسی تهمت نزنید مخصوصا وقتی در قبال اون طرف ادعای دوستی میکنید!!!

بنده بیمار شما سالم! با این کارتون "ظبق قانونی که برای همه هست" خودتون هم باید اخراج بشید!!!

از کلیه کاربران عزیزی هم که به بنده لطف دارند خواهش میکنم کاری نکنند که باعث بشه دوستی ها بخاطر یک مساله مزخرف که حالا یک نفر مرتکب شده خراب بشه و حرمت ها از بین بره!

بنده چه مقصر و چه غیر مقصر این مدت محرومیت رو پست سر گذاشتم و تمام شد

اینجا به اندازه کافی کاربران حرفه ای هستند که راهنماییتون کنن

با این کارتون فقط باعث شدید دوستی ها از بین بره

یا علی

لینک به ارسال

جناب شمسی سلام

حرف شما درست اما گاهی واقعاً بعضیا با توجه تلاش بی چشم داشتی که میکنن جایگاهشون بالاتر از ایناست!

خداییش جدا از هر گونه بحث حاشیه ای، آقای حمزه زاده تابحال 90 درصد پستهای خودِ من یکی رو جواب دادن و

مشکلاتمو برطرف کردن (چه از طریق پیغام عمومی و چه خصوصی). به هر حال ما هم از کاربران سایت جومینا هستیم

و باید نظراتمون رو بگیم و امیدورم اینو توهین به شخص شما یا هر شخصِ دیگه ای تلقی نکنید!

لینک به ارسال

سلام

راستش من واقعا نمیدونم چرا اینقدر این مسئله به درازا کشیده شده

واقعا عجیبه و البته مشکوک

ما کاربران دیگه ای هم داشتیم که در عین فعالیت های خوب و مفید (خیلی بهتر و بالاتر از اقای حمزه زاده) بدلیل عدم رعایت قوانین مدتی محروم شدن

حالا اینکه این همه ادم سنگ یه نفر رو به سینه میزنن خیلی عجیبه

البته تقصیر ندارن میدونید چیه متاسفانه در کشور ما رعایت قانون مثل شوخی میمونه حتما باید زور بالای سرمون باشه

انکار نمیکنم که اقای حمزه زاده به کاربران کمک میکنن اما خب این دلیل نمیشه که اسپم بدن یا ....

بارها خود من پست های ایشون رو که هیچ کمکی نمیکردن حذف کردم

بعنوان نمونه اقای صفرعلی جواب یه کاربر رو دادن و مثلا گفتن اگر افزونه امارگیر دارید غیرفعالش کنید

بعد از ایشون اقای حمزه زاده اومدن پست زدن اگر افزونه امارگیر jvcounter رو دارید غیرفعالش کنید

یعنی این افزونه شامل افزون های امارگیر نمیشه؟؟؟؟؟

یا مثلا در همون تاپیک جنجالی ایشون اومدن در جواب کاربر میگن یه ادیتوری هست که این کار رو انجام میده

شما رو بخدا این شد جواب؟؟؟؟؟؟ وقتی اسمی از ادیتور یا افزونه نیاوردن این چه کمکیه؟

که حالا من اومدم تاپیکشون رو حذف کردم و جواب کاربر کامل دادم ایشون تازه اعتراضم میکنن به من

به نظرم ایشون بیشتر دنبال افزایش تعداد پست هاشون هستن که به عنوان استادکار جوملا واقعیت ببخشه که متاسفانه راه رو اشتباه دارن میرن

ما باید یاد بگیریم به قانون احترام بگذاریم و با متخلف برخورد کنیم حالا هر کی می خواد باشه حتی خود من

ما اینجا همکار و مدیر داشتیم کار غیرقانونی کردن کلا برای همیشه محروم شدن

راستش این اتفاقات منو یاد اپوزیسون میندازه و بنظرم خیلی مشکوک و برنامه ریزی شده میاد و حقم بهم بدید که اینجوری فک کنم

خدا همه مارو به راه راست هدایت کنه

موفق باشید

لینک به ارسال

جناب دفاعی عزیز

بنده همون مشکل رو داشتم و مطمئن بودم که مشکلشون از jvcounter هست و به ایشون نام افزونه رو گفتم تا حذف کنند!!!

جناب دفاعی عزیز همه مثل بعضی ها ادعای مدیریت ندارند که تعداد پست زیاد بشه

با تعداد پست نه شیرنی میدن نه حقوق نه جایزه پس لطفا مطالب نا مربوط مطرح نکنید

شما هر طور میخوای فکر کن

عقایدتون واسه خودتون محترمه، اما برای من یک تهمت محسوب میشه

مراقب باشید بخاطر اسم مدیریتی که زیر نامتون نوشته سعید نکنید هر کاری دوست دارید بکنید و هر حرفی دوست دارید بزنید

مشکل انجمن اینجاست که الان اگر مثل خودتون جواب بدم دوباره طبق قوانین محروم میشم!!!

محروم از چی؟ از اینکه به کاربران کمک کنم؟!!!!

لطفا این بحث های مسخره رو ادامه ندین تا مدیران بیشتر از این خودشونو خراب نکنن!!

موفق باشید

لینک به ارسال

ای داد بیداد

سلام و درود

آقای حمزه زاده شما واقعن متوجه منظور آقای شمسی نشدید؟ یا قصد توجه ندارید؟

متاسفانه شما حتا صدای آقای شمسی که همیشه بین کاربر و مدیر، حامی کاربر است را هم در آوردید!!

ما قصد نداریم سوابق درخشان شما را عمومی کنیم، چرا که این کار را صحیح نمی دانیم. اما شما که اهل کمالات و دانش مجازی هستید باید بدانید که تمام رفتارهای کاربران چه در محیط عمومی و چه غیر عمومی در انجمن ثبت می شود و هنگام لزوم قابل استخراج و استناد و ارائه هست.

امید وارم متوجه ی منظور بنده شده باشید...

من درک نمی کنم چرا اینقدر در قبال شما مماشات می شود، واقعن به این نتیجه نرسیده اید که تاکنون جومینا نسبت به شما بسیار مماشات کرده است و این فقط بخاطر خدماتی بوده که در چند ماه اخیر ارائه داده اید اما متاسفانه بی قانونی های پی در پی شما اسباب ناراحتی است.

در ضمن، از طرف تیم مدیریت جومینا عرض می کنم، اینجا هیچ نیازی به کمک های حضرتعالی نیست. شما با خیال آسوده تشریف ببرید و نگران دیگر کاربران نباشید. می توانید نگرانی های خود را با ایجاد یک انجمن بهتر از جومینا برطرف سازید و به خدمت به خلق خدا ادامه دهید!

این آخرین اخطار بود، در نوبه ی بعدی همه ی شیرین کاری های شما که مستند نیز هست را به رسم منش خودتان، عمومی خواهیم کرد.

یاعلی

لینک به ارسال

جناب شمسی سلام

حرف شما درست اما گاهی واقعاً بعضیا با توجه تلاش بی چشم داشتی که میکنن جایگاهشون بالاتر از ایناست!

خداییش جدا از هر گونه بحث حاشیه ای، آقای حمزه زاده تابحال 90 درصد پستهای خودِ من یکی رو جواب دادن و

مشکلاتمو برطرف کردن (چه از طریق پیغام عمومی و چه خصوصی). به هر حال ما هم از کاربران سایت جومینا هستیم

و باید نظراتمون رو بگیم و امیدورم اینو توهین به شخص شما یا هر شخصِ دیگه ای تلقی نکنید!

دوست خوبم

فرمایش شما متین است و مدیران جومینا همواره پاسخگوی شما خواهند بود، اما متاسفانه کاربر مد نظر شما تخلفات را به حد عالی خود رسانده اند.

همه چیز را نمی شود عمومی گفت...

ما بخاطر کمک هایی که ایشان به شما و دیگر کاربران داشته اند، دست بوسشان هستیم، اما در قبال قانون گریزی و هوچی گری و رفتارهایی از این دست با ایشان برخورد خواهیم کرد.

در هر حال همه ی ما به قدر توان در خدمت شما عزیزان هستیم.

یاعلی

لینک به ارسال

با سلام

مهندس عزیز حرفهاتون رو نادیده میگیرم !

مهندس عزیز خودتون هم خوب میدونید که من همیشه طرف دار کاربران بودو و هستم ! حتی بین مدیران !

این رو خدا شاهد هست که که تا میتوانم پشت کاربران جومینا وایسادم ولی به همون خدا اگه کاربری از این رفتار من سو استفاده کنه فکشو چنان میارم پایین که ..!

در حال حاظر با نهایت احترام دارم با شما حرف میزنم و حرفهاتون رو نادیده میگیرم دوس دارم رک کنید و قبل این که... !

من امیدوار بودم در پست اول با نهایت احترام این بحث تموم بشه ...

نمیخوام بحث رو ادامه بدم خلاصه و مفید میگم خداحافظ !!

اینجا یه سایت شخصه و اینجا من تصیم میگیرم و تمام.

از همه دوستان عزیز معذت میخوام من این حرف رو بر خلاف میل باطنیم گفتم امیدوترم دوستا عزیز درک کنند .

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

درود بر شما ،

سعید جان اعصاب نداریا ؟!!

راستش من تا آنجا که بتونم در اینگونه بحث ها مداخله نمیکنم مهمترین دلیلش هم اینکه که مدیران و دوستان دیگه اینقدر کامل صحبت میکنن که حرفی برای شخص من نمیمونه اما در این مورد خاص به دلیل اینکه از علنی نمودن مسائل برای حفظ شخصیت و آبروی افراد اکراه داریم زباد نمیتونم دلایل را مشخص و کامل تشریح کنم مگر اینکه خود ۀقلی حمزه زاده تمایل داشته باشند که براشون همه چیز را علنی کنیم که من خیلی بعید میدونم .

در هر حال 2 زویکرد وجود داره اول قانون مداری که کاربر محترم maryam_nazanin میفرمایند ، خییلی هم اینطوریا نیست چون همین پست شما هم مطابق قوانین نیست

قانون شماره 23 ) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 24 ) هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 28 ) در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی‌ آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی‌ برای یکی‌ از مدیران اصلی‌ ارسال نمایید

پست شما هم شامل هر 3 مورد بالا میشه اما میبینید که پستتون را هم کسی حذف نکرده . هر جامعه ای باید دارای یک سری قوانین باشه که بشه بر همین اساس ان را اداره نمود . مضافا در اینکه شما این قوانین را بپذیرید و یا مخالف آن باشید مختارید اما اگر خواستید در اینجا پستی بزنید باید مطابق قوانین باشه و اگرنه پستتان باید پاک بشه خودتون هم باید اخراج بشید . چرا که هم وقت مدیران و هم کاربران را میگیرید و انرژی افراد انجمن را هدر میدهید . این درحالی است که

اولا ، کسی به کسی بدهکار نیست که باین لحن طلب کارانه صحبت میکنید . اینجا یک انجمن عمومی است که توسط اشخاص اداره میشه و همین اشخاص تصمیم میگیرند که این انجمن را چگونه اداره نمایند . تمام تیم مدیریت جومینا در تلاش است که قدمی در راه توسعه وب و همچنین کمک به کاربران داشته باشند . اما گویا شما بگونه ای دیگه برداشت نموده اید .

ثانیا ، اینکه جناب شمسی میگند که شما را کسی تحریک میکنه خودتان بهتر میدانید منظور چیست اگر دوست دارید علنیش کنیم !

و اما در مورد جناب حمزه زاده عزیز ، دوست عزیز من شخصا با شما چندین بار تلفنی صحبت کردم و برداشت من از صحبت با شما این نبود ؟ً! واقعا دوست ندارم در مورد مسائل ریز بشم ، مسائلی که سعید شمسی که اینقدر آرام و تعامل مدار هست را اینقدر عصبانی کرده اما واقعا جای تعجب داره !

ضمن تشکر از شما و همکاریتون برای شما در سایر مراحل زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی داریم انشاالله در جای دیگر شما را موفق و شاد ببینیم .

در هر صورت ادامه پست ضرورتی نداره و از مدیراان انجمن خواهش میکنم که کلا با اینگونه پست ها مطابق قوانین برخورد کنند

حافظ خدایت باش

لینک به ارسال

با سلام

قبل از هر چیز این رو بگم که شاید خیلی هاتون بگید که من چرا تا حالا حرفی نزدم و اقدامی نکردم

برای اینکارم یکسری دلایل داشتم که خدمتتون عرض میکنم

حقیقتش قرار نبود بنده در این تاپیک دخالتی کنم ، چرا که خواسته خودم بود و به خاطر اینکه برخی افراد بفهمن که حرفهایی که زدم از سر اشتباه نبوده و به گفته هام ایمان بیارند

اگر جلوی این بحث رو میگرفتیم باز هم این داستان ادامه دار میشد ، پس تصمیم گرفته شد یکبار برای همیشه قائله را ختم کنیم

واقعیت موضوع اینه که استارتر این تاپیک روی صحبتشون با بنده بوده و از آنجا که صحبتهایی رو که به قول آقای دفاعی در اون تاپیک جنجالی بهشون گفتم رو انگار براشون قابل پذیرش نبود

بنده با ایشون در اون تاپیک بسیار مدارا کردم و حتی اخطار هم بهشون ندادم و سعی کردم با منطق قانعشون کنم ولی ایشون به هیچ صراطی مستقیم نبودند

ایشون در این تاپیک دنبال دلیل منطقی میگردند در حالی که یکبار ثابت کردند که منطق براشون معنا نداره

آقای حمزه زاده هم که اصلا" انتقاد پذیر نیستند و توقع دارند که هیچکدوم از پستهاشون اسپم شناخته نشه و یا اصلا" حذف نشه

چرا که وقتی آقای دفاعی به حق پست ایشون رو حذف کردند ایشون اعتراض کردند ، کاریه که همیشه انجام میدهند

از طرفی هم میدونستم که اگر اون تاپیک ادامه دار بشه بالاخره یه نفر این وسط اخراج میشه که همینطور هم شد

البته اخراج مستقیم نبوده و با تذکر قبلی صورت گرفته و ایشون هم با بی اعتنایی به این تذکر و ادامه بحث شرایط رو برای اخراج خودشون مهیا کردند

به هر حال ما همیشه اعلام کردیم که خوشحال میشیم انتقاد کنید ولی از نوع سازنده و نه تخریبی !

حالا هم که انتقادی صورت گرفته بهتره درست انتقاد کنید و رک باشید و شهامتش رو داشته باشید که بقیه هم بدونند روی صحبتتون با کیست

هر چند که اعتقاد دارم مطابق قوانین نباید همچین تاپیکهایی ایجاد بشه ولی برخلاف میل باطنیمون مجبور شدیم برای روشن شدن اذهان برخی افراد تاپیک پابرجا بمونه

بنده کاملا با نظر آقای تهرانی موافقم که نباید همچین تاپیکهایی ایجاد بشه حتی این مورد رو در تاپیک زیر نیز اعمال کردم

http://forum.joomina.ir/thread-17510.html

این لینک را دادم که ببینید اگر من با کاربری برخورد جدی کنم که هرچند در لینک بالا قبلش به کاربر دو بار تذکر داده بودم ولی نحوه برخورد رو خودتون ببینید

حتی در لینک بالا هم گفتم که نباید اینگونه تاپیکها ایجاد شوند

این رو برای اون دسته از کاربران بی منطق میگم که من هر کاری انجام میدم ندونسته نیست و منطبق بر قوانین انجام میدم

هر چند زیاد دوست ندارم از اخطار و یا اخراج استفاده کنم و بیشتر سعی در گفتار منطقی دارم ولی اگر مجبور باشم حتما اعمال خواهم کرد

میتونید این اعتقاد بنده را هم در لینک زیر ببینید

http://forum.joomina.ir/thread-18665-post-95645.html#pid95645

جومینــــــا به افراد مستعد و پرتلاش حتی اگر سطح اطلاعات کمی داشته باشند نیاز داره تا با قرار دادن افکارمون در کنار هم بتونیم جامعه جوملا را توسعه بدیم

البته این به این معنا نیست که قوانین انجمن را رعایت نکنند !

به هر حال از قدیم میگن پنج تا انگشت یک دست مثل هم نیستند و دود هم از کنده بلند میشه

دوستان لطف کنند و قوانین بخشهای مختلف را یکبار دیگر مطالعه کنید تا بدین طریق دوستی ها حفظ شود و دلخوری بعدها پیش نیاد !

یادتون نره که قوانین برای همه یکسان است حتی برای من !

در مورد بودن یا نبودن آقای حمزه زاده هم خود سروران گرامیم تصمیم گیری خواهند کرد

پس از این هم اگر تاپیکی در این باب ایجاد شود بلافاصله حذف خواهد شد و فرد خاطی اخطار دریافت خواهد کرد !

برای همه دوستان جومینــــــایی آرزوی توفیق روز افزون دارم

تاپیک بسته شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...