رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با پسورد گذاشتن روی فایل ها موافقم اما خودم هم باهاش به مشکل برخوردم، چرا؟ توضیح میدم:

من این اواخر یک اسکریپت رو فارسی و بومی سازی کردم کلی تغییرات روش دادم،وظیفه این اسکریپت اینه که بسته هایی همچون جوملا،مامبو و ... رو یا بسته های بروز رسانی این سیستم هارو از طریق ftp به هاست شما انتقال میده و بلافاصله انزیپ میکنه یعنی شما ظرف چند ثانیه قادر به آپلود، اکستراکت و نصب جوملا هستید. من اینو به آقای تهرانی نشون دادم و ایشون فرمودند که اگر بسته هایی که در جومینا برای عموم منتشر شده رو هم بهش اضافه کنی خوب میشه. اما به دلیل پسورد داشتن این بسته ها و همچنین به خاطر اینکه در قالب rar هستند امکان اکستراکت این بسته ها در هاست وجود نداره برای همین هم انتشار این اسکریپت عقب افتاد چون من با دایل آپ نمی تونم یه بار دانلود کنم پسورد رو بردارم زیپ کنم دوباره آپلود کنم آخه حجم فایل ها بالاست به علاوه سرور جومینا هم که لینک مستقیم نمیده من هم هاست ثابتی ندارم که آپلودش کنم تا برای همیشه بمونه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با تشکر از زحمات شما چیزی که برای من سواله اینه که انگیزه شما از قرار دادن کلمه عبور بروی فایلهای منتشر شده شما چیه .

این کار بجز هدر دادن وقت و انرژی ثمره دیگری نداره یه بار باید بگیریم یه بار باز کنیم دوباره فشرده کنیم . خوب فرض محال کسی هم بخواد تو سایت خودش منتشر کنه این روش مگه میتونه مانعش بشه ؟

:heart:[/php]

تا حدودی با این موافقم!

سلام دوست عزیز ( عقیده شخصی من )

در برخی از سایت ها میگویند که رمز عبور را copy ، paste نکنید با دست وارد کنید این برای اینه که کاربر نام سایت یادش بمونه

البته من از اهداف مدیران محترم جومینا زیاد اطلاع ندارم ولی یکی از فوائد این کار اینه که نوعی تبلیغ برای سایت محسوب میشه

البته نیازی به فشرده سازی دوباره هم نیست چون اکثر فایل های ارائه شده در جومینا بعد از خارج کردن از حالت فشرده شامل چند تا پوشه میشن : اسکرین شات ها ، فایل اصلی که خود به خود فشرده هست ، بعضی وقتا فایلهای آموزشی و گاهی موارد هم یک سری فایل های پیوستی که اون هم نیاز به فشرده سازی نداره.

این دلیل خوبی نیست! ضمن اینکه عموما فایل های راهنما و... را جدا در دسترس می زارن. (می شه موارد حاشیه ای مانند فایل راهنما رو جداگانه زیپ کرد) و در دسترس گذاشت. البته این نظر منه و شخصیست!

یا حــــــــــق

لینک به ارسال

دلیل پسورد گذاشتن روی فایل ها هیچ کدام این مسائل که دوستان فرمودند نیست . دلیل اصلی اینه که از سایت های دیگه لینک دانلود به جومینا ندن یا اگر دادن مجبور باشن حالا در قالب پسورد که شده نام جومینا را ببرن . و یا از بندیت خودشون استفاده کنن و یا اگر میخوان از بندیت جومینا استفاده کنن مجبور باشن منبع را ذکر کنن . فایل های داخل انجمن فرق داره و میتونه رمز نداشته باشه اما فایل های سایت حتما باید رمز داشته و دلیلش هم در بالا ذکر کردم

و در مورد فایل ها هم هیچ کدام از الحاقات نیازی نیست پس از باز کردن فایل دوباره فشرده سازی بشن .

لینک به ارسال

سلام آقای امیر رضا تهرانی

بابا این چه وضع شه همه در سایت جومینا ثبت نام کردم به غیر از فعالان فروم:@:@:@:@:@

راستی من یک عکس از وانهای که در سایت جومینا آنلاین هستند گرفتم و سابقه های که در انجمن داشتند والله من کاربری را دیدم که امروز ثبت نام کرده و در سایت جومینا هم ثبت نام کرده این چه وضع شه بابا:@:@:@:@

راستی عکسو اگه مدیران سایت بخواهند اینجا میذارم

:thankyou:

لینک به ارسال

منم با آقا مهدی موافقم

یه نیگا به برترین ارسال کنندگان ، مقدار آنلاین بودن بعضی اعضا بندازین

البته خدا شاهده هیچکدوم اهل پست اسپم و بی فایده نیستن و کارشون اینه که بیا تو فروم چرخ بزنن و ببینن کی مشکل داره و اگه تونستن حلش کنن یا اینکه اگه تونستن یه پست مفید بزارن تا بقیه هم استفاده کنن.

این نکته هم گفتنش لازمه که خیلی ها با دایال آپ اینقدر وقت میذارن.

راستی یه نکته دیگه : روز اولی که با جومینا و فرومش آشنا شدم تو بخش "درخواست دعوتنامه" پرسیدم که چه جوری تو فروم کاربر حرفه ای بشیم ؟ آقا سعید شمسی جواب دادن که اگه پستاتون برا بچه ها مفید باشه و از پستتاتون تشکر بشه.

ولی زیاد دیدم که بعضی کاربران با 10 یا 13 ارسال ، کد دعوتنامه رو گرفتن و بعضی ها هم با اینکه افزونه ترجمه کردن هنوز....

:(:(

اگه لحنم تند بود ببخشید.تو دلم جمع شده بود باید خودمو خالی میکردم!!

لینک به ارسال
سلام آقای امیر رضا تهرانی

بابا این چه وضع شه همه در سایت جومینا ثبت نام کردم به غیر از فعالان فرومAngryAngryAngryAngryAngry

راستی من یک عکس از وانهای که در سایت جومینا آنلاین هستند گرفتم و سابقه های که در انجمن داشتند والله من کاربری را دیدم که امروز ثبت نام کرده و در سایت جومینا هم ثبت نام کرده این چه وضع شه باباAngryAngryAngryAngry

راستی عکسو اگه مدیران سایت بخواهند اینجا میذارم

سلام

مهدی جان ملاک دعوت نامه که فقط قعالیت در فروم نیست . حتما اون کاربری که شما میفرمایید کار دیگه ای هم انجام داده .

در مورد فعالان انجمن ، من که نمیدونم شما دعوت ناه گرفته اید یا خیر باید خودتون به من بگید . برای شما الان دعوت نامه صادر میکنم

اعتبار: 1

157 بار تشکر شده در 74 پست

به جومینا خوش آمدید!

راستی یه نکته دیگه : روز اولی که با جومینا و فرومش آشنا شدم تو بخش "درخواست دعوتنامه" پرسیدم که چه جوری تو فروم کاربر حرفه ای بشیم ؟ آقا سعید شمسی جواب دادن که اگه پستاتون برا بچه ها مفید باشه و از پستتاتون تشکر بشه.

ولی زیاد دیدم که بعضی کاربران با 10 یا 13 ارسال ، کد دعوتنامه رو گرفتن و بعضی ها هم با اینکه افزونه ترجمه کردن هنوز....

همون جواب بالا و شما که کاربر جومینا هستید !؟

لینک به ارسال

سلام

آقا شما چه عجله ای دارید واسه عضو شدن!

خب اگر از امکانات سایت لازم دارید در انجمن مطرح کنید مطمئن باشید مشکلتون حل میشه. اگر هم فقط می خواهید در جمع اعضا باشید که بدون دعوتنامه هم میشه. اونایی که از اول دعوتنامه داشتند و عضو بودن همه { غیره فعالشون } حذف شدن و از این به بعد هم هر کس فعال نباشه تنیجه اش همینه.اگر در پیشرفت جومینا صحیم باشید مطمئناً در جومینا صحم دارید چه با دعوتنامه و چه بی دعوتنامه. من هم هنوز دعوتنامه برام ارسال نشده! من هم Jadmin رو اگر یادتون باشه فارسی کردم اما با کسی هماهنگ نکردم و مستقیم گذاشتم تو انجمن چون عجله ای برای دریافت دعوتنامه ندارم. دوستانی هم هستند که در انجمن حضور فعال دارند و واقعاً کارهای مفیدی انجام میدن، خب تاپیک درخواست دعوتنامه جومینا هم برای همین اشخاص است، برای کسانی هست که فعالیت و رتبشون واسه دریافت دعوتنامه مناسب هست اما تا حالا دعوتنامه نگرفتن. از اعضای فعال و عزیز جومینا خواهش می کنم عجله نکنند اگه دعوتنامه ندارند حتماً به زودی دریافت می کنند. و همچنین فقط و فقط به خاطر دعوتنامه فعالیت نکنند بلکه به دیگران کمک کنند.

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیز

انجمن درخواست دعوتنامه که امروز بسته شده

بعدشم اینی که بعضی از اعضا (مثله من) مدام درخواست دعوتنامه میدن دلیل بر این نیست که فعالیتشون تو انجمن فقط برای دعوتنامه باشه.

من خودم هم تو انجمن فعالیت دارم هم با هماهنگی آقای خیاطی یه افزونه ترجمه کردم که منتظر جواب آقای تهرانی هستم.

اگه هدفم فقط دعوتنامه بود همون روز اول الحاق رو ترجمه میکردم و خلاص. حتی یه سر هم تو انجمن نمیزدم

ولی انجمن یه جو دوستانه داره که همه به هم تو حل مشکلاتشون کمک میکنن.

درضمن اگه همه مشکلات با مطرح کردن تو انجمن حل میشد که دیگه تأسیس خود جومینا (به عنوان مرکز دانلود الحاقات جوملا) بی معنی میشد.

:thankyou:

لینک به ارسال

از آقای تهرانی خواهش می کنم در این پست بگه که چرا برای من دعوت نامه فرستاده 2 تا دوستان که در این انجمن هستن 3 الی 4 باری داره به من نامه می دن که شما چیکار کردی برای سایت جومینا که دعوت نامه گرفتی نه چیزی رو دادی به سایت مه چیز دیگه فقط بخاطر پست های شما هست شما رو بردن در سایت دعوت نامه دادن

من از آقای تهرانی خواهش می کنم که بگه دلیلشون رو تا این دوستان بدونند که چرا من دعوت نامه گرفتن از سر درس مارو اوردن بخاطر 2 تا پیغام خصوصی

ممنون شهریار

لینک به ارسال

2 نفر را میبردن کلانتری یکی اومد گفت سر کار با من چیکار داری من که کاری نکردم :shy:

شهریار کسی با تو کاری نداره که !

برای بقیه میگم که شهریار توکلی را 2 ساله که میشناسم بجاش معرفتش را هم ثابت کرده گرچه خیلی آدم گیریه اما پسر بسیار خوبیه ! بعد از اینکه تی سی جوملا تعطیل شد تنها کسی که زنگ زد و حال من را پرسید شهریار بود و مهمتر از اون اینه که شهریار یکی از مدیران جومینا است گرچه جومینا آیکون کاملا مستقل است و من هیچ دخالتی درش ندارم اما جزو سایت های جومینا محسوب میشه برای هم شهریار دعوت نامه داره . هدف از دعوت نامهکار گروهی است این را بارها گفته ام نمیدونم چرا برای بعضی از دوستان درکش سخته . گرچه شهریار تا حالا کامپوننت ترجمه نکرده اما در توسعه دادن به جومینا کمک کرده یعنی جزو گروه است و از اون اعضا مهم گروه است

آقا جون برو درست را بخون . راستی الان مگه تابستون نیست ؟ آخ آخ شهریار تجدید آوردی ؟

لینک به ارسال

دستت درد نکه امیر جان ازت انتظار نداشتم این همه تعریف کنی راستی داداش باید آبروی ما رو می بردی ما تجدید آرودیم 3 تا بیشتر که نیوردم داداش :D

این گیر بودن هم فقط بخاطر اینکه امیر خیلی خوش برخورده و منم دوست دارم یارد بگیرم درست خودم نیست داداش

بازم ممنون از پاسخت ممنونم

لینک به ارسال

مدیر محترم سایت،

سایت جومینا سایت جالبی است. من هم دعوتنامه میخواهم. کامپوننت jcomment را به طور کامل به فارسی و rtl تبدیل کردم.

لطفا در صورتی که دعوتنامه تعلق میگیرد به ایمیل زیر برایم پیغامی ارسال نماید تا فایل مورد نظر را در جواب آن برایتان جهت بررسی ارسال کنم.

با تشکر حمیدرضا طاهری

private@prinzstudio.com

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ممنون از زحمات شما

کامپوننت jcomment قبلا فارسی سازی شده است! شما باید الحاقی را فارسی کنید که قبلا فارسی سازی نشده باشه. برای دریافت الحاق و فارسی سازی با آقای مرتضی خیاطی هماهنگ کنید که مدیر الحاقات هستند

ایمیل ایشون:

mkhayati@almashosting.com

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ممنون از زحمات شما

کامپوننت jcomment قبلا فارسی سازی شده است! شما باید الحاقی را فارسی کنید که قبلا فارسی سازی نشده باشه. برای دریافت الحاق و فارسی سازی با آقای مرتضی خیاطی هماهنگ کنید که مدیر الحاقات هستند

ایمیل ایشون:

mkhayati@almashosting.com

موفق باشید

این اولین سایتی بود که برای ثبت نام توش این همه بازی داره....

کلا پشیمون شدیم. دعوتنامه هم نخواستیم

لینک به ارسال

دوست عزيز hmrt135

خوشحال مي شويم شما را در بين كاربران جومينا ببينيم

هدف جومينا گردآوري دوستان و همفكران كنار يكديگر هست و هدف سايت پشتيباني نيست.

اين وبسايت متعلق به كاربران هست و اين روش عضويت جهت اين هست كه كاربران وبسايت جومينا را سايت خود بدانند.

موفق باشيد

لینک به ارسال

سلام

الان داشتم یکی از پستامو می دیدم که چند جا زده بود "**عبارت غیر مجاز**"؛ دیدم به جای کلمه جومف.ا (بدون نقطه!) این کلمه رو در نظر گرفته.

چرا کلمه جومف.ا (بدون نقطه) جزء **عبارت غیر مجاز** است؟

یا حــــــق

لینک به ارسال

دقيقاً همين بلا سر خود آقاي تهراني اومده بود و مي خواست بنويسه كه توي جوم.فا سرچ كنيد كه به همچين مشكلي برخوردند.

گذشته از اين نميشه پست هاي قديمي رو ديد. !

جومفا

لینک به ارسال

باور کنید یا نه منم نمیدونم چرا اینطوریه ؟ اتفاقا من با مدیریان جومف.ا هم دوستم بزارین برم لیست کلمات غیر مجاز را ببینم شاید در اونجا همچین چیزی وجود داره . اگر در اون جا بود که خودم درستش میکنم اگر نبود سعید شمسی باید بیاد ببینه چرا این اینطوریه

لینک به ارسال

سلام

من چند وقت پیش کامپوننت محافظ جوملا رو واسه جومینا فارسی کردم

الان در این ادرس قرار گرفته شده : http://joomina.ir/component/k2/item/109-bodyguard-joomla.html

اما پس از عوض شدن سیستم سایت، کاربری من لغو شد، من هرچقدر ایمیل میزنم یا پیغام خصوصی میفرستم کسی جواب نمیده

همچنین، فرم عضویت رو هم پر کردم

با نام کاربری hasteem

دیگه نمیدونم باید چی کار کنم

لطفا رسیدگی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...