رفتن به مطلب
mafia

راهنمایی برای ساخت وب لینک

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام یه فهرست لینک دوستان مثل اونیکه در سایت اسان دانلوده درست کنم لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی

براحتی می تونید یک ماژول از نوع " HTML بصورت دستی " درست کنید و لینکهای مربوط رو درش قرار بدید ...

البته می تونید از وب لینک خود جوملا هم استفاده کنید و ماژول های مرتبط با وب لینک رو نصب کنید جهت نمایش لینکهای قرار گرفته در وب لینک جوملا...

موفق باشید

لینک به ارسال

میتونید از امکانات خود جوملا استفاده کنید قسمت لینک وب ها

اگه در مدیریت منو ، منوی بسازی مانند لینک دوستان و در گزینه منو لینک دوستان را اضافه کنید و در یکی از موقعیت های قالب قرار بده همانند لینک دوستان سایت آسان دانلود میشه

لینک به ارسال

من از امکان خود جوملا که استفاده میکنم فقط مجموعه رانشان میده اگر بخواهیم لینک ها را ببینیم حتما باید روی مجموعه کلیک کنم. که من نمی خوام اینجور باشه ایا افزونه ای برای اینکار وجود نداره (اگر وجود داره اپلود کنید تا استفاده کنیم)

لینک به ارسال

اگه لینک دوستان شما کمتر است از مواری که من و دوست عزیزم مجتبی توضیح داد استفاده کن ولی اگر میخوای تبادل لینک کنید میتونید از اسکریپت های جدا از جوملا استفاده کنید این بهتره

لینک به ارسال

بنده در آرشیوم یک ماژول دارم که لینکهایی که در وب لینک جوملا اضافه شدن رو بصورت اسکرول نمایش می ده و می تونید لینکهای تمامی مجموعه های یا مجموعه های انتخابی رو در این ماژول بصورت اسکرول در سایت نمایش بدید... (بدلیل اسکرول بودن اگر لینکهاتون هم زیاد باشه باز فضای زیادی اشغال نخواهد شد...)

اگر مایل هستید از آرشیوم پیدا و براتون قرار بدم؟

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و درود

تو آرشیوم رو که می گشتم چند افزونه که در این مورد باشه رو داشتم ولی در اینجا قصد دارم بهترینشون رو خدمت شما دوستان معرفی کنم تا نهایت استفاده رو ببرید و مشکلی هم نداشته باشید:

این افزونه رو می تونید از یکی از لینکهای زیر دریافت کنید:

[download]http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13047718931.zip[/download]

or

[download]http://localhostr.com/file/9axFMGx/mod_latestweblinks_Persian.zip[/download]

این افزونه مفید توسط دوست عزیزم میثم حیدرزاده فارسی سازی و بهینه شده که همینجا از میثم عزیز تشکر می کنم...

توضیحات مختصری در مورد تنظیمات ماژول:

اول از هر چیزی شما در لینک وب های(پیوندها / web links) جوملا مجموعه ها و لینکهای خودتون رو اضافه کنید و بعد در تنظیمات ماژول:

شناسه مجموعه وب لینک ها: --> در فیلد این قسمت شما باید شناسه مجموعه یا مجموعه های لینک وب ها رو درج کنید [ برای دیدن مجموعه لینک وب ها کافیست به مدیریت کامپوننت لینک وب ها بروید و اگر زبان بخش مدیریت انگلیسی بود در سمت راست زیر کلمه ID و اگر بخش مدیریت سایتتون فارسی بود در سمت چپ زیر کلمه " شناسه " ]

اگر از چند مجموعه می خواهید استفاده کنید در این فیلد مثلا مجموعه هایی با شناسه 2 و 44 و 21 ... باید در فیلد خالی بصورت زیر بنویسید

2,44,21

تعداد وب لینک: --> خب اینم که از متنش مشخصه برای تنظیم تعداد لینکهایی هست که می خواهید در این ماژول نشون بده...

با آرزوی موفقیت برای دوستان

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...