رفتن به مطلب
Reran

درخواست کمک برای تکمیل مجله خبری

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

در آغاز تسلیت دهه عاشورا

یراست میرم سره اصله مطلب

راستش یه پرتال خبری راه اندازی کردم به ادرس ...

قالبش رو خودم فارسی کردم دیگه ببخشید زیاد حرفه ای نبودم دستو پا شکستست یکم به مرور بهترش می کنم

راستش یسری مشکلات دارم اینجا میگم بعد هر کدوم شما گفتید قابل حل هست براش تاپیک جدید می زنم یا اگر شد همینجا ....

اولینش مشکل دیتابیس هست

ما در کنار این پرتال یک انجمن و یک سایت دیتالایف هم داریم که حدود 15 هزار یوزر داره و به هم پل شدن ولی برای اتصال جملا به یکی از ایندو راهی پیدا نکردم ایا این کار میشه ؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد سرعت ، امنیت و .... ؟؟؟؟؟ اگر بشه واقعا شاهکار میشه و اگر هم نشه به همین روند ثبت نامی ادامه میدیم

مورد بعدی rss feed هست که گفتم بهتره از شما بپرسم چی بگذارم که بهتر باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

مورد بعدی اون ماژول بالای سایت هست با عنوان آخرین اخبار هست من دسته بندی خبرهام حدود نوع مختلف هست ولی تو امکانات این ماژول یکی بیشتر نیست راهی هست تاشو اونجا بذاریم ؟؟؟؟ اسمش news_pro_gk1

مورد بعدی k2 هست

این کامپوننت خیلی جالبه و من نیاز دارم زیره مطالبم فیلد اضافه کنم واقعا مهمه

ولی چطور از این k2 استفاده کنم که ماژول هایی که استفاده کردم یکیش همین news_pro_gk1 مجموعه هاشو بشناسن ؟؟؟ یا اگر این نمیشه ایا راهی هست من زیره مطالبم فیلد اضافه کنم ؟؟؟؟

فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اگر شما هم مشکلی میبینید یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم باهام در میون بگذارید

خوش باشید

( راستی این ادیتور اینجا با گوگل کروم مشکل داره نمی دونم همه اینجورن یا فقط من .... ) خوش باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ا در کنار این پرتال یک انجمن و یک سایت دیتالایف هم داریم که حدود 15 هزار یوزر داره و به هم پل شدن ولی برای اتصال جملا به یکی از ایندو راهی پیدا نکردم ایا این کار میشه ؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد سرعت ، امنیت و .... ؟؟؟؟؟ اگر بشه واقعا شاه-ک ار میشه و اگر هم نشه به همین روند ثبت نامی ادامه میدیم

در رابطه با پل زدن بین جوملا و وی بولتن یکمی کار مشکل در این رابطه الحاقات خیلی زیادی در جوملا نیست بالخصوص اگر میخواهید که کاربرای انجمن و سایتتون یکی باشه کار سختی و فکر کنم باید در قسمت دیتابس خودتون تغییر بدید قسمت کاربری رو

البته فکر کنم این الحاق بتونه بهتون کمک کن ( البته تجاری )

[download]http://www.joomplace.com/bridges/vbulletin-duo-sync-bridge-cb.html[/download]

ولی اگر فقط می خواهید آخرین ارسالات وی بولتن در جوملا به نمایش باید برای تقریباً چند تا ماژول و حتی یک کامپوننت هم هست که بتونید بهتر مدیریتش کنید

از این قسمت جوملا می تونید پیدا کنید

[download]http://extensions.joomla.org/extensions/communication/forum-add-ons-autonomous[/download]

مورد بعدی rss feed هست

در این مورد خود جوملا بطور پیشفرض یکی داره خیلی خوبه البته این انجمن یک نوع پیشرفتش رو هم فارسی کرده در سایت هست اونم کارایی خوبه داره

news_pro_gk1
فکر کنم توی تنظیماتش داشت در ضمن شما می تونید از مدل های بالاتر این محصول استفاده کنید

http://tools.gavick.com/newshowpro.html

خیلی از شرکت ها دران از k2 حمایت می کنند در ضمن خود k2 هم ماژول های خوبی برای این کار داره که فکر توی سایت همین انجمن بتونید پیداشت کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر بتونید از وی بی به phpbb3 کوچ کنید پل ارتباطی برای آن هست

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز Reran

به انجمن جومینا خوش آمدید

لطفا قبل از هر چیزی یکبار قوانین انجمن رو مطالعه کنید و طبق اون عمل کنید!!!

تقریبا تمامی سوالات شما قبلا در انجمن بحث و راه کار ارائه شده... شما ابتدا جستجو کنید و اگر به نتیجه نرسیدید سوالاتتون رو جداگانه و در تاپیکهای مجزا و بخش های مربوطه مطرح کنید...

در ضمن از گزاشتن لینک سایت یا سایت هایی که با قوانین دین اسلام و جمهوری اسلامی ایران منافات دارند جدا خودداری کنید!!!

موفق باشید

تاپیک قفل شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...