رفتن به مطلب
aminkalak

مشكل در تخصيص يك ماژول به يك صفحه يا منو

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت جومينايي هاي عزيز

من از جوملا 1.6 به 2.5 مهاجرت كردم، قبلا از قالب جومينا نيوز استفاده مي كردم كه روي 2.5 هم همون قالب رو پياده كردم. همانطور كه مستحضر هستيد در قالب جومينا نيوز اگر ماژولي رو در موقعيت left قرار نديم كلا ستون مطالب مياد و عريض تر ميشه و جاي ستون left رو هم ميگيره.

حالا مشكل اينجاست كه من مي خوام يه ماژول در موقعيت left قرار بدم كه فقط در صفحه اول نمايش داده بشه و در صفحات داخلي اين ماژول نمايش داده نشه تا مطالب عريض تر باشن.

از قسمت تخصيص منو ميام تب (تنها در صفحات انتخاب شده) رو انتخاب مي كنم و فقط صفحه اصلي(خانه) رو تيك دار مي كنم ولي بازم ماژول مربوطه تو تمام صفحات نمايش داده ميشه.

هركار ميكنم يا ماژول تو همه صفحات نمايش داده ميشه و يا تو هيچكدوم نمايش داده نميشه. لطفا كمكم كنيد. من ديگه گيج شدم.:dodgy:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز برای نمایش ماژ<ل در یک صفحه خاص شما باید در تنظیمات ماژول مربوطه صفحه مورد نظرتون رو از لیست انتخاب کنید

اونی که شما انجام دادین برای منو هستش نه ماژول

لینک به ارسال

سلام

در مدیریت سایت از تب سایت (site) قسمت تعمیرات(maintenance) این 3 مورد رو انجام دهید و مشکل رو بررسی کنید:

Purge Expired Cache پاکسازی اطلاعات از رده خارج شده کش

Clear Cache پاکسازی کش

Global Check-In ورود سراسری

بعد اگه نشد یک چیز را امتحان کنید

در همون تخصیص به منو یک چیز را چک کنید چون منم این مشکل رو داشتم اینجوری حل شد :

نوشته تغیر وضعیت یا ...

یک گزینه داره به نام همه به جز انتخابی ها . با اون امتحان کنید ببینید درست میشه یا خیر

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز برای نمایش ماژ<ل در یک صفحه خاص شما باید در تنظیمات ماژول مربوطه صفحه مورد نظرتون رو از لیست انتخاب کنید

اونی که شما انجام دادین برای منو هستش نه ماژول

دوست عزيز، من اصلا كاري به مديريت منو نداشتم و از همون اول در بخش مديريت ماژول اونو به صفحه اول اختصاص دادم. اگه يه نگاه به صفحه ويرايش يكي از ماژول هاتون بندازين متوجه ميشين كه در تنظيمات ماژول فقط همين يك مورد است. عنوانش هم همون (اختصاص ماژول به يك منو) هستش.

از راهنماييتون ممنونم.:heart:

سلام

در مدیریت سایت از تب سایت (site) قسمت تعمیرات(maintenance) این 3 مورد رو انجام دهید و مشکل رو بررسی کنید:

Purge Expired Cache <-> پاکسازی اطلاعات از رده خارج شده کش

Clear Cache <-> پاکسازی کش

Global Check-In <-> ورود سراسری

بعد اگه نشد یک چیز را امتحان کنید

در همون تخصیص به منو یک چیز را چک کنید چون منم این مشکل رو داشتم اینجوری حل شد :

نوشته تغیر وضعیت یا ...

یک گزینه داره به نام همه به جز انتخابی ها . با اون امتحان کنید ببینید درست میشه یا خیر

در پناه ایزد

دوست ارجمندم

چك كلي، پاكسازي كش و صفحات منقضي شده كش رو امتحان كردم جواب نداد. مورد دومي رو هم كه فرمودين قبلا امتحان كرده بودم كه بازم اين كارو انجام دادم و متاسفانه جواب نميده. واقعا موندم توش!!!:heart:

لینک به ارسال

با سلام

بنده این مشکل رو قبلا برای یکی از دوستان حل کردم

ایراد کار اینجاست که مجموعه ای که مطالبتون در آن قرار داره به هیچ منویی اختصاص نیافته است و دوم اینکه در تنظیمات منوی اصلی میبایست مجموعه های موردنظرتون برای نمایش مطالب حداقل یک مورد یا همه انتخاب شده باشند چون در حالت پیشفرض وقتی منوی صفحه اصلی ایجاد میشه هیچ مجموعه ای انتخاب نمیشه !

رعایت نکردن این موارد باعث سرگردانی مطالب و بطور پیشفرض اختصاص همه آنها به صفحه اصلی صورت میگیره . برای همینه که وارد هر صفحه ای بشید اگر در تنظیمات ماژول فقط منوی اصلی را هم انتخاب کرده باشید ولی باز میبینید که مشکل پابرجاست . درسته که شما با ماژول مشکل دارید ولی مشکل اصلی بر سر مجموعه مطالبتون میباشد که میبایست به منوی مستقلی آنها را متصل کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

ایراد کار اینجاست که مجموعه ای که مطالبتون در آن قرار داره به هیچ منویی اختصاص نیافته است و دوم اینکه در تنظیمات منوی اصلی میبایست مجموعه های موردنظرتون برای نمایش مطالب حداقل یک مورد یا همه انتخاب شده باشند چون در حالت پیشفرض وقتی منوی صفحه اصلی ایجاد میشه هیچ مجموعه ای انتخاب نمیشه !

رعایت نکردن این موارد باعث سرگردانی مطالب و بطور پیشفرض اختصاص همه آنها به صفحه اصلی صورت میگیره . برای همینه که وارد هر صفحه ای بشید اگر در تنظیمات ماژول فقط منوی اصلی را هم انتخاب کرده باشید ولی باز میبینید که مشکل پابرجاست . درسته که شما با ماژول مشکل دارید ولی مشکل اصلی بر سر مجموعه مطالبتون میباشد که میبایست به منوی مستقلی آنها را متصل کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

داداش ممنون از راهنماييتون ولي من دقيقا متوجه نشدم منظورتون رو. مطالب من در مجموعه مشخصي هستند و در گزينه (صفحه نخست) از منو ، مجموعه بلاگ رو انتخاب كردم و مطالب موجود در يك مجموعه خاص رو انتخاب كردم. در تنظيمات مجموعه هم هيچ گزينه اي مبني بر اتصال مجموعه به منو پيدا نكردم. شما ميتونيد با استفاده از يوزر و پس من درستش كنيد؟ واقعا من موندم. اگه وقتش رو داريد من يوزر پسو پ.خ كنم براتون. ممنون ميشم.

لینک به ارسال

این مشکل رو من هم داشتم

چون صفحه ی اصلی مطالب ویژه شده رو نشون میده مادامی که صفحتون به صفحه ی اصلی مربوط بشه اون ماژول نمایش داده میشه

پس اگر سایتتون خبریه برای مطالب وِیژتون بجای وِیژه کردن از ماژولهایی مثل تب ساز و آخرین اخبار استفاده کنید که فقط یه صفحه اصلی داشته باشید

اینطوری درست میشه

لینک به ارسال

این مشکل رو من هم داشتم

چون صفحه ی اصلی مطالب ویژه شده رو نشون میده مادامی که صفحتون به صفحه ی اصلی مربوط بشه اون ماژول نمایش داده میشه

پس اگر سایتتون خبریه برای مطالب وِیژتون بجای وِیژه کردن از ماژولهایی مثل تب ساز و آخرین اخبار استفاده کنید که فقط یه صفحه اصلی داشته باشید

اینطوری درست میشه

دوست گرامي بنده حتي يك مطلب ويژه شده هم ندارم.

مطالب صفحه اول يا صفحات داخلي، هيچكدام ويژه نشده؟!

لینک به ارسال

با سلام

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام. من اینکاری رو که گفتید در لوکال هاست انجام دادم:

1- یک مجموعه درست کردم

2- پیش فرض صفحه نخست رو روی این مجموعه قرار دادم.

3- یک منو درست کردم و اون رو روی این مجموعه قرار دادم

اما همچنان ماژول رو یا توی همه صفحات نشون میده یا در هیچ صفحه ای نشون نمیده .

میشه باز هم راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

با سلام

باید برای هر مجموعه یک منوی منحصربفرد ایجاد کنید و هر منو را به یک مجموعه تخصیص بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

به نظر من این راه که برای هر مجموعه ای یک منو ایجاد کنیم راه منطقی نیست چون ممکنه کلی مجموعه داشته باشیم

لطفا اساتید راهنمایی کنن

لینک به ارسال

سلام گفتم تاپیک جداگانه باز نکنم

مشکل : صفحه اول تو همه صفحات باز میشه چندین راهکار خوندم اما بالاخره درست نشد. مثلا مطلب رو کلیک میکنم همون صفحه اول باز میشه و بعد اون مطلب هم در انتها نشون داده میشه !! راهنمایی بفرمایید که فقط اون  مطلب باز بشه نه بقیه ایتمهای صفحه اول متشکرم

لینک به ارسال

سلام دوستان

منم الان روی جوملا 2.5 دقیقا این مشکل رو دارم

اسلایدشو داخل تمام صفحاتم میاد وقتی از گزینه"نمایش در تمام صفحات به جز انتخاب شده ها" رو میزنم و وقتی هم گزینه "تنها در صفحات انتخاب شده" رو میزنم و به صفحه اصلی و یا هر صفحه ای انتساب میدم کار نمیکنه

حسابی گیر کردم،ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال
19 ساعت قبل, fanavari گفت:

سلام دوستان

منم الان روی جوملا 2.5 دقیقا این مشکل رو دارم

اسلایدشو داخل تمام صفحاتم میاد وقتی از گزینه"نمایش در تمام صفحات به جز انتخاب شده ها" رو میزنم و وقتی هم گزینه "تنها در صفحات انتخاب شده" رو میزنم و به صفحه اصلی و یا هر صفحه ای انتساب میدم کار نمیکنه

حسابی گیر کردم،ممنون میشم کمک کنید

سلام

دوست عزیز احتمالا مشکل از کش یا دیتابیس جوملا باشه. از طریق تنظیمات جوملا، کش را حذف کنید و دیتابیس را تعمیر کنید و دوباره امتحان کنید.

اگر درست نشد از یک اسلایدشو دیگه استفاده کنید شاید مشکل از اسلایدشو باشه

و در آخر بهتره از جوملا ۲.۵ مهاجرت کنید به جوملا ۳.xx

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...