رفتن به مطلب
ثفئشی

سوال تخصصی

پست های پیشنهاد شده

من می خواستم یک مدیریت محتوا یا همان cms طراحی کنم

و می خواستم از asp.net ستفاده کنم

من باید از کجا شروع کنم ؟

به نظر شما آیا با asp خوب است ؟

من چون می خواهم یک cms برای مدارس طراحی کنم از این کامپونتی که جومینا هست امکاناتش بیشتر باشه

اما ماموزش فارسی دارید معرفی کنیداندم که به سادگی می شود ؟

اگر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای اینکار راه درازی در پیش دارید فرقی نمیکنه با چی بنویسید php چون رایگان است و همچنین عمومی تر همه از اون استفاده میکنند شما حتی اگر به یک برنامه نویس سفارش بدید کلی طول میکشه تا براتون اماده کنه البته بستگی به امکاناتی که میخواین داره مخصوصا در ایران صرف نمیکنه کسی کلی وقت برای اینکار بزاره مثلا اگر یک ماه کد نویسی کنه چقدر از شما بگیره باصرفه است

بهترین راه اینه در سایت هایی مانند سورس فورگ و اپن سورس سی ام اس جستجو کنید و اسکریپت دلخواه رو پیدا کنید و فارسی سازی رو براش انجام بدین و اگر کلا چیزی پیدا نشد اونوقت شروع کنید به کد نویسی

من مطمئن هستم برای هرکاری که فکرش رو بکنیم چاره ای اندیشیده شده مگر خیلی اختصاصی بخواهید کار کنید

البته همه برنامه نویس ها هم، همه کدها رو خودشون نمینویسن مثلا برای تقویم فارسی یک یا دو نمونه کد هست که برنامه نویس های فارسی از اون استفاده میکنند

اگر هم برنامه نویسی بلد هستید که مطمئنا بهتر میتونید تصمیم بگیرید اگر هم نه که فقط باید چندین ماه تمرین کنید تا یاد بگیرید

لینک به ارسال

واقعا دستت درد نکنه خیلی خوب جواب دادی

ولی به cms هی متفرقه اعتمادی هست ؟

مثلا اگه یک cms مدارسو دانلود کنم و برای کسی راه اندازی کنم

و اگه یک نیاز خاصی طرف مقابل ازم خواست آن وقت چی ؟

لینک به ارسال

ما سیستم متفرقه نداریم!!

فکر میکنید چرا اسکریپت هاشون رو در این سایتها ثبت میکنند(منظور سایت هایی مانند سورس فورگ هست) برای تست کاربران زیاد و کسب اعتماد و پیشرفت و ارتقاع پروژه و جلب حمایت.بسیاری از سایتها هستند که به اسکریپت های متن باز امتیاز میدن و درحقیقت اونارو تائید میکنند و مهمترین ازمایش هم پاک بودن اسکریپت ها و نرم افزارها از ابزار جاسوسی است که به اسپای وار معروف هستند.

نمیشه انتظار درخواست بیجا از مشتری داشت و باید بهشون فهموند.

مثلا مدیریت مدارس برای اعلام نمرات و پیگیری والدین و معلمین است و همچنین چندین اسکریپت برای ایجاد سایت های اموزشی انلاین که اداره فنی حرفه ای اصفهان به نحو مطلوبی یک سایت برای اموزش راه انداخته.

اگر جستجو کنید به نتیجه دلخواه خواهید رسید!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...