رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

پلاگین جستجوی واژه ها در همان مطلب Roket In search - برای جوملا 1.5 و 2.5

پست های پیشنهاد شده

download.php?imgf=13531627341.png

سلام به همه جومینــــــایی های عزیز

در این تاپیک با پلاگینی آشنا خواهید شد به نام Roket In search

این افزونه در داخل متن کامل مطالب یک کادر جستجو قرار میدهد که از طریق آن میتوان در همان مطلب واژه ای را جستجو کرد

این کادر جستجو را میتوان قبل یا بعد از مطلب نمایش داد

کافیست واژه موردنظر خود را وارد کنید و دکمه سرچ را بزنید تا تمام واژه های یافت شده را به شما بصورت هایلایت شده و بدون رفرش صفحه نمایش دهد

آخرین فیلدی که در تنظیمات این پلاگین قرار دارد مربوط به تعیین مجموعه های مطالب برای نمایش این کادر میباشد

اگر میخواهید این کادر در تمام مطالب نمایش داده شود عبارت all را وارد کنید که بصورت پیشفرض هم وارد شده

اگر میخواهید فقط در چند مجموعه خاص نمایش داده شود کافیست که شناسه مجموعه های موردنظرتون رو وارد کنید و هر شناسه را بوسیله کاما ( , ) از یکدیگر جدا کنید

برای آشنایی بیشتر لینک دموی افزونه را مشاهده فرمایید

download.php?imgf=13531627651.png

لینک دموی افزونه

لینک معرفی افزونه در سایت رسمی جوملا

لینک دانلود از سایت سازنده

لینک دانلود از سرور جومینــــــا برای جوملا :15::25::pj:

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
19 minutes قبل , fns4565 گفت:

سلام. بسیار ممنون از معرفی این پلاگین فوق العاده

یک سوال از خدمتتون داشتم. من یک وبسایت فروشگاه اینترنتی موبایل دارم که در آن انواع تبلت و موبایل را برای فروش قرار دادم. اخیرا علاوه بر بخش فروش تصمیم به اضافه کردن اخبار و اطلاع رسانی به سایر افراد رو هم به سایت گرفتیم و آخرین اخبار موبایل را نیز در قالب بلاگ به وبسایت اضافه نمودم.

اخیرا یک مشکلی برایم در ارسال مطالب پیش آمده است و آن ایندکس نشدن مطالب و در صورت ایندکس شدن مطالبم در گوگل خیلی پایین تر از حد انتظارم است. به من پیشنهاد انجام سئو برای ارتقا رتبه مطالب و نیز وبسایت گردید و چند وقتی مشغول آموزش سئو و نیز آموزشات مرتبط با این موضوع شدم ولی همچنان تغییری ایجاد نشد. دو پلاگین برای سئو مطالب سایت به نام های yoast seo و نیز all in seo به من برای بهبود سئو مطالب پیشنهاد شده است. 

با توجه به تخصص شما در این زمینه، تصمیم گرفتم نظر شما را نیز در این زمینه بپرسم و به نظر شما کدامیک از این دو پلاگین بهتر بوده و آیا روش های دیگری هم برای بهبود مطالبم وجود دارد؟

درود

اول اینکه برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید!

دوم اینکه سوالتون به این تاپیک مربوط نیست!

سوم اینکه اینجا انجمن جوملاست! بهتره توی انجمن های وردپرس سوالتون رو مطرح کنید!! پس سوالتون به این انجمن هم مربوط نیست!

در ضمن افزونه ها تاثیر زیادی در سئو ندارن، و این دو تقریبا یکی هستن اما yoast قوی تر است که ظاهرا روی سایت شما نصب است.

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...