رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

58.gif

آقای گنجی

درسته که جامعه جوملای ایران باید پیشرفت کنه

اما اگه همه فوتبالیست بشن کی میخواد تماشاچی بشه؟

اصلا انجمن را تبدیل به یک کلاس آنلاین کنید

هم آموزش داده اید- هم هزینه زحمتتان تامین شده -هم اینکه هر کسی رایگان یه سایت خوب نمیزنه

یه طراح که جومینا رو نشناسه میره با هزار بدبختی یه افزونه دانلود میکنه ایرادش رو برطرف میکنه نصبش میکنه

به مشتری میگه فلان تومان.مشتری بهش بگه برو بابا چه خبره مفتی تو اینترنت ریخته. !!!!اون طراح چه حالی میشه؟

چند وقت دیگه که همه افزونه ها تو همه سایت ها برای دانلود گذاشته شد اونوقت منظور منو بیشتر متوجه میشین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

58.gif

آقای گنجی

درسته که جامعه جوملای ایران باید پیشرفت کنه

اما اگه همه فوتبالیست بشن کی میخواد تماشاچی بشه؟

اصلا انجمن را تبدیل به یک کلاس آنلاین کنید

هم آموزش داده اید- هم هزینه زحمتتان تامین شده -هم اینکه هر کسی رایگان یه سایت خوب نمیزنه

نه دوست من من 7 سال فوتبال بازی می کردم بازیم خوب نبود ولی فوتبالیست بودم

پس همیشه می شدم بیننده یا تماشاچی

در این بین واقعا چیزی خوبی هست که طرف شما می گه می رم جومینا این هدف جومینا و پیشرفت جومینا رو نشون می ده

و پیشرفت روز افزون جوملا در ایران پس چرا ما داخل این انجمن هستیم تا باهم چیزی یاد بگیریم و به اشتراک بزاریم

پس هرکی بهتر می تونه بشه می مونه هرکی هم بهتر نیست تماشا چی

من اصلا پیشنهاد می دم امکانات رایگان برای عموم بیشتر بشه

لینک به ارسال

جناب تهرانی عزیز

شاید بهتره بگم برادر بزرگ خودم 15.gif

من هم مثل دوستمون چند سالی با سیستم های دیگه کار میکردم به خصوص نیوک

جومینا نظر من رو نسبت به طراحی عوض کرد

اصلا نظر من رو نسبت به جوملا تغییر داد اونم در حد تیم ملی 4.gif

از اینکه عضو این فرومم و به خص.ص که تونستم شرایط عضویت در جومینا رو هم تا حدودی پیدا کنم خیلی خوشحالم

من خدمت این دوستمون باید عرض کنم

نصب یک جوملا و تنظیمات اون برای یک مبتدی اونقدر ها که فکر میکنید راحت نیست

اصلا پیدا کردن و به کار گیری افرزنه ها خودش یک هنره

نخوه صحیح کار کردن و بر پاورده کردن نیاز های سفارش دهنده کار راختی نیست

سخصی سازی یک قالب

چیدن منو ها

اصلا مبحث ماژول ها و مکان اونها (یکی از مواردی که من به خاطر عدم درکش به سوی جوملا نیومدم و نیوک رو دو دستی چسبیده بودم )

اگر قراره هزینه ای بگیریم به خاطر همین تخصص هاست

هر چه قدر هم ماهر تر باشیم بیشتر بمون اعتماد میکنند

من توی قرار داد ها می نویسم که هسته سایت جوملای رایگان می باشد

اگه کسی نیاز داشت از هسته رایگان استفاده نکنم باید هزینش رو بده تا براش شخصی نوشته بشه

من پیشنهادم به جناب تهرانی اینه که برای افزایش انگیزه بین طراحان تعداد بیشتری از افزنه ها را برای اعضا منتشر بشه

به نظر من جناب تهرانی بهترین سیستم مدیریت رو برای این سایت در نظر گرفته

ما که تازه جومینیایی شدیم ولی دیگه بیرون رفتنی نیستیم

من تازه دارم مشتری های خفن تور میکنم 16.gif4.gif

علیرضا جان بزار اون مشتریت بره خودش یه جوملا نصب کنه خودش میفهمه فرق جوملا با جوملا چیه

یا طراح میشه که چه بهتر

یا بر میگرده سراغت و بیش از قبل مبتونی ازش بگیری

لینک به ارسال

اگه به سایتهای خارجی سری زده باشید میبینید که افزونه ها و قالب ها را برای دانلود میگذارند ولی ناقص

تا مشتری دانلود کنه اگه از اون راضی بود برای نسخه اصلی پول بده-تو انجمن های خود ایران هم تقریبا همینطوره

سایت ایران اسکریپت هم که دانلود رایگان داره تقریبا همینطوره-اکثر افزونه ها باید ویرایش بشن

اما اینجا لقمه آماده و همه شکم گرسنه منم یکی از اونها

حرف من مثال کسیه که داشت قایق را سوراخ میکرد بقیه میگفتند نکن -گفت زیر پای خودم را سوراخ میکنم نه شما را

حرف دل من اینه که این سایت روند خوبی را پیش میره اما دسترسی همه به فایلها یک خطر بزرگه برای طراحان

لینک به ارسال

در مورد سایت های خارجی در کل دو ورژن افزونه داریم یا تجاری یا رایگان که البته بسیاری از افزونه های تجاری نسخه تریال هم دارند و به نظر من اگر دقت کنید منابع آموزشی اونا کامل است و در همه موارد آموزش های کاملی دارند ولی کسی اعتراض نمیکند و جالبه بدونید بعضی افزونه های رایگان از برخی افزونه های تجاری امکانات بیشتری دارند و جالبتر اینکه طراحان وب این افزونه ها رو منتشر میکنند و وقتی سایتشون رو مشاهده میکنید میبینید خدمات وب یا طراحی ارائه میدهند و اگر حرف شما درست باشد اونها دارند اشتباه میکنند.سایت آقای طالبی رو مشاهده کنید ایشون بیشترین تعداد افزونه های ایرانی رو برای جوملا منتشر کردند و به نظر شما نمیتونستند فقط برای مشتریانشون استفاده کنند و هزینه بگیرند.

ما از منابع عمومی استفاده میکنیم که رایگان هستند و آنها را انتشار میدهیم.

همونطور که دوست عزیزمون با نام کاربری کابوک گفتند هنر طراحی هم باید داشت وگرنه بیشتر افرادی که درخواست طراحی سایت میکنند قبل از اون کلی تحقیق میکنند و میدونند که ابزار رایگان زیادی برای این کار وجود دارد.

لینک به ارسال

اگه به سایتهای خارجی سری زده باشید میبینید که افزونه ها و قالب ها را برای دانلود میگذارند ولی ناقص

تا مشتری دانلود کنه اگه از اون راضی بود برای نسخه اصلی پول بده-تو انجمن های خود ایران هم تقریبا همینطوره

سایت ایران اسکریپت هم که دانلود رایگان داره تقریبا همینطوره-اکثر افزونه ها باید ویرایش بشن

اما اینجا لقمه آماده و همه شکم گرسنه منم یکی از اونها

حرف من مثال کسیه که داشت قایق را سوراخ میکرد بقیه میگفتند نکن -گفت زیر پای خودم را سوراخ میکنم نه شما را

حرف دل من اینه که این سایت روند خوبی را پیش میره اما دسترسی همه به فایلها یک خطر بزرگه برای طراحان

اگر به کمی از زبان انگلیسی آگاهی داشته باشید می توانید بهترین ویدیو های قالب ساختن و بهترین ویدیو های آموزش جوملا رو ببنید به زبان های مثل انگلیسی

و کم نیست بهترین افزونه ها رایگان در نت که ببنید آقای تهرانی هم دارند فقط افزونه های رایگان رو فارسی می کنند اگه نال شده بود حرف می شا درسته

و چیزایی که برای طراحان دیگر مشکل می یاره کشیده کنار و برای افراد محدودی مثل اعضاش قرار داده

لینک به ارسال

سلام

دوست من علیرضای عزیزف شما پیشرفت برای خودت می خوای اما برای بقیه نه.

هیچ وقت کار خودت رو با کار کسی که هیچ اطلاعاتی از ویب نداره و تازه میخواد یاد بگیره مقایسه نکن.

تا اون بنده خدایی که به شما این حرف رو زده بیاد تو جومینا و با جوملا آشنا بشه و چیز یاد بگیره و بتونه یه سایت پایدار و بدون مشکل برای خودش درست کنه خیلی طول میکشه و مطمئن باش مجبور میشه به یه طراح مراجعه کنه.

اگه روزی 1000 نفر هم به طارحان وب اضافه بشه و همه از امکانات رایگان استفاده کنند باز برای مشتری کیفیت کار مهمه، همه مشتری ها نمیان خودشون برای خودشون سایت طراحی کنند.

من دارم با یه شرکتی کار می کنم که مسئولین آی تیشون بسیار حرفه هستن و توانایی ایجاد وب سایت رو دارند اما به ما مراجعه کرده چون تجربه در این کار داریم و گرنه اونا هم می تونستند بیان تو جومینا!

به قول شهریار یه سر ب سایت های خارجی بزن ببین حرفه ای ترین طراحان دست آورد های خودشون رو به رایگان در اختیار همه گذاشتن ، همین جوملا که الان شما داری به رایگان از هسته مستحکمش برای طراحی سایت های مشتری ها استفاده می کنی رایگان هست و پیش خودت حساب کن راه انداختن یه همچین پروژه ای چقدر خرج داره؟

پس شما با کیفیت کارت برو جلو و به قول امیر همیشه چند قدم جلوتر از دوروبریات باش.

آنچه گفتم نظر شخصی من بود و امیدوارم ناراحت نشده باشی.

لینک به ارسال

با صحبتهاي دوستان ياد روزي افتادم كه ميخواستم براي اولين بار جوملا رو روي لوكال نصب كنم 17.gif

در ادامه مطلب دوست عزيز torghoundy اگر كار حرفه اي انجام بديد مطمئن باشيد جايگاه خودتون رو از دست نخواهيد داد و نكته ديگه كه اگر هميشه پيگير مسائل وب باشيد و خودتون رو بروز نگه داريد حرفي واسه گفتن خواهيد داشت وگر نه ...

جومينا وسيله است ولي هدف جوملاست

لینک به ارسال

یک نظر دارم من فکر کنم روال مرعفی افزونه های از طریق دوستان برای فروش در این انجمن خوب نباشه

مثلا من یک چیزی رو درست کردم بیام بفروشم

برای این کار می شه در انجمن یک رومی رو درست کرد به نام بازار چه که کاربرانی که می خواند چیزی رو بفروشند در اون معرفی کنند

یا ارقا یک چیزی رو می خوان بفروشند یک نسخه تریال اون رو بزارند تا کاربران دانلود کنند اگر یک کارب بعد از مدتی استفاده فکر کرد نسخه کامل اون بدردش می خواره بیاد اون رو خرید کنه

حالا این فقط نظر بود اصلا جدی نگیرین اگه دوست داشتین نگاه کنید15.gif

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

با سلام

آقا شهریار ممنون از نظرت .... ولی این کار قبلاً انجام شده حالا نه به اینصورتی که شما فرمودید ... جومینا مارت / عزیزان میتونند محصولات خودشون رو که در "سطح خوبی" باشه در جومینا مارکت به فروش بزارند ...

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

ما که روز های خوبی تو این انجمن داشتیم و بعضی ها اومدن و زیر آب ما رو زدن :1:

حالا از طراحی رفتیم تو کار ترجمه ماژول و کامپونت و .... از زبان عربی به فارسی چون من زبان عربیم عالیه بخاطر همین چند تا پروژه خوبی داشتم که برا فروش میخواستم بزارم ولی جای تو انجمن و جاهای دیگه پیدا نکردم پس بهتره جای مشخص کنید که کاربران عادی هم بتونن تجربیاتشونو در اختیار بقیه بزارن

و یه چیزی گیرشون باد :thankyou:

حالا خوشحالم که به جمع جومینایی ها برگشتم :heart:

لینک به ارسال

با سلام

ما که روز های خوبی تو این انجمن داشتیم و بعضی ها اومدن و زیر آب ما رو زدن :1:

با سلام

مجتبی جان در جومینا اینطور نیست که کسی از راه برسه و با صحبتی بخواد زیر آب کاربری رو بزنه و مطمئن باشید مدیران جومینا به خاطر حرف هایی که سندیتی نداره یا ثابت نشده در مورد کاربران اقدامی رو انجام نمی دهند...

حالا از طراحی رفتیم تو کار ترجمه ماژول و کامپونت و .... از زبان عربی به فارسی چون من زبان عربیم عالیه بخاطر همین چند تا پروژه خوبی داشتم که برا فروش میخواستم بزارم ولی جای تو انجمن و جاهای دیگه پیدا نکردم پس بهتره جای مشخص کنید که کاربران عادی هم بتونن تجربیاتشونو در اختیار بقیه بزارن و یه چیزی گیرشون باد :thankyou:

اگر افزونه ای رو فارسی سازی و برای فروش می خواهید قرار دهید با آقای تهرانی هماهنگ کنید و افزونتون رو در جومینا مارکت قرار دهید...

حالا خوشحالم که به جمع جومینایی ها برگشتم :heart:

سلامت باشید. خوش آمدید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

من خودم خیلی وقته تو فکر این موضوع هستم که از پتانسیل فروشگاه جومینا استفاده بشه بچه چیزهایی که دارن را بتونن در فروشگاه بزارن و هر کی خواست کالاش را بفروشه و پولش به حساب خودش بره . کلی فکر کردم آخر راه چارش را پیدا کردم که باید یه تغییراتی در ویرچومارت داد . خلاصه دیروز رفتم نسخه جدیدش را بگیرم اما در کمال تعجب :64 (25):

این آدرس را ببینید :

http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/shopping-cart/129

خوب به سلامتی این افزونه از لیست افزونه های جوملا حذف شده! به دلایل مشکلات امنیتی !

باید راه دیگه ای پیدا کنیم که بشه هر کس پس از تائید افزونش را در فروشگاه قرار بده و پولش به حساب خودش بره .

آقای عبیداوی خوش آمدید

لینک به ارسال

سلام

پاسخ سریع در رزولیشن صفحه با عرض 1024 اسکرول افقی می خوره. لطفا عرض پاسخ سریع رو کم کنید.

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

علیرضا جان خوشحالم تو انجمن میبینمتون ...

علیرضاجان رزولیشن خود من هم 1024 هست ولی این مشکل رو ندارم ...!

از چه مرورگر استفاده میکنید ؟ /* همین الان در فایر ، کروم ، اپرا */ تست کردم ولی چیزی ندیدم.

یا حق

لینک به ارسال

سلام

از مرورگر محبوب خودم، اپرا (نسخه پایانی 11.01)

این مورد رو انجام بدید، احتمالا درست می شه.

در تمپلیت showthread_quickreply دنبال خط زیر بگردین:

کد:

و با کد زیر جایگزین کنید:

کد:

(به نقل از مای بی بی ایران)

با تشکر

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

من علیرضا جان من پاسخ سریع رو هماهنگ کردم ...وگر نه در اکثر مرورگرها با مشکل مواجه می شد ...

متسفانه من نسخه نهایی اپرا رو ندارم در اولین فرصت دانلود و تست میکنم / در نسخه ای که من دارم مشکل نداره / ...

یا حق

لینک به ارسال

سلام

می تونید تست کنید. اون width="95%" ، نود و پنج درصد صفحه رو در نظر می گیره. همونم به پیکسل کنید، (مثلا 680px) مشکلی پیش نمیاد.

یا علی

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز و بخصوص امیر جان که فکر می کنم طرف اصلی صحبت هام باشه

جا داره به همه دوستان یه خسته نباشید و خداقوت گفت به خاطر این همه زحمتی که می کشن .:heart:

حالا... قرار بود یه سری تغییرات تو سایت جومینا اعمال بشه که فکر می کنم چندتاش نشده چون من الان چک کردم باز هم همونجوری بود

درود بر حسین آقای گل

.ماژول لاگینش اگه مثله قبلی بود خیلی بهتر بود (نمایش در صفحه اول)

چشم روش کار میکنم

.بعد از ورود ، کاربر به صفحه ی "ناحیه کاربران ثبت نام شده" هدایت میشه که فک کنم اگه بره صفحه اصلی یا مکان قبلی کاربر خیلی بهتر باشه.

چشم درستش میکنم

بعد یه نکته الان هر چقدر که وارد سایت می شی بهت خوش آمد می گه ولی باز می زنه باید وارد سایت بشی

مشکله این از کجاشه؟

ممنون

لینک به ارسال

اگر شما عضو هستيد بايد كوكي رو مرورگرتون قبول كنه!

اگر كوكي رو قبول نكنه شما نميتونيد وارد حساب كاربري خودتون بشيد.براي همين هر بار به شما ميگه بايد وارد بشيد.

لینک به ارسال

سلام

احمد جان . بخدا نمیرسم .از طرف دیگه مسئول کاربران فعلا محمد رزاقی است برای همین من اصلا دخالتی در هیچ قسمتش ندارم دلیلشم اینه که ممکنه اشتباه پیش بیاد محمد تاریخ های عضویت را داره و کلا همه کار با محمد است . اما اینکه میگه شما وارد شده اید اما وارد نمیشید یک دلیل دیگه میتونه داشته باشه و اون اینه که شما عضو باشی اما فعال نباشی . محمد عضویت ها را پاک نمیکنه که اگر کسی که قبلا عضو بوده بتونه دوباره بعدا عضو باشه . همانطور که میدونید دیگه در جومینا عضو نمیگیریم اما کسایی که قبلا یعنی از 4 ماه پیش تابحال عضو بودند میتونند بعدا دوباره عضو بشن حتی اگر دوره عضویتشون تمام شده باشه

لینک به ارسال

سلام

من خودم خیلی وقته تو فکر این موضوع هستم که از پتانسیل فروشگاه جومینا استفاده بشه بچه چیزهایی که دارن را بتونن در فروشگاه بزارن و هر کی خواست کالاش را بفروشه و پولش به حساب خودش بره . کلی فکر کردم آخر راه چارش را پیدا کردم که باید یه تغییراتی در ویرچومارت داد . خلاصه دیروز رفتم نسخه جدیدش را بگیرم اما در کمال تعجب :64 (25):

این آدرس را ببینید :

http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/shopping-cart/129

خوب به سلامتی این افزونه از لیست افزونه های جوملا حذف شده! به دلایل مشکلات امنیتی !

باید راه دیگه ای پیدا کنیم که بشه هر کس پس از تائید افزونش را در فروشگاه قرار بده و پولش به حساب خودش بره .

آقای عبیداوی خوش آمدید

با بروز رساني اين كامپوننت محبوب جوملا و رفع باگ امنيتي اين كامپوننت دوباره در همان آدرس بالا براي دانلود قرار گرفته است ;)

لینک به ارسال

با سلام

برای من شخصا انتقاد ازانجمن ارزش بیشتری از پیشنهادات و تعاریف دارد . گرچه انجمن جومینا یک انجمن کاملا خصوصی است که توسط تیم جومینا و با نظر آنان اداره میشود اما مشخصا کاستی ها و نواقصی نیز در انجمن وجود دارد که انتقادات سازنده شما ما را در رفع آنان کمک خواهد نمود . لذا از هر گونه انتقاد منطقی در این بخش استقبال خواهد شد .

سلام

آقای تهرانی از سایت خوبتون و فارسی سازیتون ممنون

یه پیشنهاد دارم میدونم شاید براتون سخت باشه ولی سایتتونو دیدم با همه جلوه زیباش و امکانات خوبش منو یه قسمتاییش یاد مافیا انداخت !!

برای پیشرفت باید دس دیگران هم گرفت روزی دست خداست

یا این امکانو واسه همه بذارید یا بعد یه مدت از عمرش عمومی کنید

بنظر من اعتبار و جلوه جومینارو با محدودیت زیر سوال نبرید.

یه پیشنهاد از یه دوست بود ، دلگیر نشو

خواه عبرت گیر خواه پند

باز ممنون از سایت خوبتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...