رفتن به مطلب
mahdikp

سایتی همانند نسیم مطهر

پست های پیشنهاد شده

به نام خداوند بخشنده مهربان (پارسی)

سلام دوستان

بنده راهنمایی ای لازم دارم تا بتوانم یک سایتی را آن چنان که می خواهم بسازم.

شما سایت نسیم مطهر را اگر دیده باشید یک بخش کاربری دارد که افراد می توانند از امکاناتی استفاده کنند . همانند آزمون دادن کتاب های استاد شهید مطهر ی به ترتیب و یا خرید کتاب های ایشان . میخواستم بدانم چگونه می توان چنین صفحه شخصی کاربری به همراه آزمون هایی هماندت سایت نسیم مطهر بسازم .

----- همین الان به سایت نسیم مطهر سر زدم و متوجه شدم که مشکل پیدا کرده . روند کار این سایت به این صورت است که ابتدا عضو می شویم و اگر ابتدا عضو شده باشیم کتابی را که باید اول از همه خواند . شما این کتاب را آزمون می دهید و در صورت کسب امتیاز کتاب بعدی معرفی می شود و سه روز بعد آن را آزمون دهید تا الی آخر . اگر چنین ماژولی داشته باشیم ممنون میشم -------

لطفا راهنمایی نمایید که بایستی از چه ماژول هاو امکاناتی باید استفاده نمایم.

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این طور که شما درخواست دادید فکر میکنم از جوملا هیچی نمیدونید!!!

به نظر بنده شما ابتدا کتاب آموزش کار با جوملا رو مطالعه بفرمایید تا با امکاناتش آنا بشید

بله میشه تمام این کارهارو انجام داد

موفق باشید

لینک به ارسال

به نام خداوند بخشنده مهربان . حمد - ببخشید- ستایش از آن خداست . مهربان ترین مهربان ها.

خدایا دوست دارم ،چون می دونم بهشت و جهنم ما بستگی به زبونمون نداره ، بستگی به رنگمون هم نداره ، بستگی به بچه کجا باشیم هم نداره.

ما اینقدر به فرهنگ پارسیمون اهمیت میدیم که کراوات غربی محض خوشتیپی می زنیم. پس hello به همگی !!!

داخل یک مستند سوئدی دیدم ، که میگفت تنها جزئی که در لباس ها اضفی است کراواته ، چون فایده ای نداره که هیچ ، ضرر هم داره .

باتشکر از دوستمون که پاسخ کوتاهی و جامع دادند.

لطف می کنید خیلی خلاصه برای بنده توضیح دهید که باید چگونه این کار را انجام بدم؟

باتشکر

لینک به ارسال

شما هم سعید کنید در انجمن از مقدمه برای طرح سوالتون استفاده نفرمایید تا دوستان بتواننید زودتر به سوالتون برسند و جوابگو باشند!

شما جوملا رو نصب کنید و با استفاده از قالب مناسب، و همچنین افزونه های مناسب اقدام به طراحی کنید

عرض کردم در اول کار به شما مطالعه آموزش جوملا رو پیشنهاد میکنم

لینک به ارسال

OK

شاید بنده بد گفتم و باعث شده شما متوجه نشوید. فکر کنید من و شما در چنین سایتی ثبت نام می کنیم.

من دو تا کتاب را آزمون دادم و شما یک کتاب را .

شما که وارد کاربریتون می شوید اطلاعات خودتون رو ببینید و من هم اطلاعات مختص به آزمون خودم.

واقعا چنین کاری ساده است.

لطف کنید خیلی خیلی کوتاه توضیح دهید . خواهش کردم.

من داخل همین افزونه های مناسب ماندم !

لینک به ارسال

برای آزمون ساز افزونه های زیادی موجوده مثل ariquiz

توسط اینگونه افزونه ها میتونید آزمون برگزار کنید و کاربران بعد از آزمون نتایج آزمونشون رو بر حسب نمره و درضد شاهد خواهند بود

یا علی

لینک به ارسال

ممنون.

عزیز جان حالا این کجای کتاب اومده بود ؟

من با این افزونه آشنایی دارم ولی تا آنجایی که میدونم رایگان نیست.درسته؟ من تونستم پیدا و دانلود کنم .

من خدمت شما دوست عزیز نیز فرمودم که بعد از آزمون که نمرشون رو هم دیدند کتاب بعدی اتوماتیک براشون معرفی بشه .

بازهم ممنونم . اگر توضیح کاملتری داشتید که می تونست کار را برای بنده راحت کنه ، ممنون میشم که عرض بفرمایید.

اگر حرفی زدم منظور داشتم ولی نه منظوری بد.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...