رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

http://joomina.ir/joomla-extentions.feed?type=rss

ار اس اس به نمایش در میاید منتها فقط عناوین آن . دلیلشم اینه که من شخصا به آر اس اس معتقد نیستم . جومینا سایت خبری نیست ما ترجیح میدهیم کاربران را آنلاین ببینیم .

راستی دوست عزیز برای جوملا آدرس ار اس اس به این صورت است

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در فروم در قسمت اسکریپتها برای من دکمه ویرایش پست وجود نداره فقطم در این قسمت یعنی(اسکریپت ها) این دکمه وجود نداره نمی دونم برای بقیه هم همینجوره یا نه

لینک به ارسال

با سلام

اميدوارم خوب باشيد

دوستان واقعا معذرت ميخوام كه اين چند روز نبودم انشالله بعد از 7-8 روز ديگه تو انجمن پرنگتر :cool:ميشم ( نه الان:P )

مجيد جان بااينكه وقتم كم بود سعي كردم يه نگاهي بندازم ... فكر كنم درست شده باشه ....( چيزه خاصي پيدا نكردم فقط تنضيماترو كه فكر كردم ميتونه از اونها باشه رو 2باره تنضيم كردم )

با اين حال اگه مشكل پا بر جا بود لطفا چند روزي رو به اين شكل سپري كنيد تا بعد اساسي رسيدگي كنم ...

از ديگر دوستان هم خواشم مي منم اگه در بخش مربوطه ( اسكريپتها ) دين مشكل رو دارند اعلام كنند تا ببينم اين مشكل برا همه هستش ؟ ( كه به احتمال زياد بايد برا همه باشه ).

صبور و شكيبا باشيد

يا علي

لینک به ارسال

ممنون سعید جان مشکل هنوز وجود داره اما اصلا مهم نیست و مشکل خاصی نیست من فقط بش برخوردم و گفتمش در هر حال ممنون از توجهت و وقتی که گذاشتی

لینک به ارسال

با سلام

شهریار عزیز هم مشکلی شبیه بدتر از این در بخش قالبها داشت ( نمیتونستند پست بدند ) که ;) شد ...

باز از دوستان خواهش می کنم اگه موضوعات این چنینی رو دیدند در همین تایپیک مطرح کنند ... تا ;) بشه

موفق و سربلند باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام امیر رضا

بعضی موقع ها وقتی وارد سایت میشم کاربرانی را می بینم که نه فعالیتی توی انجمن دارند نه ماژولی ترجمه کردن:exclamation: من نمیدونم مگه راه دوم هست::huh: که کاربران در سایت جومینا ثبت نام کنند اگه هست به کاربران دیگه هم بگید که همه کاربران این راه را بدوند اگر نیست این کاربران چطوری در سایت ثبت نام کردند نمی خوام نامشون ببرم ولی کاربرانی هستند که در انجمن فعالیت میکنند ولی عضو وب سایت جومینا نیستند به نظر من اگه ثبت نام در سایت منوط به شرایط و قوانین است پس باید برای همه یکسان باشد

اگه شرایط برای بعضی از کاربران سایت هست پس صلاح مدیران در آن است:huh::huh:

:thankyou::thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزيز آقاي مهدی بختیاری

با توجه به اينكه اعضاي سايت جومينا با دعوت نامه در سايت عضو مي شوند شايد افرادي باشند كه از سوي افراد ديگر دعوت نامه گرفته باشند كه در اطلاعيه اخير از سوي آقاي تهراني افرادي كه فعال نبودند از جومينا حذف شدند.

به اميد تلاش بيشتر در راه پيشرفت به سوي اهداف بالاتر

موفق باشيد

لینک به ارسال

سلام دوباره

آقای رضایی به نظر من این راه درستش نیست که اعضای سایت به دیگری کد عضویت ارسال کننده کد عضویت را باید مدیریت سایت برای اعضا ارسال کنه چون هر کی عضو سایته اگه دوستش عضو فروم باشه برای اون کد عضویت ارسال خواهد کرد و حق کاربری که باید عضو سایته باشه پایمال خواهد شد از مدیریت سایت یه خواهش داشتم که تمام اعضای سایت کد عضویت برای دیگری نفرستند فقط مدیریت برای آنهای که در فروم فعالیت میکنند کد عضویت بفرستد

:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

سلام و درود

فکر نمی کنم نحوه ارسال دعوتنامه به این صورت باشد که دوستان اشاره می کنند! بلکه چنانچه کاربران عضو شده هم بخواهند برای شخصی دعوتنامه ارسال کنند ابتدا این امکان را باید از مدیران سایت بخواهند تا بتوانند دعوتنامه را به شخصی دیگر ارسال کنند!

پیروز باشید

لینک به ارسال

دوست عزيز هدف جومينا اين هست كه افراد براي عضويت در سايت زحمت بكشند و جومينا را سايت خود بدانند. و از همه خواسته شده كه در حفظ جومينا تلاش كنند كه اميدوارم افراد شايسته از اين امكانات استفاده كنند.

موفق باشيد

لینک به ارسال

انشالله کاربران جومینا بتواتند برخی از نیازهای کاربران جوملا را برطرف کنند و از کاربرانی که عضو سایت برای دوستانی که در سایت زحمت نمی کشند خواهشمند است کد عضویت ارسال نکنند تا حق دیگری پایمال نشود

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

من قانون اول ارسال پست ها رو بهش نقد دارم!

یا حــــــق

سلام

امروز مرتب این انجمن جومینا ارور می ده:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:
1040 - Too many connections
Query:
[READ] Unable to connect to MySQL server

Please contact the MyBB Group for support.

یا حــــــــق

لینک به ارسال

سلام عليرضا جان

خوب شما اينجا نقد را بگو تا بررسي كنيم و هدف ما اين هست كه يك انجمن سالم داشته باشيم

با تشكر

لینک به ارسال

سلام

دلایل:

1. به خاطر اینکه گاها پیش میاد نسخه جدیدی از اون افزونه ساخته می شه برای همین اگر ترجیحا لینک صفحه دانلود بیاد بهتره. چون مرتب نمی شه فایل رو در هر انجمن تو آپلود سنتر اون آپلود کرد، عقلانی هم نیست!

2. سرعت اینترنت تو ایران پایینه و آپلود سخت تر. (چون طبق قوانین ISP ها پهنای آپلود نصف و یا کمتر از نصف به نسبت دانلوده!)

3. همونطور که شما دوستدارید افراد بیان سایت شما و فایل های ساخته شما رو از سایتتون دانلود کنن، خُب متقابلن هم همینطوره! (حضرت علی (علیه‎السلام) می‎فرماید: آنچه كه براى خود دوست می‎داری، برای دیگران هم دوست بدار و آنچه براى خود نمى‏پسندى، براى دیگران هم مپسند.)

4. سازنده فایل می خواد از بازخورد (feed back) فایلی که ساخته رو تو سایتش داشته باشه.

5. سازنده فایل می خواد تعداد دانلود ها شو تو سایتش داشته باشه.

6.کاربرا می تونن سایر اطلاعات مرتبط رو تو سایت سازنده بهتر دریافت بکنند.

7. آپلود کردن وقت زیادی رو می بره و یه جور دوباره کاری به حساب میاد و هممون می دونیم وقت طلاست!

پیشنهاد:

پیشنهادم اینه به جای واژه "تمامی فایل هایی که میخواهید برای دانلود قرار بدهید میباید در آپلود سنتر جومینا به آدرس dl.joomina.ir قرار داشته باشند " از واژه "بهتر است فایل هایی که میخواهید برای دانلود قرار بدهید یک نسخه از فایل را در آپلود سنتر جومینا به آدرس dl.joomina.ir قرار دهید" استفاده کنید.

یا علــــــــی

لینک به ارسال

سلام

بله دیروز سرور مشکل داشت که انشا الله امروز حل شده در مورد انتقادات آقای alireza

قانون اول ارسال پست به شرح زیر است :

قانون شماره 1 ) تمامی فایل هایی که میخواهید برای دانلود قرار بدهید میباید در آپلود سنتر جومینا به آدرس dl.joomina.ir قرار داشته باشند در غیر اینصورت فایل مربوطه پاک خواهد شد و از امتیاز کاربر کسر میگردد.

که شما روی این قانون اعتراض داشتید :

1. به خاطر اینکه گاها پیش میاد نسخه جدیدی از اون افزونه ساخته می شه برای همین اگر ترجیحا لینک صفحه دانلود بیاد بهتره. چون مرتب نمی شه فایل رو در هر انجمن تو آپلود سنتر اون آپلود کرد، عقلانی هم نیست!

امکان قراردادن لینک دانلود را تنها از سرور خود جومینا قرار دادیم چون بسیار شده کاربری از یک سایت دیگه لینک دانلود قرار داده و به هر دلیل اون سایت از دسترس خارج شده و یا فایل پاک شده بدین ترتیب کاربران دچار سردرگمی میشن

. سرعت اینترنت تو ایران پایینه و آپلود سخت تر. (چون طبق قوانین ISP ها پهنای آپلود نصف و یا کمتر از نصف به نسبت دانلوده!)

فایل های الحاقات جوملا که 20 مگ نیست همه الحاقات بین 100 کیلو بایت تا حداکثر 3 مگ هستند لذا این پهنای باند که میفرمایید برایاین حجم کم مصداق ندارد

همونطور که شما دوستدارید افراد بیان سایت شما و فایل های ساخته شما رو از سایتتون دانلود کنن، خُب متقابلن هم همینطوره! (حضرت علی (علیه‎السلام) می‎فرماید: آنچه كه براى خود دوست می‎داری، برای دیگران هم دوست بدار و آنچه براى خود نمى‏پسندى، براى دیگران هم مپسند.)

دوست عزیز موضوع این نیست که افراد بیایند از انجمن دانلود کنن ما لذت ببریم اتفاقا من شخصا دوست دارم کاربرها از سایت شما دانلود کنن چون ماه پیش 49 گیگ پهنای باند جومینا بابت دانلود از بین رفت که سایت هم 2 بار susbend شد و با همکاری مسئولان نگاه روشن گر پارس مخصوصا آقای مستحصن دوباره باز شد

4. سازنده فایل می خواد از بازخورد (feed back) فایلی که ساخته رو تو سایتش داشته باشه.

شما میتونید در xml فایلتون کل مشخصات فایل را بنویسید . مثل همین کاری که من در جومینا میکنم و در سایت خدتون هم پشتیبانی بدید کسی با این موضوع مشکلی نداره

سازنده فایل می خواد تعداد دانلود ها شو تو سایتش داشته باشه.

خوب میتونه کلا فایل را در سایتش بزاره و در انجمن نزاره . نمیشه شما در انجمن تبلیغ یک الحاق را بفرمایید در سایتتون استفادش را ببرید .

کاربرا می تونن سایر اطلاعات مرتبط رو تو سایت سازنده بهتر دریافت بکنند.

حقیقتش با این حساب من دلیل این که در مورد این فابل در انجمن پست داده بشه را متوجه نمیشم اگر قصد تبلیغ باشه میتونید در سایت های تبلیغی ، تبلیغات بدید .

آپلود کردن وقت زیادی رو می بره و یه جور دوباره کاری به حساب میاد و هممون می دونیم وقت طلاست!

فکر کنم در خطوط بالا جواب این موضوع را داده ام

اما نکته اصلی در رابطه با آپلود نمودن در سرور جومینا دقیقا همین موضوع است فایل ها از بین نره و همراه جایی برای نگه داری فایل ها باشه در ضمن شما همراه میتونید با مراجعه به صفحه دانلود در دانلود سنتر جومینا از تعداد دانلود مطلع بشید

لینک به ارسال

سلام

که شما روی این قانون اعتراض داشتید :

واژه درستش اینه من به این قانون، انتقاد داشتم. این دو کلمه بار معنایی متفاوتی داره.

امکان قراردادن لینک دانلود را تنها از سرور خود جومینا قرار دادیم چون بسیار شده کاربری از یک سایت دیگه لینک دانلود قرار داده و به هر دلیل اون سایت از دسترس خارج شده و یا فایل پاک شده بدین ترتیب کاربران دچار سردرگمی میشن

منم تو پیشنهادم این موضوع رو حل کردم

((پیشنهادم اینه به جای واژه "تمامی فایل هایی که میخواهید برای دانلود قرار بدهید میباید در آپلود سنتر جومینا به آدرس dl.joomina.ir قرار داشته باشند " از واژه "بهتر است فایل هایی که میخواهید برای دانلود قرار بدهید یک نسخه از فایل را در آپلود سنتر جومینا به آدرس dl.joomina.ir قرار دهید" استفاده کنید.)) یعنی افراد رو مخیر کنید و بهشون توصیه کنید نه اجبار.

ضمن اینکه ممکنه نسخه جدید فایل بیاد و فایل رو جومینا همچنان قدیمی بمونه و کسی که معرفی کرده نیاد دوباره نسخه جدید آپلود و بعدش تاپیکشو اصلاح کنه. بنابراین من لینک به سایت و یا صفحه دانلود (ببینید می گم صفحه دانلود نه خود لینک مستقیم به فایل) رو پیشنهاد دارم.

فایل های الحاقات جوملا که 20 مگ نیست همه الحاقات بین 100 کیلو بایت تا حداکثر 3 مگ هستند لذا این پهنای باند که میفرمایید برایاین حجم کم مصداق ندارد

ایران خیلی ها هنوز دایال آپ استفاده می کنن. فکر کردین کجایین؟ مثلا امروز شهر ما کلا 8 ساعت اینترنتش قطع بود!!!

دوست عزیز موضوع این نیست که افراد بیایند از انجمن دانلود کنن ما لذت ببریم اتفاقا من شخصا دوست دارم کاربرها از سایت شما دانلود کنن چون ماه پیش 49 گیگ پهنای باند جومینا بابت دانلود از بین رفت که سایت هم 2 بار susbend شد و با همکاری مسئولان نگاه روشن گر پارس مخصوصا آقای مستحصن دوباره باز شد

خُب اینم حرف منو تایید می کنه که! ;)

شما میتونید در xml فایلتون کل مشخصات فایل را بنویسید . مثل همین کاری که من در جومینا میکنم و در سایت خدتون هم پشتیبانی بدید کسی با این موضوع مشکلی نداره

منظور از feed back ؛ بازخورد هست نه معرفی در فایل xml

خوب میتونه کلا فایل را در سایتش بزاره و در انجمن نزاره . نمیشه شما در انجمن تبلیغ یک الحاق را بفرمایید در سایتتون استفادش را ببرید .

اگر معرفی یک افزونه فارسی رو تبلیغ و نمی دونم هر چی فرض می کنید می دونید باشه ما افزونه خوب معرفی نمی کنیم! چون از نظر من افزونه خوب باید در سایت خودش رفت و گرفت. تازه مطمئنتر هم هست. هر چند مواردی خوتون لینک افزونه که برای جای دیگه بوده برای دانلود گذاشتید.

حقیقتش با این حساب من دلیل این که در مورد این فابل در انجمن پست داده بشه را متوجه نمیشم اگر قصد تبلیغ باشه میتونید در سایت های تبلیغی ، تبلیغات بدید .

ببخشید من چیز دیگه ای گفتم. من گفتم :"کاربرا می تونن سایر اطلاعات مرتبط رو تو سایت سازنده بهتر دریافت بکنند." . به طور مثال شما میایی افزونه jDownload رو در تاپیکی معرفی می کنی. وقتی بری سایتش علاوه بر اطلاعات اولیه در تاپیک اطلاعاتی از قبیل سایر پلاگین ها و ماژول ها، نحوه استفاده و حتی ه-ک های مورد نظر و... رو می تونی دریافت کنی.

اما نکته اصلی در رابطه با آپلود نمودن در سرور جومینا دقیقا همین موضوع است فایل ها از بین نره و همراه جایی برای نگه داری فایل ها باشه در ضمن شما همراه میتونید با مراجعه به صفحه دانلود در دانلود سنتر جومینا از تعداد دانلود مطلع بشید

فکر کنم در خطوط بالا جواب این موضوع را داده ام

یا حــــــــق

لینک به ارسال

با تشکر از زحمات شما چیزی که برای من سواله اینه که انگیزه شما از قرار دادن کلمه عبور بروی فایلهای منتشر شده شما چیه .

این کار بجز هدر دادن وقت و انرژی ثمره دیگری نداره یه بار باید بگیریم یه بار باز کنیم دوباره فشرده کنیم . خوب فرض محال کسی هم بخواد تو سایت خودش منتشر کنه این روش مگه میتونه مانعش بشه ؟

:heart:[/php]

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز ( عقیده شخصی من )

در برخی از سایت ها میگویند که رمز عبور را copy ، paste نکنید با دست وارد کنید این برای اینه که کاربر نام سایت یادش بمونه

لینک به ارسال

با تشکر از زحمات شما چیزی که برای من سواله اینه که انگیزه شما از قرار دادن کلمه عبور بروی فایلهای منتشر شده شما چیه .

این کار بجز هدر دادن وقت و انرژی ثمره دیگری نداره یه بار باید بگیریم یه بار باز کنیم دوباره فشرده کنیم . خوب فرض محال کسی هم بخواد تو سایت خودش منتشر کنه این روش مگه میتونه مانعش بشه ؟

:heart:[/php]

البته من از اهداف مدیران محترم جومینا زیاد اطلاع ندارم ولی یکی از فوائد این کار اینه که نوعی تبلیغ برای سایت محسوب میشه

البته نیازی به فشرده سازی دوباره هم نیست چون اکثر فایل های ارائه شده در جومینا بعد از خارج کردن از حالت فشرده شامل چند تا پوشه میشن : اسکرین شات ها ، فایل اصلی که خود به خود فشرده هست ، بعضی وقتا فایلهای آموزشی و گاهی موارد هم یک سری فایل های پیوستی که اون هم نیاز به فشرده سازی نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...