رفتن به مطلب
mrt69

نمایش ادامه مطلب فقط برای اعضا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی من می خوام مطالب اصلی رو برای همه کاربران چه مهمان و چه عضو نشون بده ولی ادامه مطالب فقط برای اعضا نشون داده بشه

برای این کار باید چی کار کنم ؟؟؟؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم اینجا و هم جاهای دیگه جستجو کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم

یعنی همچین امکانی نیست توی جوملا ؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

اگر فقط برای یک مطلب بخواهید این کار رو انجام بدید باید در ویاریش مطلب از تب گزینه های مطلب گزینه نمایش لینک برای اعضا رو بر روی بلی قرار بدید و سطح دسترسی مطلب رو بر روی ثبت نام شده قرار بدید.

اگر برای همه مطلب بخواهید در انتخاب ها باید نمایش لینک برای برای اعضا رو روی بلی قرار داده و برای هر مطلب سطح دسترسی را روی ثبت نام شده بذارید.

در پناه ایزد

مثل اینکه جناب فرحزادیان زودتر جواب دادن. هر دو جواب درسته.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

خوب با این کار کلا مطالب رو نشون نمیده

من می خوام خود مطلب نشون داده بشه ولی فقط برای دیدن ادامه مطلب باید کاربر در سایت عضو باشه

لینک به ارسال

سلام

یه راهی هست. داخل یک مطلب معمولی لینک مطلب برای اعضا را قرار بدید

با احترام

لینک به ارسال

دوست عزیز حتما یه جای کار اشتباه می کنید.

همان طور که گفتم نمایش لینک برای اعضا رو روی بلی و سطح دسترسی هم روی ثبت نام شده بذارید.

در تنظیمات مطلب هم در تب مقالات گزینه نمایش لینک های مخصوص اعضاء رو روی بلی قرار دهید.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

http://www.joomina.ir/20110330325/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-user-management/user-access/%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7.html

اینجا رو ببینید دوست عزیزم. در اینجا افزونه ای توسط جومینا معرفی شده که دقیقا همین کاری که شما می خواهید رو براتون انجام میده:)

لینک به ارسال

سلام

کاربر گرامی samiraaaa عزیز ;

از اینکه پست تون جهت رفع مشکل دوست مون است تشکر می کنیم ولی چند نکته رو باید در نظر داشته باشد :

اول اینکه این تاپیک به نتیجه رسیده و پستی مبنی بر پا بر جا بودن مشکل نیست.

دوم اینکه به قرار گرفتن تاپیک باید توجه کنید. این تاپیک در جوملا 2.5 قرار دارد ولی شما افزونه ای که برای جوملا 1.5 است رو معرفی کردید. دقت داشته باشید که افزونه های که در جومینا معرفی شده اند و در عنوان آن صحبتی از ورژن جوملا نشده یا برای جوملا 1.5 یا برای جوملا 1.6 می باشد. این را گفتم که یه موقع اشتباه نکنید در ورژن افزونه ها و جوملا.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

این روش که توی ارسال 7 فرمودید برای جوملا 1.5 هم جواب میده ؟؟؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...