رفتن به مطلب
سعید حمزه زاده

تذکر مهم: فایل های رایگان رو خریداری نکنید!!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران محترم انجمن بزرگ جومینا

به دلیل اتفاقات مشاهده شده، لازم دونستم چند نکته رو به کاربران گرامی متذکر بشم

در گذشته طرح های صفحه اینترو طراحی شده توسط بنده به آدرس سایت www.rtgroup.ir در انجمن بصورت رایگان درخواست میشد و به دلیل غیر قانونی بودن این عمل، مدیران محترم مانع ادامه این فعالیت شدند

تا اینکه بنده تصمیم گرفتم چند صفحه اینترو رو برای کاربران عزیز جومینا بصورت رایگان منتشر کنم، و کردم

متاسفانه مواردی دیده شده که همان کاربران (از نام بردن پرهیز میکنم) این طرح های رایگان رو در سایر انجمن ها با تغییر لوگو و کپی رایت اینترو، بصورت تجاری به فروش گذاشتند!

از کاربران عزیز تقاضا دارم اگر با چنین مواردی در سایر انجمن ها مواجه شدید و قصد خریداری داشتید، ابتدا قالب ها و صفحات اینترو منتشر شده در انجمن جومینا رو مشاهده بفرمایید تا از رایگان بودن یا نبودن قالب مطمئن شوید

کاش هنری داشتیم و درآمدی

موفق باشید و سربلند

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

جناب حمزه زاده خواهش میکنم مستدل بدون پرهیز نمودن از بردن نام مطالب را عنوان نمایید . این گونه که شما مرقوم نموده اید خیلی ها متهم میشند لذا خواهش میکنم شفاف بفرمایید که داستان چیه ما هم بدونم چه کسی و چگونه و چه کاری انجام داده است

با تشکر

لینک به ارسال

سلام جناب تهرانی بزرگ

گذشت خوبه برادر فقط قصد اطلاع رسانی به کاربران عزیز بود

اگر خاطرتون باشه چندی پیش بحثی پیش اومد در مورد درخواست رایگان اینترو های طراحی شده بنده در انجمن که شما لطف کردید و جلوی این کار رو گرفتید

بعد از اون مساله هم با مشورت جنابعالی اقدام به انتشار چند طرح اینترو بصورت رایگان در انجمن کردم تا کاربران استفاده کنند

مشاهده شده همون طرح ها در سایر انجمن های جوملا مثل joomlafarsi و joomlaforum توسط کاربر(کاربرانی) با تغییر لوگو بنده و کپی رایت زیر صفحه اینترو اقدام به فروش این صفحات کرده اند

برای نمونه میتونید طرحی رو که بنده در لینک زیر بصورت رایگان منتشر کردم رو در گوگل با نام طرح اینترو جالب پیدا کنید!!!

http://forum.joomina.ir/thread-17999.html

امیدوارم کاربران قبل از خریداری ابتدا در انجمن جومینا جستجو کرده باشند

یا علی

لینک به ارسال

جناب حمزه زاده عزیز بگذارید به خاطره براتون بگم تا سایر مدیر ها نیومدن پاکش کنن و بگن اسپم هست

چند سال پیش در انجمن tcjoomla مدیر بودم آقای قلی زاده هم اونجا مدیر بودند در اون انجمن هم ما دائم افزونه فارسی و منتشر میکردیم همین مورد هم برای ما در اون زمان و حتی در خود سایت فعلی جومینا هم بود و هست . یک روز من خیلی عصبانی بودم که چرا افزونه هایی که ما فارسی میکنیم دیگران منتشر میکنند و داشتم به آقای قلی زاده میگفتم که فلان و فلان و ... مصطفی فقط گوش کرد بعد گفت امیر جان چرا جوش بیخود میخوری کاربرها خودشون میفهمند که سورس اصلی کجا است و نیاز نیست اصلا این همه حرص بخوری ! راستش از اون روز هم من دقیقا میبینم که اون حرف کاملا درست بوده و هست . لذا برادر عزیز پیشنهاد میکنم شما هم همین شیوه را پیشه کنید . یک کاربر اینترنت از نوع حرفه ای الخصوص طراحان سایت ها بسیار باهوش و نکته سنج هستند که اگر نبودند اصلا طراح نمیشدند خودشون کاملا ههمه چیز را متوجه میشند .

حافظ خدایت باش

لینک به ارسال

حرف شما متین، بنده هم به کاربرانی که این کار رو انجام دادند کاری نداشتم و ندارم، فقط قصد اطلاع رسانی به کاربران جومینا بود تا خدایی ناکرده هزینه برای موارد رایگان اهدا شده نپردازند

به قول معروف، "هیچ حقوقی محفوظ نیست،اما خدا انسان را درک و فهم عطا نمود تا گمراه نشود!"

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...