رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

قبل از هرچیز ازشما تشکر میکنم که جواب سوالات رو پاسخ میدید و وقت میزارید و لی لطفا جواب هاتون رو واضح وضیح بدین

سلام

شما لطف دارید

دوستان سعی می کنند حداکثر سعیشون رو در پاسخویی انجام بدن

شما هر بخضی رو متوجه نمی شید بهش اشاره کنید تا بررسی بشه

آرزومند آرزوهایتان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

انتقاد بنده در مورد قوانین و سیایت گذاری عضویت هست

درسته سایت جومینا باردید خوبی داره و امکانات خوبی برای دانلود گذاشته که حداقل برای من خیلی بدرد بخور بوده و از مدیران و سایرین این سایت تشکر می کنم ولی با عرض پوزش اینکه شما عضویت توی این سایت رو به این صورت درآوردید بسیار عمل زشت و ناپسند می دونم . از نظر بنده و بسیاری از افرادی دیگر عضویت توی سایت که سطح بندی کردین رو یک عمل انجام نشدنی هست به این دلایل برای عضویت آدم باید بیکار و علاف باشه بشینه اینقدر کار کنه تا بتونه به اون شرایطی که شما تعریف کردید برسه که مطمئنم 99% وقت و حوصله این کارارو ندارن .

درواقع نمی دونم هدف شما از این کارا چیه ولی مطمئنم با این کارا می خوایین در آینده سطح بندی رو پولی کنید چون ظاهر کار شما اینو نشون می دهد.

انتقاد بعدیم اینه که شما اگر دل و جرات یا خساست شما اجازه گذاشتن 4 تا افزونه برای دانلود عموم نمیده پس چرا سایت دانلود راه اندازی کردین

.

انتقادم از لحاظ مدیریتی این سایت است که با یک مدیریت کاملا بچگانه و کوتاه بینانه اداره می شود که سایت را با ظاهری گروهی ولی پشت پرده یک سایت کاملا خصوصی هستش

.

انتقادم از برخی از کاربران ویژه انجمن سایت هست که قصد تخریب این افراد رو ندارم .

لینک به ارسال

با سلام. دوست عزیز armi1

هدف اصلی مدیران عزیز از این کار اینه که کاربرانی که درخواست عضویت می دهند ، یک فایل برای ترجمه بگریند و ترجمه کنند و این فایل ترجمه شده در افزونه مورد نظر قرار بگیرد و این افزونه فارسی شده منتشر شود.

ولی به نظر من راه های دیگه ای هم هست برای این کار...

یا علی.

لینک به ارسال

با سلام

انتقاد بنده در مورد قوانین و سیایت گذاری عضویت هست

درسته سایت جومینا باردید خوبی داره و امکانات خوبی برای دانلود گذاشته که حداقل برای من خیلی بدرد بخور بوده و از مدیران و سایرین این سایت تشکر می کنم ولی با عرض پوزش اینکه شما عضویت توی این سایت رو به این صورت درآوردید بسیار عمل زشت و ناپسند می دونم . از نظر بنده و بسیاری از افرادی دیگر عضویت توی سایت که سطح بندی کردین رو یک عمل انجام نشدنی هست به این دلایل برای عضویت آدم باید بیکار و علاف باشه بشینه اینقدر کار کنه تا بتونه به اون شرایطی که شما تعریف کردید برسه که مطمئنم 99% وقت و حوصله این کارارو ندارن .

درواقع نمی دونم هدف شما از این کارا چیه ولی مطمئنم با این کارا می خوایین در آینده سطح بندی رو پولی کنید چون ظاهر کار شما اینو نشون می دهد.

دوست عزیز ، تصمیم اینکه مبنای عضویت سطح بندی بشه یا نه ، فقط تصمیم مدیران نبوده بلکه با موافقت سایر کاربران انجمن هم صورت گرفته

انتقاد بعدیم اینه که شما اگر دل و جرات یا خساست شما اجازه گذاشتن 4 تا افزونه برای دانلود عموم نمیده پس چرا سایت دانلود راه اندازی کردین

شما این مورد رو کمی بی انصافی کردید ، چون تعدادی افزونه هم بطور رایگان برای عموم منتشر شده و نیازی به عضویت ندارد

انتقادم از لحاظ مدیریتی این سایت است که با یک مدیریت کاملا بچگانه و کوتاه بینانه اداره می شود که سایت را با ظاهری گروهی ولی پشت پرده یک سایت کاملا خصوصی هستش

به نظرتون این حرف توهین حساب نمیشه ؟؟ من پاسخ این مورد رو به مدیران سطح بالاتر واگذار میکنم

انتقادم از برخی از کاربران ویژه انجمن سایت هست که قصد تخریب این افراد رو ندارم .

اگه منظورت ار کاربر ویژه کسی مثل من رو میگی ، خب من هم سعی و تلاشم را کردم و نظر مدیران بوده که این وضعیت را داشته باشم ضمن اینکه با این وضعیت فکر نکنید که من سطح عضویت بالایی دارم و من هم مثل شما ها با فعالیت زیاد میتونم وارد سطوح بالاتر بشم

در کل هر کس برای خودش عقیده و نظری داره ، اما تمام تصمیم گیری ها در این انجمن به صورت گروهی گرفته شده

قصد دلسرد کردنتون رو ندارم ولی اینجا کسی اجباری برای فعالیت زیاد ندارد ، ولی اگر میخواهید در این انجمن پیشرفت کنید ، بایستی سعی و تلاشتون را هم بیشتر کنید

از شما حرکت ، از خدا برکت

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

ارمین جان امید وارم خوب باشید . خوبتر از همیشه ... عیدتون هم مبارکــ ـــ ــ...

خلاصه میگم : (چون قبلا در این موراد بحث شده)

اینکه فرمودید با عضویت به این سطح نشدنی هست شما تلاش کردید و نشد ؟ اینو ما اینطوری نکردیم ، اگه به همایش رسانه های دیجیتال تشریف می آوردید میدید که این تصمیم رو خود کاربران گرفتن ...

فرمودید هر کس بخواد عضو بشه باید بیکار و علاف باشه ./ :s

من معمولا خیلی خوش بینم و این رو توهین فرض نمیکنم ... ولی اینو بجرت میگم که شما طراح نیستی !! اصلا اهل IT نیست !! اگه وقت کردین در موردی کار های پیرامون IT سرچ کنید ببینید چندین مقاله در مورد این نوشته شده که نباید هر کسی دور بر کارهای پیرامون IT بیاد... یکیشو هم من در تالار خودمون قرار دادم ... حتما مطالعه کنید ..:afro:

پولی بودن اکانت ها !! این آرزوی خیلی از کاربراست که نمیخوان زحمت بکشن و لی میتونم یگم خیال خامه ...!:1:

امین جان یه بار دیگه به مجموعه جومینا با دقت نگا کن ... عزیزم اینجا سایت دانلود نیست / چشمها را باید شست جور دیگر باید دید ...

"" این سایت است که با یک مدیریت کاملا بچگانه و کوتاه بینانه اداره می شود که سایت را با ظاهری گروهی ولی پشت پرده یک سایت کاملا خصوصی هستش""

من معمولا خیلی خوش بینم و این رو توهین فرض نمیکنم .... ککافر همه را به خویش خود پندارد... نمیگم شما بچه ی ها شاید 50 -60 سال سن داشته باشید ولی از لحاظ IT ... @ مطمعاً هستید از جایی تغذیه نمیشید ...

لطف میکنید ... پس با این حساب حرف های بالاییتون تخریب بودند... اوه پس به خیر گذشت ..

زندگیتان شاد و سپید

لینک به ارسال

سال نو مبارک

این سایت رو به این صورت درآوردید بسیار عمل زشت و ناپسند می دونم . از نظر بنده و بسیاری از افرادی دیگر عضویت توی سایت که سطح بندی کردین رو یک عمل انجام نشدنی هست به این دلایل برای عضویت آدم باید بیکار و علاف باشه بشینه اینقدر کار کنه تا بتونه به اون شرایطی که شما تعریف کردید برسه که مطمئنم 99% وقت و حوصله این کارارو ندارن .

عجب! دیگران بیکارند و جمعا همه الاف که افزونه فارسی کنند شما راحت دانلود کنید شما هم کار دارید . هیچ کس هم آدم مهمی نیست فقط شما مهمی و بس ! من نمیدونم کی میخواهیم خودخواهی را کنار بگذاریم و دل به کار گروهی بدیم تا کی من هم نمیدونم . انشا الله سال جدید منشع خیر شود .

هیچ وقت تا جایی که توانمون اجازه بده همچین اتفاقی نمیوفته شما احتمالا تازه با ما آشنا شده اید .

مشکل همینجا است اینجا سایت دانلود نیست ! سایت های دانلودی زیادند که حتما به شما خوش امد میگن .اما در مورد دل و جرات ! الله اکبر در جومینا به غیر از انجمنش 350 افزونه فارسی شده وجود داره که دانلودش هم برای همه آزاده احتما این افزونه ها را ندیده اید .

هر کس در طرز تفکرش آزاده دیگران هم قضاوت میکنند . فکر کنم بهتره حرفی نزنیم که کسانی که متن ها را میخونند فکربدی راجع به شما بکنند .

انتقاد کردن خیلی خوبه همیشه هم ما از ان استقبال میکنیم اما این نوشته شما انتقاد نیست برای همین پاسخی هم نداره که به شما بدیم . پیشنهاد میکنم به افکارتون یه سرو سامانی بدید که لااقل انتقادی خوبی از توش در بیاد که ما هم بتونیم استفاده کنیم و برای ما هم سازنده باشه . اینکه این طرز صحبت ها از کجا آب میخوره و چراش را همه میدونند .

در هر صورت انتقادتون را گفتید ما هم شنیدیم .موفق باشید . اگر احساس کنم در کلامتان به هر کدام از مدیران ، گروه و یا کاربران دیگه توهینی وجود داره دسترسیتون به انجمن بسته میشه

لینک به ارسال

armi1 عزیز بی انصافی میکنیا ... یه مدت تو انجمن کار کنیدو فعالیت کنید اونوقت نظرتون کاملا برمیگرده ... شک نکنید

در ضمن منم همیشه یه پای اعتراض به سیاست های جومینا بودم :D اما خدا رو شکر رفته رفته داره هدفمند میشه و تازه اول راهیم ...

یه در ضمن دیگه : همیشه گفتم انجمن جومینا خیلی خیلی متفاوته با خود سایت جومینا .... دوست عزیز خوش آمدی به جومینا اونم شدیدا :D

یه خسته نباشید هم به مدیران ارشد جومینا

:thankyou:

لینک به ارسال

سال نوت مبارک aminweb جان

آقا جان شما انتقاد میکنی خدا شاهده من کلی حال میکنم یه مدت انتقاد نمیکنی میگم طوری نشده باشه نگران میشم ;)

اما انتقاد شما واقعا بدون منظوره برای همین استقبال هم میشه . منطقی انتقاد میکنی اگر جواب منطقی بشنوی قبول مبکنید اگر هم به نظرت منطقی نیاد باز هم از حوزه ادب خارج نمیشی یک دفعه دیگه هم گفتم وجود کاربران و دوستانی مثل شما را بسیار ارزشمند میشماریم .

ارادت

لینک به ارسال

بنده قصد جسارت به شما و فرد خاصی رو نداشتم گویا برخی از افراد محترم که من شناختی روشون نداشتم به خودشون گرفتند و پوزش عرض می شود.

ارسال انتقاد بدون ذکر نام و هویت خوبه نه اینطوری ...

.

اینکه آقای شمسی می فرمایند از ای تی خبر نداری اصلا و ابدا قصد تعریف خودم رو ندارم ولی باید بگم که بنده کارشناسی فناوری اطلاعات رو سال 89 و در حال حاظرم دانشجوی ارشد شبکه کامپیوتری دانشگاه قزوین می باشم. مدرس حوزه ای تی با سابقه 4،5 ساله و مدیر 2 سایت خبری با حداقل بازدید روزانه 8 هزار و طراح وب سایت که نمونه کارای بنده و شرکت ما تاکنون بالای 150 سایت فعال می باشد که چندتاش مثل سایت شخصی خودم جوملایی هست.

( فکر میکنم در حوزه آی تی فعالیت زیاد داشتم و دارم )

.

بله قوانین و مقررات هر سایتی مختص مدیر سایت است و تصمیم با مدیر سایت مربوطه است ولی انتقاد ینده از نحوه مدیریت سایت است که از این لحظه به بعد اصلا مهم نیست.(چون مدیرانش فقط اون عقاید خودشونو دارند و نظر انتقاد من و امثال من تغییری حاصل نمیشه ).

.

سایت شما ، سایت دانلود نیست یا هست خلاصه من پس از سرچ در موتور جستجو به سایت شما لینک داده شدم و افزونه مورد نظرم رو دانلود کردم و روی این حساب با شناخت کمی که از شما دارم ذهنیت بنده جومینا رو یه سایت دانلود می دونم دیگه من نمی دونستم شما از شنیدن اینکه جومینا یه سایت دانلوده خوشتون نمیاد.

الانم که وارد این بحث شما شدم تقصیر گوگله که خدا بگم چکارش کنه ...

بازم پوزش مدیر عزیز:D

.

/ در پایان /

مدیران عزیز موفق و پیروز باشید

بدرود:thankyou:

لینک به ارسال

نمی دونم چرا بعضی ها با مدیران این طوری صحبت می کنند.

این قدر این مدیران زحمت می کشند ولی...

نمی دانم یکی از کاربر ها گفته بود تو خیلی جا ها عضوه (می خوام بگم که نام کاربری من را در گوگل سرچ کنید)به خدا هیچ جا مثل این جا جواب آدم را نمی دهند.

مثلا آقای تهرانی در جواب دوستان در مورد جی کامنت می گوید برو در انجمن خودشان سوال کن؟

----------------------

من خودم دوست داشتم اینجا وارز باشه یعنی از افزونه های تجاری را پشتیبانی کنه . چون متاسفانه هیچ انجمنی در ایران پشتیبانی برای وارز ندارد

با تشکر از آقای تهرانی

لینک به ارسال

با سلام

یکی دوتا از اون مقالاتی که گفتم رو حتماً مطالعه فرمایید... ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست...

دوست عزیزم میدونید چرا گفتم مقاله رو بخونید با این حساب کل کل کل کارهای IT علافی و بیکاری هست ....

موفق باشید در پناه حق

لینک به ارسال

دوست عزیز من وقتی کسی در هر جامعه ای وارد میشه اول قوانین ان جامعه را مطالعه میکنه بعد اگر خوشش نیاد اونجا نمیمونه و جای دیگری را بر میگزینه . شما ما را نادان ، با اعمالی بچه گانه و بدنبال کسب منفعت مالی و کوته بین و ... .... خطاب نموده اید من نمیدونم گوگل این حق را به شما داده اینطور به همه ما توهین کنید ؟؟؟ عجب آدمیه این گوگل !

در هر صورت ادامه بحث ضروری نیست

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

از اول بحث رو خوندم اما از همون اول نخواستم وارد بشم چون باید اقای شمسی و تهرانی پاسخ میدادن که خیلی خوب هم دادن

این دوست عزیزمون که خیلی هم در زمینه آی تی حالیشه اولین نفری نیست که اینجور حرفا رو میزنه

یادتون باشه دوستان دیگری هم که در زمینه آی تی و طراحی سایت و افزونه خیلی حالیشون بود اینکارا رو کردن همون قضیه قاطر و ......

آقای تهرانی همش تقصیر خودتون دیگه

شما چرا انقد به فکر دیگرانی؟

چرا فزونه هایی که سایت های دیگه دارن فلان قدر میفروشن رو رایگان میذاری

بعضیا دردشون میاد دیگه اینم میشه نتیجش

به هر حال این دوستمون اولین نفر نیستن آخرین نفر هم نخواهند بود

ما هم بیدی نیستیم که با این حرفا بلرزیم

پس بچرخید تا بچرخیم ببینیم کی سرش گیج میره:D

اگه ادمایی مثل این دوستمون نباشن که ما دیگه انگیزه ای نداریم واسه کار

دقیقا مثل آمریکا اگه ما رو تحریم نمیکرد ما این همه پیشرفت نمیکردیم که

این رو bold و با رنگ قرمز مینویسم تا همه کاربران بخونن و یادشون باشه

روزی که کاربرانی مثل این تو انجمن نداشتیم و همچین انتقادات سازنده ای !!! از ما نشد بدونید که داریم به بیراهه میریم

روزی که کاربرانی مثل این تو انجمن نداشتیم و همچین انتقادات سازنده ای !!! از ما نشد بدونید که داریم به بیراهه میریم

یا علی

لینک به ارسال

انصافا بي انصافي شده!!!

اين همه زحمت ميكشن بنده هاي خدا، بعدش اينجوري.....

اين همه افزونه و .... فارسي شده با دستورالعمل...رايگان!!! اماده دانلود.... دستشون درد نكنه، انصافا خسته نباشيد.

من كه فكر ميكنم تيم جومينا خيلي داره خوب عمل ميكنه. اميدوارم در آينده هم به همين خوبي ادامه بدن ما هم از اينجا تشويقشون ميكنيم.:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

موقعی که ارشدای انجمن جواب دادن دیگه نیازی نیست که منم جواب بدم ولی به عنوان یکی از کابرای جومینا احساس وظیفه کردم تا منم ادای دین کنم به جومینا.

من با نظر آقا مرتضی موافقم، تا این توهینا، خراب کردن های جومینا و ... وجود داره باید بدونیم راهمون درسته ولی وای به روزی که مخالفان و چه بسا بدخواهانمون ازمون تعریف کنن، اون روز دیگه باید فاتحه کار رو خوند...

والا آقای تهرانی، آقای شمسی و دیگر مدیران جومینا خیلی بردبار و صبور هستن که اجازه میدن علاوه بر توهین هایی که تو سایت ها و انجمن های دیگه به جومینا میشه تو خونه ی خود جومینا هم بهشون توهین کنن.

به عنوان مثال: تو یه انجمنی که اتفاقا رقیب جومینا(نمیگم بدخواه جومینا هر چند که دیدم) هم هست تو یه تاپیکی دیدم که کاربر تقاضای فایل وارز کرده بود و به همین دلیل یکی از مدیران ارشد اون انجمن سریع تاپیک رو به خاطر این درخواست قفل کرده بود، دیگه خودتون حدس بزنین که توهین کردن بهشون تو انجمن خودشون چه آثاری داره. بگذریم! حالا یه سوال: کی تا حالا جومینا با کاربراش اینجور رفتار کرده؟ درسته که جزء قوانین انجمن هست که افزونه وارز نزارن ولی حتی برای حل این مشکل کاربرها، دوستان من توجومینا راهنمایی هم کردن تا به یه نحو دیگه مشکل رو از سر راه بردارن و به ندرت (شاید 2% مواقع) کار به قفل کردن تاپیک کشیده که اون هم با نظر مدیران ارشد بوده...

در هرحال برای قضاوت در هر موردی(جومینا که جای خود داره) باید اول یه مقدار باهاشون آشنا شد و بعد اظهار نظر کرد که البته اکثر کاربران این گونه اند و تک و توک بعضی ها زود قضاوت می کنن.

کسانی هم که با عناد و دشمنی میان که جای خود دارن.

در هر حال من دست جومینایی ها رو به گرمی فشار میدم و براشون آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون دارم.

جومینامان جومیناتر...

یاعلی./

لینک به ارسال

با سلام

برای من شخصا انتقاد ازانجمن ارزش بیشتری از پیشنهادات و تعاریف دارد . گرچه انجمن جومینا یک انجمن کاملا خصوصی است که توسط تیم جومینا و با نظر آنان اداره میشود اما مشخصا کاستی ها و نواقصی نیز در انجمن وجود دارد که انتقادات سازنده شما ما را در رفع آنان کمک خواهد نمود . لذا از هر گونه انتقاد منطقی در این بخش استقبال خواهد شد .

سلام

انجمن خیلی پویا و مفید فعالیت میکه . فقط اگه میشه بیشتر روی جوملا 2.5 زوم کنید .

لینک به ارسال

حتما همینطوره و این کار را میکنیم بزودی حبرهای خیلی خوبی از جوملا 2.5 میشنوید .

برنامه خود ما هم تمرکز بیشتر روی 2.5 است اما نمیشه یک دفعه این کار را انجام داد خیلی ها هنوز روی 1.5 هستند و مضافا بر اینکه هنوز 1.5 از طرف جوملای جهانی پشتیبانی میشه

لینک به ارسال

سلام

بله دوست گرامی tafteh :thankyou:

اگه دقت کنین قسمت جوملا 1.5 انجمن بسته شده و توی خود سایت جومینا هم جناب تهرانی گفتن که هدف انجمن توی سال جدید تمرکز بیشتر روی جوملا 2.5 هست.

انشالله با تلاش همه بچه ها به این هدف خواهیم رسید.

یاعلی./

لینک به ارسال

ببخشید من دیروز یه تایپیک زدم که به دلیل عنوانی که داشت بسته شد

چرا من اون عنوان رو گذاشتم برای اینکه وقتی عنوانت به نوعی تکرار باشه مثلا » درخواست افزونه «

دیگه کسی جواب نمیده مگر پیام خصوصی بدی بیا اینو جواب بدد لطفا

ولی وقتی یه عنوان جالب میذاری همه میاند و میخونند و پاسخ هم میدند

لطفا این ایراد رو برطرف کنید

با عرض پوزش

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، اگه منظورتون این دوتاست

http://forum.joomina.ir/thread-13094.html - درخواست ماژول پیشرفته

http://forum.joomina.ir/thread-13085.html - یافتم : ماژول پیشرفته ( مهم ) - این تاپیک قفل شده

که دیگه خودتون قضاوت کنید . وقتی میاید و دو تا تاپیک یکسان ایجاد میکنید خب طبیعیه که مدیران هم تاپیک تکراری را قفل و یا حذف میکنند

در ضمن این از اصول و قوانین انجمن هست که برای ایجاد تاپیکها میبایست عنوان مناسبی انتخاب شود

اصلا به فرض که عنوان را طوری انتخاب کردید که کاربران به سمت تاپیکتون هدایت بشن . محتوای تاپیک و سوالتون رو میخواهید چکار کنید ؟

دیگه مشکل رو که نمیشه تغییرش داد !

دوست عزیز ، پاسخ دادن به سوالات زورکی که نیستش . مطمئن باشید هر کس اگه جوابی برای سوالتان داشته باشد حتما" راهنمایی خواهد کرد

پس صبور باشید و به قوانین احترام بگذارید و توکلتون هم به خدا باشه

ان شاءا... مشکلتون هم حل خواهد شد

لطفا این ایراد رو برطرف کنید

قضاوتش باشه با خودتون ولی کار آقای فرحزادیان کاملا" درست بوده

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

یه انتقادی داشتم در مورد توضیحات افزونه ها داخل جومینا

ابتدا این لینک رو باز کنید:

http://www.joomina.ir/joomla-extension/voice-and-images/slideshow/88-artslideshow.html

خوب حالا شما متنی داخل توضیحات این ماژول پیدا کنید که در مورد کدام نسخه از جوملا هست این افزونه؟

ببینید مسیر سایت که نداره سایت جومینا که متوجه شیم جزء کدام نسخه جوملا هست

داخل متن هم که نگفته...

حالا با سرعت پایین باید حتما...

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز زمانی که از نسخه نامی برده نشده،منظور نسخه 1.5 هست.قبلا در این باره گفتگو شده بود

با احترام

لینک به ارسال

سلام جایی برای تشکر نیست توی انجمن؟

انجمن خوب و بسیار پر کاربردی در کنار سایت عالیتون دارید

امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

این نظر لطف شماست و باعث افتخار ما

برای تشکر می تونید در زیر هر پست برای نویسنده تشکر یا اعتبار در نظر بگیرید

دکمه های postbit_thx.gif و postbit_reputation.gif

یا علی

موفق باشید

:002:

لینک به ارسال

سلام

شما دایرة المعارف جومینا 2.5 رو منتشر کردین و این خوبه من هم تشکر میکنم

اما چرا فایل رو غیر قابل پرینت ارائه دادین؟

مطالعه 314 صفحه در کامپوتر مطمئنا کار آسانی نیست و ما نیاز به نسخه چاپی داریم

اگر هدفتون پرداخت بهای فایل هست،بهتره رک بفرمایین تا ما هم پرداخت کنیم که صدالبته حق شماست و من هم با کمال میل پرداخت میکنم

در غیر این صورت لطفا نسخه قابل چاپ اون رو انتشار بدین

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...