رفتن به مطلب
goldenboy

درخواست قالب برای طراحی پرتال

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

چند روزیه در حال طراحی یه پرتال هستم یه چیزی شبیه سایت زنده رود. میخواستم ببینم آیا میشه قالب سایتمو شبیه این سایت طراحی کنم؟ یه نگاهی به سایتش بندازید منظورمو متوجه میشید.

http://www.zendehrood.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

عزیز سایتی که معرفی کردید بالا نمیاد ... نه مثل اینه بعد 2ساعت امد .

اولا انتوری که مشخصه این سایت با جوملا نیشت ، می شه

در ضمن نشد هم نداریم ، میشه ولی ... مونده به شما ... تلاش، شناختان از جوملا ....

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سایت بالا میاد ولی خیلی کنده چنین قالبی را میشه با جوملا طراحی کرد و همچنین خیلی راحت هم میشه سایت را به این شکل در آورد چون کلیه امکاناتی که این سایت داره را میشه با کمی خلاقیت فقط با استفاده از دو سه تا ماژول اعمال کرد همچنین میتونید از بعضی قالبهای آماده هم استفاده کنید

لینک به ارسال

بله با جوملا نیست asp کار شده

من با جوملا آشنایی دارم. لطف میکنید یه توضیحی در مورد نحوه کار بفرمایید؟

لینک به ارسال

با سلام

اولین کاری میکنید یک قالب شبیه این پیدا می کنید فکر کنم در بین قالبهای کرمشیال یه همچین چیزی دیده بودم .

بعد شرو می کنید به ساخت سایت جوملاییتان.... همین برای قسمت تب ها هم که در این سایت استفاده شده می تونید از ماژولهای تب جوملا ( که تعدادشون خیلی زیاده ) استفاده کنید .

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

دوستان اگه قالبی که برای پرتال مناسب باشه سراغ دارند معرفی کنند ثواب داره.:blush:

لینک به ارسال

این قالب را من سال گذشته فارسی کردم و در انجمن قرار دادم البته من کل بسته را فارسی کردم شامل مطالب و قالب و ماژول ها و به صورت یه بسته ارائه شد که البته بیشتر کاربرد خبری داره قالب تجاریه

من پیشنهادم اینه که یه قالب طراحی کنی چون قالب هایی که به سبک ایرانی طراحی میشن و سبکترن بسیار کاربر پسند ترن مخصوصا در پرتال های پر محتوا سادگی حرف اول را میزنه

لینک دموی انگلیسی قالب

لینک به ارسال

این چنین قالبی شایدبصورت رایگان گیرتون نیاد و باید اونو طراحی کنی همونطور که یکی از دوستامون در پستای قبلی گفتند قالب یه پرتال باید یه قالب به سبک ایرانی و کاربر پسند باشه در صورتی که قالب خواستین میتونین بابخش طراحی جومینا تماس بگیرین

لینک به ارسال

این چنین قالبی شایدبصورت رایگان گیرتون نیاد و باید اونو طراحی کنی همونطور که یکی از دوستامون در پستای قبلی گفتند قالب یه پرتال باید یه قالب به سبک ایرانی و کاربر پسند باشه در صورتی که قالب خواستین میتونین بابخش طراحی جومینا تماس بگیرین

سلام سجاد جان ما تعریف شما رو از امیر شنیدیم ولی اینکه شما دارین می گین بیشتر برای تبلیغاته وگرنه این پست رو ببندیم و مستقیم لینک بدیم بجای که شما می گین

حالا مجید جان من فکر می کنم اگه بعضی موقع های ما از قالب های تجاری در بعضی از بخش ها استفاده کنیم یعنی از اون ها الگو بگیریم خوبه به قول امیر تهرانی

کلاس کار قالب های ایرانی بیشتررو دست ساخت بودن خودمونه و این قالب های تجاری بیشتر برای ما که هر روز قالب می بینیم قشنگه وگرنه اون کسی که یاد برای اولین بار توی سایت این همه  صبر می کنه یک قالب تجاری گنده بالا بیاد زییاد خوشش نمی یاد

حالا خود دانی دوست عزیز می تونی یک سایت جوملارت و 1000 سایت دیگه در این امر در بیاری و اون قالب ها رو ببنی و کمی از اون کپی یک قالب جدید

ممنون شهریار جون

لینک به ارسال

سلام ،

یک نکته را بگم که خیلی در مورد قالب مهمه

سلیقه کاربرای ایرانی کاملا با قالب های خارجی جوملا متفاوته، مثلا من شخصا از قالب های shape5 لذت میبرم بسیار عالی و کاربردی هست اما قالب های جوملا ارت را نمیپسندم اما دوستان همانطور که شهریار میگه این قالب ها برای [justify]ما که طراح هستیم جالبه ! کاربری که برای بار اول میخواد سایت شما را ببینه و اصلا هم از قالب سر در نمیاره و یک کاربر معمولی است 100% قالب های شرکت های خارجی را نمیپسنده برای این حرفم هم دلیل دارم 1000 تا . قالب مثل معماری خانه میمونه مثلا معماری سبک ونیزی ممکنه در اروپا خیلی قابل پسند باشه اما در ایران ممکنه نباشه و یا برعکس . شاید باور نکنین مثلا من به مشتریم یه قالب از shape5 نشون میدم و یا از جوملا آرت ، یه ابرو بالا میندازه میگه بد نیست بعد یه قالب طراحی شده خودمون را نشون میدم میگه به به خیلی عالیه ! من خودم اولاش تعجب میکردم تو دلم میخندیدم میگفتم بابا قالب ما کجا shape5 کجا اما مشتری که آدم معمولی محسوب میشه ازاین یکی خوشش میاد دلیلش هم همون چیزیه که اول گفتم . برای من تکنولوژی بکار رفته در این دسته از قالب ها خیلی مهمه اما برای مشتری من که اینطور نیست . اون داره با دید عموم قالب را مینه . لذا اگر واقعا تصمیم دارین که یک سایت قوی بزنید من شدیدا پیشنهاد میکنم که حتما قالب اختصاصی داشته باشید که خیلی برای وجهه سایت اهمیت داره ! کسی هاست شما را نمیبینه اما قالب شما صورت سایتتان است برای همین خیلی مهمه! متاسفانه تنها 3 جا هستند که قالب های جوملا را div طراحی میکنن و بقیه با table طراحی میکنن این 3 جا یکی سایت خلیلان است یکی شاهرخ دیزاین که دوست خودمه و یکی هم خودم هستم . امیدوارم که بقیه طراح ها هم به div رو بیارن . نکته بعدی هم اینه که جدا همه ما باید از طراح های قالب حمایت کنیم تنها اینطوری میشه که این رشته رشد میکنه چون واقعا کار سختیه و وقت گیره حتی اگر قالب های طراح های ایرانی را نمیخرین اما حمایتشون میتونیم بکنیم بیشتر کاربرای جومینا میدونن طراحی قالب کار اصلی من نیست اینو برای خودم نمیگم . چه اشکالی داره ما هم یه چیزی مثل shape5 داشته باشیم که برای کشورمون افتخار بیاره . اگر ما خودمون از هم حمایت نکنیم کی میکنه ؟؟ [/justify]

لینک به ارسال

امیر جان این رو که قبول نداری که هیچ سایتی به طور کامل هنوز از طراحان ایرانی جوان حمایت کنه

منم که اول با نظر شما موافق نبودم وقتی اندازه یک کارت شارژ5000 تومانی حرف زدیم

دیگه رفتم دنبالش ولی امیر جدی درست می گه مثلا من رفتم به یک انجمن خارجی 1 ساعتی گشتم تازه رسیدم به قسمت پروفایلم رسیدم

و خودتون یا همه دانلود کننده ها بپرسید در سایت های خارجی تا یه چیزی رو دانلود کنن باید 20 تا صفحه رو طی کنند تا برس به چیزی که می خواهند برسن

ولی در سایت های ایرانی هرچی بخای در خدمت هت حالا این هم یه نظری برای خودش هست

:cool:

لینک به ارسال

قالب بسیار زیبایی بود.

آیا فارسی شده اون هم تجاری هستش؟ اگه نه لطفا یا لینک دانلود رو قرار دهید یا برام میل کنید.

سپاس

email: goldenboy[at]email.com

لینک به ارسال

:heart: سلام ،نظربه اینکه بعد از مدتی از گستره اینترنت و....(فناوری) دور بوده ام حال بازگشت با هدف توسعه وطراحی تحت وب در خدمت عزیزان فارسی زبان می باشیم ،در این زمینه خدمت جناب تهرانی عرض کنم قالب خبری گفته شده شما بنام شار نیوز که قبلا تاسیس شده قرار شده کی انتشار دهید

با تشکر

گروه طراحان جوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...