رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

برای من شخصا انتقاد ازانجمن ارزش بیشتری از پیشنهادات و تعاریف دارد . گرچه انجمن جومینا یک انجمن کاملا خصوصی است که توسط تیم جومینا و با نظر آنان اداره میشود اما مشخصا کاستی ها و نواقصی نیز در انجمن وجود دارد که انتقادات سازنده شما ما را در رفع آنان کمک خواهد نمود . لذا از هر گونه انتقاد منطقی در این بخش استقبال خواهد شد .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست من جومینا یکی از بهترین سایتها در زمینه cms است

اما راهکار شما برای یک دست کردن اعضا یک چند تایی مشکل دارد

اولا امکان اینکه افراد اعضای سایت شما را نشناسند بسیار بسیار زیاد است

ثانیا احتیاج کاربران به وب شما احتمالا مقطعی است لذا کاربر باید چند ماه فعالیت کند تا تازه مشکلی که چند ماه قبل داشت بر طرف کند که مسلما از طریق سایت های دیگر نیز می تواند مشکل را رفع کند

دوست من بهتر نیست راهکارهای دیگری نیز قرار دهید و از روشهای دیگری برای اطمینان حاصل کردن از کاربران استفاده کنید

و یا بهتر است کمی به خودت و دیگران اعتماد کنید و همه را با یک چوب نزنی

با تشکر

لینک به ارسال

سلام ،

گرچه من منظورم انتقادات از انجمن بود نه سایت جومینا اما پاسخ شما را حتما میدم .

درصورتی که در مورد انتخاب اعضا پیشنهادی دارید البته با توجه به اینکه استانداردهای عضویت برای برای وب سایت جومینا رعایت شه بفرمایید حتما استقبال میکنم

در مورد احتیاج مقطعی کاربران به امکانات ، بله حق با شماست اما در مورد این که کاربران نیاز خود را از سایت دیگه ای تهیه میکنن من شک دارم !؟ دلیلشم اینه که در جومینا تا حالا تنها امکاناتی گذاشته شده که برای اولین بار در وب به صورت فارسی ارائه شده است

برای شناختن اعضا ، یکی از دلایلی که این انجمن زده شد همین بوده تا کاربرا بتونن با هم ارتباط داشته باشن و با هم دوست بشن کافی است یکی از مالکین جومینا (اعضا جومینا) برای شما درخواست دعوت نامه کنه من اصلا حرفی ندارم من خودم بهترین دوستان جوملاییم را از انجمن بدست اورده ام

2 نکته دیگر

1- دانلود 90 درصد امکانات جومینا به صورت آزاد ممکن است و تنها 10 درصد امکانات و یا شاید آموزش ها مخصوص اعضا است لذا من اصلا نخواستم خصاصت کنم تنها نگرانی من ایه که دوستان طراح دیگر دچار مشکل بشن که اصلا دلم نمیخواد برای همین اون 10 درصد هم برای اعضا گذاشتم که بشناسمشون

2- جومینا اصلا قرار نبود اینطوری بشه من یک شب داشتم یه فیلمی میدم اسمش جولی و جولیا بود جو گیر شدم:P جومینا را زدم اولش میخواستم وبلاگم باشه که 2 ساله آرزوش را دارم حالا اینطوری شده انصافا خودم اصلا راضی نیستم سایت دانلودی درست کنم اما حالا که شده !

در آخر یک مسئله دیگه هم بگم ببینید برای من اصلا مهم نیست بازدید جومینا چندنفره و یا چند تا عضو داره و یا .... برای من مهمه که یه جایی باشه یه عده با هم دوست باشن مشکلاتشون را مطرح از سواد هم استفاده کنن و .... همین ! من نه کارم جوملاست و نه چیز دیگه ای گرچه قالب طراحی میکنم همیشه هم بد قول میشم اما باور کن همش بخاطر علاقمه و اگر نه پوا آنچنانی این کار نداره یا لااقل برای من نداره که بخوام اینقدر وقت بزارم برای جوملا خدا بگم اونی را که جوملا را به من معرفی کرد چیکار کنه :dodgy:

ارادتمند

لینک به ارسال

به نظر من اگه 2 کاربر خوب و حرفه ای داشته باشی بهتر از 20 تا کاربر تازه وارد هست و همون جوری که گفتن امیر جان این سایت که دانلود سنتر نیست حالا ما هم نظره خودمون رو گفتیم

سلام امیر جان می گم به انجمنت برای عوض کردن حال و هوا یه انجمن متفرقه نمی زاری

فک کنم خیلی نیاز باشه

دوستان بعد از کار های تخصصی به این انجمن خیلی نیاز دان اگه یک روم در این قسمت به کار بره که عالی می شه

این پیشنهاد بود نباید درد این قسمت باشه ولی چون همراه شد با پاسخم این جا گزاشتم

لینک به ارسال

شهریار جان سلام

راستش قسمت متفرقه را من موافق نیستم دلیلشم اینه که بحث و جهت انجمن از طراحی وب خارج میشه و میره به طرف شوخی و این حرف ها تجربه خوبی ازش نداشتیم ... من میخوام این انجمن کاملا تخصصی باشه اول برای جوملا بعد برای طراحی وب

لینک به ارسال

شهریار جان سلام

راستش قسمت متفرقه را من موافق نیستم دلیلشم اینه که بحث و جهت انجمن از طراحی وب خارج میشه و میره به طرف شوخی و این حرف ها تجربه خوبی ازش نداشتیم ... من میخوام این انجمن کاملا تخصصی باشه اول برای جوملا بعد برای طراحی وب

منم با نظر امیر موافقم وقتی که انجمن متفرقه ایجاد بشه بعضی از دوستان به خاطر بالا بردن تعداد ارسالشون (به هر دلیلی) شروع می کنن به پست گذاشتن تو اونجا و باعث می شن تا انجمن از حالت تخصصی در بیاد که اصلا خوب نیست .

اینجوری خیلی بهتره وقتی به انجمن سرمیرنی می دونی یه سری امکانات بدرد بخور اضافه شده نه هجویات

لینک به ارسال

من چندین سایت رو parsdev داشتم، امسال همه رو منتقل کردم، چون افتضاح تر از افتضاح هستند، پیشنهاد می کنم یک سرور مجازی بگیرید، البته نه از این نگاه تاریک پارس!

لینک به ارسال

منم فکر کردم که امیر پست های من رو حذف کرده اون هم قالبی که داده بودم

از امیر معذرت می خوام بخاطر نامم از این که معلومه خیلی ازپست ها کم شده ون من 17 تا ارسال داشتم الان 9 تا هست :@ مگه امیر جان هر 3 روز براتون بکاپ خود پشتیبان به ایملتون نمی فرسته

فکر نکن چون وقی نمی تونستن که ایمل انتقال رو ریپورت کنند ه برسه :D

به هر صورت امید وارم مطالب برگرده

لینک به ارسال

جدا سرویسشون افتضاحه ! چه از سرعت و چه از پشتیبانی !

من گول سایت kamyabonline.com را خوردم 9 گیگ فضا رو این هاست مزخرف گرفتم !

پیش خودم حساب کردم کمیاب که رو این هاسته پس کارش خیلی درسته واقعا که !

اصلا براشون مهم نیست ! خوب منم در سایت نوشتم که حالشو ببرن جومینا حداقل روزی 400 بازدید داره حساب کن یک هفته باشه نمیگم 28000 نفر اما 5000 نفر میبینشش که همه هم طراح وب هستند این میمونه برای وجهه خودشون

لینک به ارسال

با سلام براي چي بايد دو هفته ازتون خواهش كنم برام دعوت نامه بفرستين تو سايتتون عضو بشم شما ناز كنين با اين كارا مثلا مي خواين چيو ثابت كنيد همه امكانات زياد فراهم مي كنند تا عضو گيري بتونن بكنن ولي شما ....

اول فرهنگ مديريت سايت را بدونيد بعد سايت ايجاد كنيد

به خدا خسته شدم از اينكه اينقد اينجا پست دادم وكسي تحويل نگرفت براي يه دعوت نامه از اقاي x درست 2 هفته اسيرم ميگم آخه استاد نمي خوام عضوم كني بعد بگي چي داري ازت استفاده كنيم ميگم بپرس چي دارم بعد ثبت نامم كن .بعد همه دزد نيستن و مطمئن باشيد هر چيزي كه شما تو سايت قرار مي دين با يك سرچ تو گوگل پيدا ميشه پس هرس نخور

استفاده كن به شرطي كه استفاده ازت بشه ......قانون ايتاليايي

لینک به ارسال

سلام

هیچ ایرادی به طراحان این سایت نیست ولی واقعا سخت گیرانه طراحی شده. شاید اگر می شد به بازدید کنندگان احترام بیشتری گذاشت , این سایت رو فوق العاده تر میکرد.

البته اینکه ما حتی نمی دونیم ان شالله کی کاربر حرفه ای خواهیم شد. و کی میتونیم به کد دعوتنامه برسیم منو به یاد صعود پر از اما و اگر ایران به جام جهانی می کنه.

خوش باشیم که همیشه ایرانی خواهیم ماند.

لینک به ارسال

نه دوست من اینطور نیست من همین الان برای آقای آخته دعوت نامه ارسال کردم

متن دعوت نامه هم برای شما میزارم که ببینید با ایشان هم هیچ دوستی تا حالا نداشته ام . زود قضاوت نکنید

جناب آخته

زحمات شما را قدر میدانیم !

به جومینا خوش آمدید کد دعوت نامه برای شما ************* میباشد !

جومینا متعلق به اعضای آن میباشد و این بدین معناست که از این پس شما علاوه بر آنکه یکی از دوستان ما محسوب میشوید یکی از مالکین سایت نیز میباشید لذا خواهشمند است

1- ما را از پیشنهادات خود در راستای بهبود عملکرد سایت جومینا مطلع نمایید

2- در حفظ لینک های مربوط به اعضا کوشا باشید

3- در صورتی که تمایل داشتید تا کاربری را معرفی نمایید بدانید که مسئولین اعمال او با شماست

ارادتمند شما

تهرانی

خوش آمدید !

امید وارم عضویت شما در جومینا از فعالیت های شما در انجمن نکاهد

لینک به ارسال

سلام جناب تهرانی من چندبار با ایمیل info@tagharon.net تقاضای دعوت نامه کردم ولی پاسخی دریافت نکردم لطفا در صورت امکان یک دعوت نامه برای من بفرستید

با سپاس

با سلام

دوست عزیز اگه در سایت سعی به ثبت نام کرده باشید قوانین ثبت نام آمده است /

یا باید یکی از عضایی قبلی شما رو معرفعی کند و پیامد همه کار های شمارو قبول کند

یا اینکه در فروم فعال باشید ../

:exclamation: لطفا از این پس از در خواست این چنینی دعوتنامه خوداری کنید

-- سعید شمسی

لینک به ارسال

جدا سرویسشون افتضاحه ! چه از سرعت و چه از پشتیبانی !

من گول سایت kamyabonline.com را خوردم 9 گیگ فضا رو این هاست مزخرف گرفتم !

پیش خودم حساب کردم کمیاب که رو این هاسته پس کارش خیلی درسته واقعا که !

اصلا براشون مهم نیست ! خوب منم در سایت نوشتم که حالشو ببرن جومینا حداقل روزی 400 بازدید داره حساب کن یک هفته باشه نمیگم 28000 نفر اما 5000 نفر میبینشش که همه هم طراح وب هستند این میمونه برای وجهه خودشون

پست انتقادی منو حذف کنی این همه ادا لازم نبود

:exclamation: دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید هرگونه بحث که مربوط به سیاست و سیاست مدار میشه خلاف قوانین هست ، شما هر گونه انتقادی، بحث و گفتگوی می تونید انجام بدید که مخالف قوانین نباشه در صورت تکرار پست ( های خلاف قوانین) شما حذف خواهد شد

با تشکر از شما که قوانین رو رعایت خواهید کرد -- سعید شمسی

لینک به ارسال

سلام

اگر دقت میکردید من 1 صفحه پاسخ شما را داده بود که اون هم حذف شده ! اما در مورد حذف پست شما ! این آدرس سایت پشتیبانی parsdev است لطفا اطلاعیه را بخوانید

http://pars24.ir/index.php?_m=news&_a=viewnews&newsid=17

بفیش با خودتون که چه قضاوتی بکنید

لینک به ارسال

سلام امیر جان 2باره که من در ورود به انجمن با این ارور رو به رو می شم لطفا پیگیری کن

فکر کنم ارتباط با بانک اطلاعاتی قطع می شه

عکس اروررررررررررر

uefnqy5e8430i3z3n.jpg

لینک به ارسال

یک مسافرت 4 روزه دارم میرم برگردم حتما سرور را عوض میکنم . یک خبر خوب هم به اعضا سایت جومینا بدم !

در نظر دارم تنها برای اعضا جومینا پنل 500 مگ با CPANEL بدم !

البته نه با این سرویس های رایگان ! دارم VPS میگیرم که فضاش هم زیاده برای همین میتونم به اعضا وب سایت جومینا هاست را تا 500 مگ رایگان بدم :)

لینک به ارسال

امیر خان من یه پیشنهاد میدم اما نه نگو !!!!

پیشنهاد :

خوب باشه شما با انجمن متفرقه راضی‌ نیستید که دلیلتون هم خیلی‌ منطقی هست اما من یه پیشنهاد دیگه دارم .

با استناد به گفته ی شهریار جون که گفتن بچه های فروم بعد از کاراشون به فروم متفرقه برای استراحت نیز دارن :

من پیش نهاد میدم که شما بجای یک انجمن متفرقه یه چت روم برای اعضا ایجاد کنید که با هم به گفت و گو بپردازن و خستگیشون در بیاد .

منتظ نظر شما و دیگر اعضا هستم .

لینک به ارسال

چت روم ها اکثرا مشکلات خودشون رو دارند و معمولا محیط های مناسبی برای گفتگو نیستند ( البته به نظر من ) . در ضمن به نظر من خیلی وقت گیر هستش و زمانی که چت هایی مثل یلهو هست دیگه نیازی به ایجاد همچین محیط هایی نیست ، دوستانی که بخواهند می تونن با هم گفتگو داشته باشند .

لینک به ارسال

آقا من دارم کم کم عصباني ميشم...

ديروز يه پستي گذاشتم با نام خريد امکانات جوملا، امروز حذف شده ...

اين دفعه بازم Parsdev مسئوله‌ ؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

جناب نوین فرد این کار من بود !!! { پاکش نرکدم فقط فعلا مخفی هستش }

اگه کمی صبر میکردی 2باره پست شما ظاهر میشد !!!

چون این پستی که شما دهده بودید مربوط به اون بخش بنبود . درسته ؟

می خواست مبا امیر حرف بزم تا بخش مربوط به اینکار هارو { اگه صلاح باشه } راهندازی کنیم .

چون فعلا ایشون در سفر هستند { فر کنم امروز میاد} برا همین مخفیش کردم ... تا در بخش مر بوطه ظاهر بشه ....

امید وارم که از کار Bande Hagir ناراحت نشوده باشد .

باتشکر از شما

یا علی

موردی نداره عزیز، قربان شما.

لینک به ارسال

:idea:

بله

حق با شما ست آقای قلیزاده

من حواسم اصلا به این موضوع نبود

چت روم هم مشکلات خودش رو داره !

:heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...