رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میشه یکی راهنمایی کنه برای اینکه سطح دو بریم باید چه کارهایی انجام بدیم.آخه من واقعا دوست دارم کمک کنم اما در اون حد نیستم که بتونم جواب پست ها رو بدم از اونطرف پست های ساده هم که سریع جواب داده میشه :s و فقط من میتونم از کسی که جواب داده تشکر کنم:001:

یک راهنمایی هم در رابطه با تخصیص اعتبار بکنید و بگید یک شخص به چه نحوی میتونه اعتبار کسب کنه؟!!

ممنون از سایت خوبتون ولی خودمونیم سکمقدار سختگیریهاش زیاده ;)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست گلم بنده سال هایت در انجمن فعالیت میکنم، در هیچ سطحی هم نیستم!

هستند دوستانی که از کاربران دیگه با پیام خصوصی درخواست دادن اعتبار میکنند، هرچند کار غیر قانونی است!

کسانی هستند 1 ماه فعالند و 200 امتیاز دارند، و هستند کسانی که اینهمه مدت فعالیت میکنند و کاربارن کم لطفی میکنند و 60 امتیاز دارند!!!

کلا منظورم این هست که کاربرا باید در قبال راهنمایی که میکنید و کارشون رو راه میندازید لطف کنند و بهتون امتیاز بدن، اما در انجمن هیچ کاربری این کار رو نمیکنه! (نهایتا 10% کاربران رعایت میکنند)

یا علی

لینک به ارسال

دوست گلم بنده سال هایت در انجمن فعالیت میکنم، در هیچ سطحی هم نیستم!

هستند دوستانی که از کاربران دیگه با پیام خصوصی درخواست دادن اعتبار میکنند، هرچند کار غیر قانونی است!

کسانی هستند 1 ماه فعالند و 200 امتیاز دارند، و هستند کسانی که اینهمه مدت فعالیت میکنند و کاربارن کم لطفی میکنند و 60 امتیاز دارند!!!

کلا منظورم این هست که کاربرا باید در قبال راهنمایی که میکنید و کارشون رو راه میندازید لطف کنند و بهتون امتیاز بدن، اما در انجمن هیچ کاربری این کار رو نمیکنه! (نهایتا 10% کاربران رعایت میکنند)

یا علی

مرسی از راهنمایی

دقیقا باید همین طور باشه من خودم هم میخواستم به کسایی که راهنماییم کردن اعتبار تخصیص بدم اما اصلا اعتباری ندارم که بخوام این کار را انجام بدم!!!:exclamation:

حالا یکی حد اقل باید باشه که به این پرسش و پاسخ اعتبار بده اما فکر کنم خبری نیست

لینک به ارسال

دوست عزیزم این یک طرز فکر اشتباهی هست که کاربران دارند در مورد اعتبار!!!

شاید هم مدیران محترم در انجمن خوب اطلاع رسانی نکرده باشند!!! دادن اعتبار اصلا نیاز به داشتن اعتبار نداره!!! یعنی اعتبار بدید از اعتبار خدتون کم نمیشه!!!

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیزم این یک طرز فکر اشتباهی هست که کاربران دارند در مورد اعتبار!!!

شاید هم مدیران محترم در انجمن خوب اطلاع رسانی نکرده باشند!!! دادن اعتبار اصلا نیاز به داشتن اعتبار نداره!!! یعنی اعتبار بدید از اعتبار خدتون کم نمیشه!!!

یا علی

فکر کنم خوب اطلاع رسانی نکردن چون من واقعا روحم بیخبر بود از این موضوع :snapoutofit:

ممنونم دوست گلم

لینک به ارسال

با سلام

باید وب گردی جوملاییتونو زیاد کنید جواب های که به سوالات دیگر دوستان داده شده رو یاد بگیرید تا سطح علمی جوملاتون بره بالا بعد میبینید که به سوالات هم جواب مفید میدید و در این راستا هم به سطح بالاتر میرید و هم اعتبار کسب میکنید ...

اگه فعالیتتون خوب باشه ززیاد طول نمیکشه.

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

باید وب گردی جوملاییتونو زیاد کنید جواب های که به سوالات دیگر دوستان داده شده رو یاد بگیرید تا سطح علمی جوملاتون بره بالا بعد میبینید که به سوالات هم جواب مفید میدید و در این راستا هم به سطح بالاتر میرید و هم اعتبار کسب میکنید ...

اگه فعالیتتون خوب باشه ززیاد طول نمیکشه.

یا حق

حرفتون درسته اما نشویق همیشه عاملی هست که خیلی تاثیر گذار بوده و تو این انجمن سپاس و دادن اعتبار یک نوع تشویق به حساب میاد که متاسفانه افراد زیادی از چگونگی دادن اعتبار اطلاعی ندارن

البته من یک پست گذاشتم در رابطه با این موضوع ولی تکمیلی نیست امیدوارم یک پست خودتون هم بزارید

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

البته تا حدودی حق با شماست ولی برای تشکر نمیشه کسی رو مجبور به اینکار کرد . چون در این صورت گرفتن سپاس یا اعتبار اون ارزشی رو که واقعا باید داشته باشه نداره

هر پست یا هر مطلب یا هر ... ممکنه برای یه نفر جالب باشه ممکنه برای فرد دیگری چیز جدیدی نباشه

خیلی از دوستان هم هستند که واقعا" بی هیچ چشم داشتی فعالیت میکنند که من خودم به شخصه از این دوستان تشکر میکنم و آرزوی توفیق براشون دارم

البته در مورد تشکر کردن قانونی هم وضع شده که اگر قانون شماره 29 را مطالعه کنید متوجه خواهید شد

زیاد نمیخوام روی موضوع این تاپیک بحث کنم چون اختلاف نظر بین علما :D یه مقدار زیاده

در مورد عضویت سوال کرده بودید که میتونید به لینکهای زیر مراجعه کنید

http://forum.joomina.ir/thread-8472.html

http://www.joomina.ir/index.php/20101216156/uncategorised/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

کلام آخر : همیشه سعی کنید پیشرفتتون رو نسبت به پیشرفت جوملا بسنجید نه با پیشرفت دیگر کاربران

جوملا بی انتهاست

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

البته تا حدودی حق با شماست ولی برای تشکر نمیشه کسی رو مجبور به اینکار کرد . چون در این صورت گرفتن سپاس یا اعتبار اون ارزشی رو که واقعا باید داشته باشه نداره

هر پست یا هر مطلب یا هر ... ممکنه برای یه نفر جالب باشه ممکنه برای فرد دیگری چیز جدیدی نباشه

خیلی از دوستان هم هستند که واقعا" بی هیچ چشم داشتی فعالیت میکنند که من خودم به شخصه از این دوستان تشکر میکنم و آرزوی توفیق براشون دارم

البته در مورد تشکر کردن قانونی هم وضع شده که اگر قانون شماره 29 را مطالعه کنید متوجه خواهید شد

زیاد نمیخوام روی موضوع این تاپیک بحث کنم چون اختلاف نظر بین علما :D یه مقدار زیاده

http://www.joomina.ir/index.php/20101216156/uncategorised/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

کلام آخر : همیشه سعی کنید پیشرفتتون رو نسبت به پیشرفت جوملا بسنجید نه با پیشرفت دیگر کاربران

جوملا بی انتهاست

موفق و پیروز باشید

یا حق

دقیقا همینطوره، کاملا موافقم

این کار فقط باعث میشه میزان فعالیت هر کاربر مشخص بشه، والا قرار نیست این امتیازات تبدیل به دلار و تقدیم بشه ;)

اگر هم فعالیت میشه کاملا بدون هیچ چشم داشتی هست و بنده هم به نوبه خودم از تلاش بی وقفه دوستان کمال تشکر رو دارم

به قول یک کاربری که فرمودند شماها فقط از علی، یا علی گفتن آخرشو بلدین، اما باز هم یا علی:002:

لینک به ارسال

من هم حرفتون را قبول دارم و اصلا منظورم نبود که هر کسی بخاد به هر کسی بیخود اعتبار تخصیص بده و یا سپاس ، چون اصلا واقعا چنین چیزی ارزش نداره اما این که یک سری از مدیر ها مثل شما ها تو تاپیک ها سر میزنید و میبینید که یک تازه وارد داره جواب پرسش ها رو میده حتی خیلی ساده نشون میده که میخاد تو جومینا فعالیت کنه حالا حد اقل کاربرای برتری مثل شما اگر سپاس و اعتبار بدن تلاش اون شخص چند برابر میشه وگرنه این اعتبار ها هیچ ارزش دیگه ای نداره و فقط تو جومینا باعث میشه کاربر بیشتر فعالیت کنه

این نظر من هست حالا نمیدونم شما موافق هستید یا نه

با سلام

جوملا بی انتهاست

موفق و پیروز باشید

یا حق

دوست عزیز در رابطه با لینکی که دادید

لطفا خودتون نحوه امتیاز دهی را مطالعه کنید ببینید آیا به این صورت هست؟!! و یا شاید هست من متوجه نمیشم؟

البته این رو هم بگم من واقعا برام فرقی نمیکنه که جز کدوم سطح باشم چون جومینا را برای رفع مشکلاتم و قویتر شدنم انتخاب کردم

باز هم تشکر میکنم از مدیران سایت

لینک به ارسال

با سلام

ما در اینجا فرض را بر این گرفتم که دوستان طراحمون که میان اینجا قبلا در تالار های دیگر بودند .

در ضمن اعتبار و تشکر چیز زیاد خاصی نیستند ... // خیلی از دوستان حرفه ی که اینجا هستند اینها براشون معنی نداره ...

در مورد نحوه داد اعتبار اگه هر کاربری برا تست هم که شده یک بار روی دکمه اعتبار کلیک میکرد همه چیز رو متوجه میشد .// به هر حال .

تایپیک قفل شد .

زندگیتان سپید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...