رفتن به مطلب
شاه کرمی

انتقاد و پیشنهاد در مورد فیلم های اموزشی

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و بخصوص گروه جومینا

من یه انتقاد دارم اول

چرا اانقد کیفیت صدای فیلم های اموزشی پایین هست ؟ در بعضی از مواقع اصلا صدا مشخص نیست - امیدوارم این مشکل خیلی بد حل بشه :@:D

پیشنهاد

و چرا خیلی خلاصه هست ؟ حالا شاید دلایل خاص خودشو داشته باشه (حجم فیلم - اختصار ) اما بهتره هر بحث تنها به اینجا خاتمه پیدا نکنه و ادامه داشته باشه ......:002:

حالا بذار یه تشکرم کنم

واقعا جای خسته نباشید داره بخاطر این همه زحمت که برای ما کشیده میشه

و بهتره از اقای تهرانی و اقای شمسی تشکر ویژه کنم که همیشه تو فک چیزهای نوین و به روز هستن اما بهتره از بقیه مدیران هم تشکر کنم مدیران عزیز به شما هم خسته نباشید میگم که انقد باعث پیشرفت انجمن و جوملا شده اید :002:

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگه صبور باشید ادامه فیلم ها هم میاد... این قسمت ادامه دارد!

جهت گیری جدید جومینا برا آموزش های مفید هست.

بیشتر وقتها خلاصه و مفید بهتر جواب میده :)

ممنون // ولی بیشتر از ما سرپرست ها دوستان و سروران دیگم باید مورد تشکر و احترام قرار بگیرند که همیشه یارو یاوران واقعی جومینا بودند...:002:

یا حق

لینک به ارسال

دوست عزیز من

2 تا دلیل داره

1- کیفیت صدای آموزش ها خوب نیست .

یکی از چیزهایی که فوق العاده حجم فایل را بالا میبره کیفیت صدا است . اما با شما موافقم سعی در بهتر کردنش میکنیم به شرطی که حجم فایل را افزایش نده

2- اموزش ها کوتاه است

اگر بخواهیم کل یک مبحث را برای مشاهده قرار دهیم به 3 دلیل مشکل ایجاد میشه

الف ( اگر زمان فیلم از 10 دقیقه بیشتر بشه حجم فایل از 20 مگ بالا تر میره . که مشاهده و دانلود آن برای خیلی ها کار مشکلی هست )

ب : در برخی مواقع مشاهده این آموزش خسته کننده میشه و اینکه یکی یه ضرب حرف بزنه سر درد میاره

ج : ممکنه شخصی از یک مبحث چند تا چیزش را بدونه اگر آموزش ها تفکیک شده باشه یک راست میره سراغ اون چیزی که نمیدونه

در سمینار جومینا که در کاخ گلستان برگزار شد قول دادیم آموزش های این چنینی را در سایت قرار دهیم تا بحال هم نشده قولی ببدیم که زیرش بزنیم ! حتما این اموزش ها ادامه خواهد شد در تمام زمینه های طراحی سایت ! منتها درست کردن این آموزش ها بسیار وقت گیر و زمان بره داریم تمام تلاشمان را میکنیم که اولا آموزش هایی قرار دهیم که بدرد بخور باشه و از اون آموزشی هایی نباشه که فقط مگ اینترنت شما را حروم کنه دوما بشه کوتاه کوتاه بیانش کرد

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...