رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

از مدیران عذر میخوام که در انجمن تاپیک میزنم.

من 1 ماه پیش درخواست عضویت دادم و هیچ جوابی برای من نیومد.به ایمیلی هم که در سایت اعلام شده بود ایمیل زدم باز هم جواب نگرفتم.

اگر امکانش هست درخواست من رو بررسی کنید.شرایط ذکر شده در سایت رو نیز دارم.

بازهم ببخشید که مجبور شدم اینجا درخواست کنم.

با تشکر

ایروانی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

شما تنها یک ارسال در انجمن دارید و اون هم درخواست عضویت است میتوانید کمی هم در انجمن فعالیت کنید و مطمئن باشید به درخواست شما رسیدگی میشود چون مدیران کاربران را از اعضاء فعال هم انتخاب میکنند و برای آنها افزونه ارسال خواهند کرد.پیوستن به جمع دوستان جومینا راحتر از اونی هست که شما فکر میکنید واگر قصد ورود دارید کمی همت کنید

لینک به ارسال

سلام

از مدیران عذر میخوام که در انجمن تاپیک میزنم.

من 1 ماه پیش درخواست عضویت دادم و هیچ جوابی برای من نیومد.به ایمیلی هم که در سایت اعلام شده بود ایمیل زدم باز هم جواب نگرفتم.

اگر امکانش هست درخواست من رو بررسی کنید.شرایط ذکر شده در سایت رو نیز دارم.

بازهم ببخشید که مجبور شدم اینجا درخواست کنم.

با تشکر

ایروانی

سلام

همه درخواست های ارسالی بررسی می شوند ولی به آنهایی پاسخ داده خواهد شد که شرایط عضویت اعلام شده را داشته باشند

لینک به ارسال

سلام

خیلی ممنون بخاطر پاسخ ها

بله حق با شماست من در انجمن فعالیتی نداشتم البته یک یوزر قبلا داشتم که پسوردشو فراموش کردم و نتونستم بازیابی کنم.اگرچه اون یوزر هم فقط سوال پرسیده بودم و فعالیت خاصی نداشتم 1.gif

راستش شرایطی که داخل سایت نوشته شده رو دارم اما بازهم شاید موردی هست

امکانش هست پیگیری کنم ببینم مشکل چه بوده؟

با تشکر

ایروانی

لینک به ارسال

ببخشید فکر کنم لینک درخواست عضویت خرابه

http://joomina.ir/request-for-invait.html

الهم ارزقنا من السماء یک دعوتنامه جومینا بعد چند ماه درخواست

لینک به ارسال

سلام منم به عضویت نیاز دارم.امکان نداره وقتی عضویت برداشته بشه بعضی از آموزش ها حذف بشه از سایت؟

لینک به ارسال

آقا شما جایی واسه درخواست دیدی؟ :dodgy:

باید مدیران تشخصیث بدن که صلاحیت دارید یانه

من خودم هنوز صلاحیت ندارم :D

که این صلاحیت بر میگرده به موارد خیلی مهم که من خیلی بهش احترام میگذارم

این موارد ها هم بارها توسط مدیران در پست های مختلف گفته شده

:heart::thankyou:

لینک به ارسال

سلام

حق با دوست عزیزم حامد هست

گه هرکی بخواد عضو بشه اینج تاپیک بزنه که فضای انجمن سهله هاست انجمن هم پر میشه:D

دوستان تاپیک عضویت نزنید بر ها بحث شده دیگه خواهشا" تمومش کنید.

دوستان مدیر توضیح دادند باید صلاحیت داشت! (به قول حــــــــامـــــــــد منم صلاحیت رو نداشتم.)

لینک به ارسال

واقعا نوع برخورد با بحث عضویت در جومینا خیلی بده(افتضاحه،بیتعارف)...بنده 10 ماهه عضو انجمن جومینا هستم و تو این 10 ماه بیش از 10 بار شده که به افزونه ای نیاز داشتم که تو جومینا بود اما واسه اعضا...چندین هفته دنبالش گشتم و پیدا کردم و فارسیش کردم اما در صورتی که یکی از دوستان دیگه اونو فارسی کرده بود و من وقتمو بیهوده تلف کردم ساده بگم داریم درجا میزنیم...در صورتی که اگه به اون افزونه دسترسی داشتم یه افزونه دیگه را که فارسی نیست را فارسی میکردم که بدرده دوستانه دیگه هم بخوره...البته ناگفته نماند که دیگه قید عضویت در جومینا را زدم...و اگه هم تو انجمن جومینا هستم چون بهترین و مفیدترین و صمیمی ترین انجمن در مورد جوملاست...

این تفکر جومینایی که با اهتکار کردن باعث پیشرفت اعضای عادیمون میشه ،باید عرض کنم که 100% در اشتباهین...

:thankyou:

لینک به ارسال

واقعا نوع برخورد با بحث عضویت در جومینا خیلی بده(افتضاحه،بیتعارف)...بنده 10 ماهه عضو انجمن جومینا هستم و تو این 10 ماه بیش از 10 بار شده که به افزونه ای نیاز داشتم که تو جومینا بود اما واسه اعضا...چندین هفته دنبالش گشتم و پیدا کردم و فارسیش کردم اما در صورتی که یکی از دوستان دیگه اونو فارسی کرده بود و من وقتمو بیهوده تلف کردم ساده بگم داریم درجا میزنیم...در صورتی که اگه به اون افزونه دسترسی داشتم یه افزونه دیگه را که فارسی نیست را فارسی میکردم که بدرده دوستانه دیگه هم بخوره...البته ناگفته نماند که دیگه قید عضویت در جومینا را زدم...و اگه هم تو انجمن جومینا هستم چون بهترین و مفیدترین و صمیمی ترین انجمن در مورد جوملاست...

این تفکر جومینایی که با اهتکار کردن باعث پیشرفت اعضای عادیمون میشه ،باید عرض کنم که 100% در اشتباهین...

آقا حرف حق جواب نداره :afro:

من خودم هم قید عضویت رو زدم

الان به چند دلیل اینجا هستم : اول اینکه همینطور که در امضای خودم نوشتم بخاطر یه نفر اینجا هستم و دوم اینکه از فروم جومینا خیلی چیزا یادگرفتم هم بحث های جوملایی ، هم اینترنتی ، هم دینی ، هم تربیتی ;) و هم . . .آقا یه صفای دیگه ای داره:heart:

بیشتر هم جمع صمیمی که بین اعضا وجود داره نمک گیرم کرده:blush:

اقا اگه فکر عضویت در جومینا آزارتون میده ، فکر کنید در تحریم:D هستید ، خودتون درستش کنید

اگرم خیلی حالتون گرفته از عضو نشدن:1: برین یه سایت بزنید مثلا اسم جومیتا:P بعد آقای تهرانی اینا رو نزارین عضو شن:D

ولی انصافا اگه شما به اون حد برسی که صلاحیت عضویت رو داشته باشی ، دیگه نیاز به عضویت نداری:cool:

واین حق رو هم مدیران جومینا دارن که نزارن هر کسی از راه اومد کل زحمات اونا رو راحت بگیره ( همون یه شبه راهه صد ساله رو رفتن)

لینک به ارسال

دوست عزیز من بحثم اصلا این نبود من بی تعارف واقعا مخلص بزرگوارانی همچون آقایان تهرانی و شمسی گنجی و فرحزادیان عزیز که چقدر راهنماییم کردن...من واقعا خیلی از دانسته هامو مدیون این عزیزان هستم اما حرف من اینکه اگر قرار باشه هرکسی داشته هاشو اهتکار کنه و یا فقط به چندی دوستاش بده ،دیگه قضیه شیرینگ چی میشه اگه این اپیدمی میشد دیگه تو دنیا همه تمامه محصولاتشو واسه خودش نگه میداشت...:D جالبه که خیلی های دیگه هم بخاطره عضویت وارد انجمن شدن و اگه دقت کنین به هر بحثی یه تاپیک میدن تا مثلا ارسال ها بره بالا...حتی به اینجا هم تاثیر گذاشته...الیته من خودمم 2 ماهه اول عضویتم اینطور بودم بعد دیگه قید عضویت و زدم و به یاد گرفتن و انتقال چیزهایی که بلد بودم و احساس میکردم بدرده دوستان بخوره انجام دادم...

اما بازم تو یه چیز موندم...هنوز جوابی واسه قانع کردن خودم پیدا نکردم...اینکه چرا یه افزونه ای که یه هموطنم فارسی کرده من باید مجددا دنباله اون افزونه باشم و مجدد فارسیش کنم؟!!!:-/

لینک به ارسال

اما بازم تو یه چیز موندم...هنوز جوابی واسه قانع کردن خودم پیدا نکردم...اینکه چرا یه افزونه ای که یه هموطنم فارسی کرده من باید مجددا دنباله اون افزونه باشم و مجدد فارسیش کنم؟!!!:-/

با سلام

دوست عزیز تا حالا به این مساله فکر کردین که چه فرقی بین اون کسی که این زحمت رو کشیده و اون کسی که فقط این افزونه رو دانلود میکنه باید باشه؟!! پس اون همه زحمت اون بنده خدا .....؟!

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز هیچ چیزی بدون زحمت بدست نمیاد...پس هرکس هرچی را که درست کرد و یاد گرفت باید اهتکار کنه چون زحمت کشیده؟؟...اونوقت خودش ارزش اون کاری و زحمتی که کشیده را پایین میاره...دوست عزیز اون سوالی که واسم پیش اومده جوابش خیلی تابلوست و خیلی هم خوشحالم که خود بزرگواران جومینا هم به این نتیجه رسیدن اما شاید راحل بهتری پیدا نکردن...شاید نفس این عضویت خیر و خوب باشه اما قبول کنیم که ظاهر قضیه اصلا خوشایند نیست(شایدم اشتباه میکنم اما نظر شخصیم اینه)

واسم دیگه قضیه عضویت حل شده است و رغبتی به ادامه این بحث نمیبینم...یا حق:thankyou:

لینک به ارسال

ببینید دقیقا مثل اینه برید به مایکروسافت بگید چرا بابت ویندوزت پول میگیری؟!!!

حالا لینوکس رایگان است لطف سازندگانشه!!

شما برو به یه مهندس عمران بگو یه نقشه خونه دارم برام رایگان بکشش چون تو نباید اطلاعاتت رو احتکار کنی!!! هر چی بهتون جواب داد تو همین تاپیک بزارید!

موفق باشید

لینک به ارسال

دقیقا آقای Sir_Amin جنابعالی راست میگین چه مفهومی داره یکی زحمت بکشه بعد یکی دیگه راحت بیاد دانلود کنه...فوقش دوستانه اونیکه زحمت کشیده دانلود کنه نه هرکس دیگه...دقیقا حرف شما منطقی است و همون تعریف لایسنس جوملا را یادم میندازه که خیلی هم معروفه GNU/GPL ...این یعنی همون گفته آقای sir_amin عزیزم...من واقعا از همه عزیزان معذرت میخوام که اون تاپیک ها را در مورد عضویت گذاشتم...یا حق

لینک به ارسال

انشالله که دولت بیاد به تمام متخصص های کامپیوتری حقوق های میلیونی بده که کاملا بیکار باشن و به GNU/GPL خدمت کنن که دوستانی مثل شما از این جامعه راضی باشند .

شما یه کار دیگه هم برای کمک به عقیدتون میتونید بکنید که به این آدرس برید

www.extension.joomla.org

و توصیه کنید که تمام افزونه های Commercial رو از اون حذف کنند چون با قانون GNU/GPL در تضاد است:D

موفق باشید

لینک به ارسال

اقای sir_Amin عزیز،من نمیگم که مثلا سایت (**** تبليغ ****) که افزونه های تخصصی ارائه میده بیاد رایگان کنه...بحث من روی افزونه های رایگانی هست که دوستان دیگه زحمت فارسی سازیشو کردن دیگه چه لزومی داره که من هم دوباره اونو فارسیش کنم؟...امیدوارم بتونم منظورمو رسونده باشم...بحث تو این مورد بیهودست چون یه چیزه سختی نیست فهمیدنش...بازم میگم خیلی خوشحالم که خیلی از بزرگواران جومینا به این نتیجه هم رسیدن دیگه لزومی نداره بحث و به انحراف بکشیم...:thankyou:

لینک به ارسال

دوستان اگه هر کسی واس زحمتی که کشیده نخواد به دیگران ارائه کنه که هیشکی به هچ جایی نمیرسید

شما مثلا فکر کن ادیسون اومد برقو اختراع کرد ، پس فقط خودش استفاده میکرد و به هیشکی نمیداد

چی میشد . . .

دوستانی که دوست ندارن افزونه ای که روش زحمت کشیدند انتشار داده بشه ، خوب اصلا ندن به مدیران جومینا که بعضی های دیگه ناراحت بشن

:afro:

آقا این اتفاق واس من افتاد بیانگر همه چیزه :

یبار یه سوالی کردم در انجمن ، یکی جواب داد جوابشو میدونم اما نمیتونم بگم

.

.

.

دیگه حرفی ندارم :D:s

لینک به ارسال

بخث بنده کلی است و مختص این معدود افزونه هایی که تو جومینا مخصوص اعضا است نیست!

افزونه رایگان تا زمانی رایگانه که که تغییری توش داده نشده کسی که میاد تغییر ایجاد میکنه و زحمت میکشه بابت اون زحمتی که کشیده دارای اختیار میشه.

مثلا یکی از اسکریپتها رایگان بسیار معروف که اسم نمیبرم توسط جمعی از دوستان فارسی سازی شده ماژولهای اختصاصی براش نوشته شده خلاصه پوستشون کنده شده تا یه بسته آماده برای انتشار آماده کردن و حالا با یه قیمتی دارن میفروشن.حالا ما باید بگیم شما بیجا کردید رو اسکریپت رایگان زحمت کشیدید باید رایگان منتشر کنید!!

موفق باشید

لینک به ارسال

درود

چند روز برای برگذاری کلاس ها نبودم متاسفانه به اینترنت هم دسترسی نداشتم که بخوام جواب بدم

از نظر شما افتضاحه بارها و بارها در این مورد بحث شده است . لزومی به بحث دوباره نمیبینم .

تمام افزونه های اعضا در فروشگاه هم هست بحث اهتکار هم نیست فکر میکنم ابتدا معنی واژه ای را که بکار میبریم بدونیم چیه خیلی بهتره ! احتکار به معنی آن است که ما تولید شخص دیگری را انبار کنیم و در صورتی که ما از 300 افزونه فارسی شده 30 افزونه را که خودمان ترجمه و فارسی سازی کردیم را برای اعضامون گذاشته ایم .

و اما برای برخی کاربران انجمن هم خبر های خوبی داریم بزودی ( درهفته آینده ) چندتا از اعضای انجمن جهت عضویت کاندید میشن

تمامی پست ها در حال بررسی است و بزودی با این دسته از کاربران تماس میگیریم.

دوستان اینطور نیست که مثلا ما افتخار بدیم کسی عضو بشه دقیقا برعکسشه ما افتخار کسی عضو گروه ما بشه چون کسی که در جمع اعضا راه پیدا میکنه در حدی است خودش تلاش کرده منتی بر سرش نیست نتیجه تلاش خودش بوده که عضو شده اگر من تونستم این را جا بندازم ؟! فکر کنم پیر شم و نتونم بگم آقا جان برای اینکه به گروهی راه پیدا کنید باید شرایط اون گروه را پیدا کنید حداقلش باید باهاشون همفکر باشید

لینک به ارسال
اقای sir_Amin عزیز،من نمیگم که مثلا سایت (**** تبليغ ****) که افزونه های تخصصی ارائه میده بیاد رایگان کنه...بحث من روی افزونه های رایگانی هست که دوستان دیگه زحمت فارسی سازیشو کردن دیگه چه لزومی داره که من هم دوباره اونو فارسیش کنم؟...امیدوارم بتونم منظورمو رسونده باشم...بحث تو این مورد بیهودست چون یه چیزه سختی نیست فهمیدنش...بازم میگم خیلی خوشحالم که خیلی از بزرگواران جومینا به این نتیجه هم رسیدن دیگه لزومی نداره بحث و به انحراف بکشیم...:thankyou:

سلام یک کوچیک نگاهی به موضوع ها کردم

برادر بنده هم مدیر جومینا آیکن بودم هم یکی از مدیران بودم در سایت وابسطه در این انجمن هم یکی که از 2 سال پیش با آقای تهرانی تو یک انجمنی به نام تیسی جوملا بودم خدا شاهده بعد از یک مشکل کوچیک که برای همه آرزو می کنم پیش نیاد از عضویت جومینا کنار رفتم

وقتی هم بودم اصلا به عضویت متصل بودم هرچی اینجا بود من داشتم هرچی امیر جان می زد من داشتم یعنی محدود به 4 تا کامپوننت

الان ببین پست های من رو 500 تا شده 600 تاش سوال بوده که الان تونستم گلیم خودم رو از آب به کشم هرچی دوست دارم می تونم از

اینترنت گیر بیارم حتی کارمون تا جایی رفته (البته با مشاوره امیر عزیز) که برای خودم تو انجمن عوض ویژه درست کردم خدا شاهده یم دونه درخواست ندادم به شما هم می گم این باعث می شه شما بیشتر فعال بشی با 2 تا سایت خارجی آموزش ببنی خیلی راحت فارسی می کنی برای خودت و حتی برای خودت اختصاصی می کنی مثل من که یک جوملا رو برای خودم فارسی سازیش رو تغییر دادم شما این هم می تونید انجام بدید روی افزونه آموزش های ابتدایی فارسی سازی هم هست اگر می گید من افزونه ها رو گیر نمی یارم واقعا یک دانش کمی می خواد از انگلیسی برید در سایت جوملا جهانی یک سرچ کوچیک فقط بنویسید امنیت

Security ببنید چند کامپوننت می یاد بزنید

Conditional ببنید چقدر می یاد خودتون گم می شید بیشتر کامپوننت های فلنه زیاد نیازی به rtl ندارند اگه داشته باشند یک css ساده دارند می توننید کمی با فراخوانی کد های از مرور گر تو راحت ارتی ال کنید قبل از تغییر اتفاقا فکر می کنم خیلی

بهتر شد از عضویت در اومدم باعث شد خیلی پیشرفت کنم به شما همین پیشنهاد می کنم

تشکر امید وارم که راضی شده باشی فقط کافی به راهایی که دیگران رفتند توجه بکنید

شهریار جون:thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

من واقعا از همه عذر میخوام شاید بنده نتونستم منظورمو درست برسونم...بله آقا شهریار فرمایش شما کاملا درسته اما حرفه من اون نیست...من میگم چرا من چند هفته وقتمو صرف یه افزونه ای کنم که تو سایت جومینا هستش و همین دوستامون هم بهینه کردن برای فارسی؟...خوب اونوقت من میرم دنبال یه افزونه دیگه که تو جومینا فارسیش انتشار پیدا نکرده و من با دانشی که تو همین جومینا آموختم واسه فارسی بهینه میکنم و در اختیار دوستان قرار میدیم...آیا این بهتره یا اینکه افرادی همچون من چند ساعت دنباله یه افزونه بگردنو چند ساعت هم واسه فارسی سازیش وقت بزارن در صورتی که در همین سایت وجود داره..این چه مفهوم و معنی خاصی داره؟؟...آیا این مسئله به این طریق باعث پیشرفت میشه؟!!!یا اعضامون یکدست میشن؟؟...امیدوارم به کسی برنخوره اما بازم میگم شاید نفس قضیه خوب و صلاح باشه اما ظاهر قضیه اصلا خوب و خوشایند نیست باور کنین...چندین بار در همین انجمن اتفاق افتاده که کسی درخواست افزونه کرده اما با این جواب روبه رو شده که دوست عزیز این افزونه وجود داره و فارسی و بهینه هم گشته اما فقط برای اعضا جومینا.....!!!!!!!! مطمئن باشین این صورت خوشی نداره....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...