رفتن به مطلب
mehdibabapour

حذف شدن تمامی کامپوننت ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

کامپوننت و ماژول پرداخت بانک ملت را از :

http://www.joomina.ir/20111102426/joomla-farsi-extensions/joomla-extension-bank-commerce/ماژول-پرداخت-بانک-ملت.html

دانلود و نصب کردم که حاوی com_joominaparsian و mod_joominaparsian بود

بعد از ورود به بخش مدیریت این کامپوننت دیدم که نام تمامی کامپوننت های که از قبل تو مدیریتم داشتم در قسمت منوی بالای کامپوننت نیز آمده و همچنان در لیست کامپونتت ها هم هستند.

با این شرایط کامپونت ناقص بود و کار نمیکرد یعنی گرینه ای برای تنظیم نداشت ، خوب اجباراً تصمیم به حذف کامپوننت گرفتم از بخش نصب و حذف کامپوننت ها com_joominaparsian را حذف کردم از اینجا بود که مشکل ایجاد شد تمامی کامپوننت ها از لیست کامپوننت ها حذف شد و این پیغام داده شد که : ((هیچ کامپوننت دستی نصب نشده است.)) بعد از این سریع به روت هاست رفتم که به بینم کامپوننت ها از انجا هم حذف شده است یا نه که خوشبختانه حذف نشده بود این مشکل در قسمت کاربری یا همان frontpage هم تاثیر گذاشته و سایت فارسی زبان را از راست چین به چپ چی[/align]ن تغییر داده است.

حالا دوستانی که با مشکل من آشنا هستند کمک کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم همین مشکل رو پیدا کردم

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...