رفتن به مطلب
shahryar warez

درخواست کامپونت نمایش دمو مثل جوملارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی از دوستان خواشی دارم اینکه اگه دوستان کامپونتی مثل جوملارت که مثلا 20 تا تا 30 تا قالب رو نشون می ده برای ما معرفی کنند چون هردفعه که قالب جدیدی آپلود می کنم روی سایت باید قالب قبلی که دوی اون رو در سایت گزاشته بودم رو غیر فاعل کنم

لذا از شما در خواست دارم که این کامپونت رو به من معرفی کنید دقیقا کار جوملارت بسیار عالی بود در این زمین با انتخاب قالب و اسم اون دموی زنده ی اون بالا می یاد

ممنون:P

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شهریار جون تا اونجایی که من اطلاع دارم اونی که مال جوملارته اختصاصی هست و مشابهای اون هم پولی هستند ...{ فر کنم تو وب هم نتونی پیداشون کنی }

اما ایکستنشنی که که می تونی از ان بری این کار استفاده کنی http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/templating/7466

موفق باشی

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

من تازه وارد هستم و این هم اولین پستمه.

به عنوان اولین قدم ، دارم یه همچین سیستمی رو واسه جوملا فارسی می کنم و یه زودی اینجا قرار می دم.

لینک به ارسال

دیروز که داشتم توی سایت اصلی می گشتم دیدم که کامپوننتی که من دارم فارسی کنم (tpshow case) تو سایت اصلی (joomina.ir) داره استفاده می شه و فارسی شده هم هست. اگه آقای تهرانی لطف کنند ، ایشون فارسیشو واسه اعضا پابلیک کنند خیلی خوبه و دیگه هم نیازی نیست من روی این وقت بزارم

لینک به ارسال

سلام

exiler عزیز این کامپوننت تجاری است برای همین نمیتونم در جومینا منتشرش کنم

از طرفی فارسیس سازیش مثل بقیه کامپوننت ها نیست باید دیتا بیس را تغییر دهی در حقیقت من یه جوری اینو خوروندم به جوملا

لینک به ارسال

ولی اگه یکی از دوستان یه کامپونت یا ماژولی بزاره خیلی ممنون می شیم چون تعداد قالب هایی ه در سایت می زاریم زیاده و اگه بخواهیم دمو بزاریم دیگه باید هر دفعه یه جوملای دیگه و یه آدرس دیگه درست کنیم از دوستان خواهش می کنم که این موضوع رو پیگیری کنند:huh:

لینک به ارسال

من نمی دونم اگه کار فارسی سازی این قالب رو تموم کنم ، می شه اینجا انتشارش داد یا نه؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز exiler جان اگه این ایگستنشن تجاری باشه ، نه نمیشه اینجا قرارش کرد...

البته بعد اینکه فروم جدید افتتاح شد ( که وارز رو پشتیبانی می کنه) می تونید اونجا قرارش بدید .

-------------------

شهریار جون شما هم برای این کار می تونید به روش زیز عمل کنید

http://www.YURSIATE.com/index.php?template= ESME TEM MOREDE NAZAR

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

بله این راه هم می‌شه اما تو آدرسی که Mr.Shamsi عزیز داد

با اجازهٔ خودشون یه اصلاحی کنم

باید لینک به این صورت باشه :

تو لینک قبل موقعییات های قالب رو هم نشون میداد .

البته این دستور کار شهریار عزیز رو فکر کنم راه بندازه ولی‌ چند تا مشکل داره مثلا :

اگه کاربر صفحه رو عوض کنه قالب به قلب پیشفرض تغییر می‌کنه که این خودش یه عیبه بزرگ !!!

کاش میشد ماژولی چیزی پیدا کرد !!!

به اومید آن روز !!!

موفق باشید .

:heart:

لینک به ارسال

با سلام

حسین جان ممنون ...

برای این کار ماژولهای در سایت اصلی جوملا هست ( البته نه مثل جوملارت و ...) که می تئنید از آنها استفاده کنید

برای مثال :

Jtnet_Jumpmenu

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

راستی ممنون سعید جان این کارو قبلا کردم باید در سایت خودم مثلا لینک لینک جدا بزارم در مورد هر قالب مطلب بزارم تا دوستان که می خوان ببینن

برن به این آدرس

ولی انشالله اون لینک بالا رو 3 شنبه تست می کنم ببینم چی میشه اپ

از همه دوستان ممنون اگه می تونن این پست رو ادامه بدن به جا های خوبی می رسه یا دوستانی که بتونن چنین ماژول یا کامپونتی بنویسن که یه کار توپی می شه

لینک به ارسال

با سلام

شهریار عزیز اگه دقت کنید هم در همین پست قبلی و هم در ارسال2 این تایپیک من ماژولیهایرو بری این کار معرفی... که میتونید

از آنها استفاده کنید ...

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

این شد حرف حساب !!!

واقعا از mr.shamsi عزیز تشکر می‌کنم !!!

ماژول خیلی‌ خوبی‌ بود .

خوب من با اجازه یه mr.shamsi عزیز یه توضیح دربارهٔ این ماژول به دوستانی که هنوز این ماژول رو دریافت نکردن بدم :

بد از نصب ماژول به پوشهٔ modules که یکی‌ از پوش‌های جوملا هست میرید بد به پوشهٔ mod_jumpmenu میرید و در اونجا فایل mod_jumpmenu.php رو باز می‌کنید و لیک‌هاتون قالبتون رو به این شکل‌ جایگزین لینک‌های اونجا می‌کنید :

نام قالب

به همین راحتی‌

موفق باشید .

بازم از mr.shamsi عزیز تشکر می‌کنم .

:heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...