رفتن به مطلب
e601

مشکل اساسی در ورود به بخش مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای ورود به بخش مدیریت جوملا به مشکل جدی و خسته کننده ای دچار شدم !

هر کاری میکنم نمیتونم وارد بخش مدیریت سایت بشم ! هر کاری هم که میدونستم و سرچ کردم رو هم امتحان کردم ولی نشد که نشد !

از طریق دیتابیس پسورد رو عوض کردم ولی وارد نشد.

در جدول یوزرها قسمت function رو روی md5 قرار دادم ولی بازم پسورد رو قبول نمیکنه.

نام admin رو تغییر دادم ولی بازم نشد.

دیگه چه راه هایی وجود داره؟!!!

اصلا سیستم هیچ پیغانی هم نمیده. تا اونجایی که یادمه اگر پسورد یا یوزر رو اشتباه میزدیم یه پیغام قرمز رنگی چیزی میداد ولی الان هیچی نشون نمیده ! دکمه ورود رو که میزنم دوباره فیلدها خالی میشه و دوباره همون صفحه ورود میاد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

افزونه ای جدیدن نصب نکردید؟

اگه بله باید از طریق دیتابیس غیر فعال کنید

اگه نه یک جوملا خام استرکت کنید در روت هاستتون

بک آپ رو حتما قبل انجام هر کاری بگیرید

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام

هیچ افزونه جدیدی نصب نکردم.

ضمن اینکه تست کردن جوملا خام واقعیتش بدردم نمیخوره !

من دنبال یه چیزی میگردم که باید به پنل مدیریت دسترسی داشته باشم چون از روی هاست کارم سخت میشه...

لینک به ارسال

دوست عزیز

استرکت کردن جوملا خام فقط برای تست مشکل شماست!

بنده نگفتم جوملا جدید نصب کنید

گفتم در همون روت هاست تون که فایل های جوملا تون است از همون جوملا زیپ شده که شما با آن این جوملا رو نصب کردید یکبار دیگه روی آن کلیک کرده و گزینه extract زو بزنید و پوشه installation رو حذف کنید. ببیند درست میشه یا خیر

در پناه ایزد

لینک به ارسال

دوست عزیز

استرکت کردن جوملا خام فقط برای تست مشکل شماست!

گفتم در همون روت هاست تون که فایل های جوملا تون است از همون جوملا زیپ شده که شما با آن این جوملا رو نصب کردید یکبار دیگه روی آن کلیک کرده و گزینه extract زو بزنید و پوشه installation رو حذف کنید. ببیند درست میشه یا خیر

در پناه ایزد

الان متوجه منظورتون شدم !

اگه از همون جوملا نباشه مشکلی بوجود میاد؟ جوملای قبلی نصب شده واسه شرکت نوید ایرانیانه که خوشم نیومده ازش. میتونم این روش تستی رو با جوملای جومینا انجام بدم؟

لینک به ارسال

سلام

فکر نکنم مشکلی پیش بیاد فقط بعضی چیزا مثل ترجمه تغیر خواهد کرد.

ولی شما حتما یک بک آپ تهیه کنید.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

انجام دادم ولی مشکل حل نشد و همچنان نمیشه به بخش مدیریت ورود پیدا کرد !!! :blush:

لینک به ارسال

با سلام

در صورت تمایل اطلاعات ورود به کنترل پنل هاست و ورود به ادمین جوملا رو برام پ.خ کنید تا بررسی کنم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

در صورت تمایل اطلاعات ورود به کنترل پنل هاست و ورود به ادمین جوملا رو برام پ.خ کنید تا بررسی کنم

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

فقط خواستم عرض کنم که جناب آقای صفرعلی بزرگواری فرمودن و مشکل من رو بررسی و حل کردن که لازمه در اینجا باز هم از ایشون تشکر کنم :64 (16):

ضمن اینکه برای سایر دوستانی که بعدا از طریق سرچ به این تاپیک میرسن باید عرض کنم که مشکل از فایل configuration.php بود که ظاهرا محتویاتش باید ویرایش میشد که جناب صفرعلی عزیز زحمتش رو کشیدن...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

فقط خواستم عرض کنم که جناب آقای صفرعلی بزرگواری فرمودن و مشکل من رو بررسی و حل کردن که لازمه در اینجا باز هم از ایشون تشکر کنم :64 (16):

ضمن اینکه برای سایر دوستانی که بعدا از طریق سرچ به این تاپیک میرسن باید عرض کنم که مشکل از فایل configuration.php بود که ظاهرا محتویاتش باید ویرایش میشد که جناب صفرعلی عزیز زحمتش رو کشیدن...

موفق باشید

سلام و عرض خسته نباشید

منم به این مشکل خوردم و هر کاری میکنم نمیتونم با user و pass ادمین وارد شم

اروری که میده میگه شما اجازه دسترسی به بخش مدیریت را ندارید

از دیتابیس هم هر تغییری میدم باز همین ارور رو میده

مشکل چیه به نظرتون ؟

لینک به ارسال

سلام

موفق باشید

دوست عزیز لطفا توضیح بدبد کجاش باید ویرایش بشه چون همچین مشکلی رو من هم دارم

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، این مشکل در برخی موارد هیچ راه حل ثابتی نداره چون ممکنه به هر دلیلی شما امکان ورود به بخش ادمین رو نداشته باشید

مثل نصب یا حذف نادرست یک افزونه یا غیرفعال کردن پلاگینهای ضروری هسته یا مشکل در فایل کانفیگ و ...

شما ابتدا با یوزر و پسوردتون وارد شوید اگر پیغام خطا داد برمبنای اون خطا اقدام به رفع مشکل کنید

اگر پیغام خطا نداد و نمایش پیامهای خطا هم فعال هست یکبار به عمد ، یوزر و پسورد را اشتباه وارد کنید ببینید پیغام خطای نادرستی یوزر و پسورد رو میده یا نه

اگر فقط با یوزر و پسورد اشتباه پیغام خطا نشون میده کارتون سخت میشه و باید مشکل رو به هر راهی که به ذهنتون میرسه پیدا کنید در چنین شرایطی فایل لاگ ارورها بهترین مرجع برای رفع مشکل میباشد

اگر تغییراتی در جوملا به هر شکل ایجاد کردید آن را به حالت سابق بازگردانید

اگر نتونستید مشکل رو حل کنید اطلاعات ورود به کنترل پنل هاست + ورود به مدیریت جوملا + ذکر تمام تغییراتی که قبل از بروز مشکل انجام دادید رو برام پیام خصوصی کنید در اولین فرصت بررسی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و احترام

من هم چنین مشکلی دارم و در بخش مدیریت این پیغام رو نمایش میده

البته چه یوزر پس مدیریبت و چه یوزر پس اشتباه

هر دو یک پیغام رو میده

پیغام

• کاربر موجود نیست

لطفآ راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا در جدول extensions بررسی کنید که دو پلاگین زیر فعال باشند

plg_authentication_joomla
plg_user_joomla

و همچنین اطلاعات کاربریتون در جدول users موجود باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام
خواستم تشکر کنم از تیم مدیریت محترم
مشکل با همین راه کار حل شد متشکرم

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

من حدود چند ماه پیش این مشکل برام پیش اومد به نحوی که چه یوزر و پسورد درست را وارد میکردم و چه یوزر و پسورد غلط هیچ اتفاقی نمیوفتاد و فقط صفحه انگار رفرش میشد و هیچ پیامی هم نمیداد،یکی از دوستان برام یوزر ادمین جدید ایجاد کرد که مشکل رفع شد.

اما اینبار باز همین مشکل پیش اومده ولی راهکار بالا که خدمتتون عرض کردم کارساز واقع نشد.جوملای من نسخه 1.5 هست.دوستان دستم به دامنتون خواهشا کمک کنید.اگر هم  راهکاری وجود نداره بفرمایید که چطور میتونم به سورس اصلی مطالب سایتم دسترسی داشته باشم که مستقیما بتونم مطالب رو اضافه و ویرایش کنم.

ممنون از همه عزیزان - امیدوارم ما رو دریابید

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا توضیح بدبد کجاش باید ویرایش بشه چون همچین مشکلی رو من هم دارم

با تشکر

سلام امکانش هست نحوه ی تغییر configuration.php  برای حل مشکل را بگید....

لینک به ارسال

سلام امکانش هست نحوه ی تغییر configuration.php  برای حل مشکل را بگید....

باسلام

شما بهتر است که مشکل رو بگید 

وگرنه توی فایل های که چیز خاصی قرار ندادند که گفته بشه

بسته به هر اروری یک جور رفتار میشه

یاعلی

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده هم همین مشکل رو دارم چه یوزر و پس رو درست بزنم و چه غلط اتفاقی نمی افته و وارد مدیریت نمیشه

آخرین بار درست کار می کرد و مشکلی نداشتم

همه راهکارها رو تو آموزش های مختلف تا حد توانم رفتم اما مشکل پا برجاست از اساتید فن خواهشمند دستور بفرمایند تا مشخصات سایت و پنل رو پیغام خصوص کنم تا مشکلم رو برطرف کنن

بسیار سپاسگذار خواهم بود.

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده هم همین مشکل رو دارم چه یوزر و پس رو درست بزنم و چه غلط اتفاقی نمی افته و وارد مدیریت نمیشه

آخرین بار درست کار می کرد و مشکلی نداشتم

همه راه-ک ارها رو تو آموزش های مختلف تا حد توانم رفتم اما مشکل پا برجاست از اساتید فن خواهشمند دستور بفرمایند تا مشخصات سایت و پنل رو پیغام خصوص کنم تا مشکلم رو برطرف کنن

بسیار سپاسگذار خواهم بود.

با تشکر

سلام از دوستان کسی می تونه کمکی برسونه ممنون میشم

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...