رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

پیشنهادات در راستای بهبود فعالیت النجمن

پست های پیشنهاد شده

با سلام

انجمن جومینا با هدف کمک به مدیران سایت ها بوجود آمده است تا بتوانند مدیران بهتری برای سایت های خود باشند . مسلما میتوان با کمک یکدیگر تدابیر بهتر و بیشتری اندیشید که انجمن را کاراتر و بهتر نماید لذا خواهشمند است در صورتی که ایده ای و یا پیشنهادی در راستای بهبود انجمن دارید آن را از ما دریغ نفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام امیر جان

می گم من یه پیشنهادی دارم که خیلی ها با اون مخالفن و خیلی ها هم با اون موافق هستن

ما که هرچی در این انجمن دیدیم داخل vb هم بود حالا vb یه جایی رو داشتن به نام گروه های کاربری که شما می تونستین گروه کاربری بسازین

و دیگران رو به اون دعوت کنید و یک گروهی رو ایجاد کرده و در زمینه ای فعالیت کنید

که این گروه در قسمت خود یک بلاگی داشت که می تونست اخبار و مطالب خودش رو در اون قسمت بزاره

که باعث می شد گروه هایی ایجاد و با هم رقابت کنند

ممنون

لینک به ارسال

سلام ، شهریار جان خشجالم اینجا میبینمت ، این امکان را این انجمن هم دارد من فعالش نکردم انشاالله بزودیه زود میریم رو vb انصافا vb یه چیز دیگش منتها من نخواستم با وارز شروع کنم گرچه سرور وارز هم دارم

لینک به ارسال

سلام امیر جان چند دقیقه پیش می خواستم یه مطلب ارسال کنم تو بخش مقالات متفرقه ولی اجازه دسترسی به اون بخش را نداشتم میشه دسترسی را آزاد کنید ممنون

البته اگه به دلیل خاصی دسترسیشا نبستی ممنون

لینک به ارسال

سلام

بابت راه‌ اندازی انجمن تبریک میگویم.

انشالله‌ که‌ بتونه‌ با پشتکار و همت دوستان و مدیر محترم با انجمنهای بزرگ این عرصه‌ رقابت بکنه‌ که‌ من مطمئا هستم این امر محقق میشود.

لینک به ارسال

سلام امیر جان

افتتاح انجمن تخصصی جومینا رو بهت تبریک میگم. معلومه تو این چند روزه کلی روش کار کردی:heart:

انصافا همین مای بی بی با این که رایگان هست امکانات خوبی نسبت به سایر انجمن ساز ها داره.

مخصوصا ادیتورش که من کلی باهاش حال کردم:D

لینک به ارسال

سلام ، شهریار جان خشجالم اینجا میبینمت ، این امکان را این انجمن هم دارد من فعالش نکردم انشاالله بزودیه زود میریم رو vb انصافا vb یه چیز دیگش منتها من نخواستم با وارز شروع کنم گرچه سرور وارز هم دارم

خیلی ممنون امیر جان آره ون بعدا مثل انجمن تی سی باید این همه انبوه مطلب رو انتقال بدینکه این کار واقعا سختی هست

امیر جا انشا الله هر کاری از دست ما بر می یاد برات انجام می دیم

لینک به ارسال
سلام امیر جان چند دقیقه پیش می خواستم یه مطلب ارسال کنم تو بخش مقالات متفرقه ولی اجازه دسترسی به اون بخش را نداشتم میشه دسترسی را آزاد کنید ممنون

البته اگه به دلیل خاصی دسترسیشا نبستی ممنون

سلام

مجید جان آن انجمن مدیرش آقای محمونیا است . دسترسی ها را برای ارسال مقاله باز کردم

خیلی ممنون امیر جان آره ون بعدا مثل انجمن تی سی باید این همه انبوه مطلب رو انتقال بدینکه این کار واقعا سختی هست

امیر جا انشا الله هر کاری از دست ما بر می یاد برات انجام می دیم 

من به دودلیل mybb را انتخاب کردم 1- راحت تبدیل به vb میشه چون framework هر دو یکی است و 2- ادیتورش:)

سلام امیر جان

افتتاح انجمن تخصصی جومینا رو بهت تبریک میگم. معلومه تو این چند روزه کلی روش کار کردیHeart

انصافا همین مای بی بی با این که رایگان هست امکانات خوبی نسبت به سایر انجمن ساز ها داره.

مخصوصا ادیتورش که من کلی باهاش حال کردمBig Grin

ممنونم نزار جان خوش آمدی

لینک به ارسال

سلام امیر جان آپلود سنتر سایتت در قسمت تصاویر مشکل داره و تصاویر آپلود شده را نشون نمیده من خودم در مطلب قبلیم حدود 10 تا تصویر داشتم که همه را در یه آپلود سنتر دیگه آپلود کردم ممنون میشم درستش کنی

لینک به ارسال

lمجید جان خودم بستمش داستان اینه که مخابرات داره همه آپلود ستنر های عکس را قیلطر میکنه برای همین بستمش . الان ببین همشون فیلترن به غیر از یکی دو تا که اون ها اول قیلطر شدن بعد از قیلطر دراومدن . فکر کنم بهتر باشه یه آپلود سنتر تصویر رو یه هاست رایگان راه بندازم

لینک به ارسال

اینم میشه چون مثلا من تمام عکسا را توی آپلودسنتر دیگه راه اندازی کردم ولی مطمئنن همون طور که گفتی بعد از یه مدتی قیلطر میشه و عکس ها هم دیگه نمایش داده نمیشه یه نظر منم بهتره که همین کاری را که گفتی انجام بدی و توی هاست رایگان راش بندازی

لینک به ارسال

امیر جان سلام

البته درسته که من تلفنی راه اندازی انجمن رو تبریک گفتم ولی الان می خوام این رو به همه دوستان تبریک بگم

یه چند تا پیشنهاد

1-آموزش طراحی قالب مقدماتی فوق العاده بود (جدن می گم)یعنی برای من که این طور بود ، قول داده بودی که آموزش متوسط و پیشرفتش رو هم بزاری که منتظریم

2-از دوستان گرافیست خواهش دارم که طراحی psd قالب رو جهت تکمیل بسته های آموزشی که امیر خان قولش رو دادن و می دونم که آدم خوش قولی هستن ، ارائه کنید

3- از اونجایی که انجمن به سمتی پیش خواهد رفت که امکانات وارز رو پشتیبانی کنه پیشنهادم اینه که بخش آموزش نال کردن بعضی از کامپوننت ها رو بزارید"داخل پرانتز"(شاید دوستان بگن که:بابا هر کامپوننتی یه طوری نال میشه ، ولی به قول امیر خان وقتی بلد باشی نال کنی پایه رو بلدی و وقتی بیس یه کاری رو بدونی مطمئنا بقیش راحته ،"البته امیر خان این رو در مورد فارسی سازی به من گفته بودن")

لینک به ارسال

ممنون امیر گل :)

اطلاعاتم بد نیست. یه چیزایی بلدم. هم کامپوننت هم ماژول و هم پلاگین با برنامه نویسی mvc و غیر mvc

هرچی خودتون صلاح می دونید. :)

لینک به ارسال

سلام امیر جان لطفا دسترسی بخش قالب های فارسی جوملا را آزاد کن می خوام یه قالب بزارم ممنون اجاز دسترسی نمیده

لینک به ارسال

راستی، بچه ها از فرهنگ استفاده از دکمه تشکر هم استفاده کنین . خیلی خوبه. ممنون میشم :)

با سلام

پیشرو پارس عزیز یک انتقاد کوچیک ازت داشتم ونم اینکه شما که این جمله زیبارو نوشتید ... چرا ادامشو ننوشتید { که خودتون هم رعایتش نمی کنید :exclamation:} ونم اینه بعد از تشکر پست اسپم ندید ...

{ امیدوارم ناراحت نشوده باشید قصد نارحتی شما نیست بلکه بهبود هر چه بهتر وضعیت انمن هستش }

یا علی

لینک به ارسال

بنام خدا

ضمن سلام و عرض ادب وخسته نباشید خدمت جناب مهندس امیررضا تهرانی دوست قدیمی و هنرمند در زمینه طراحی و توسعه وب نرم افزاری ،برآندانسته که در انجمن شما عضویت بعمل آورم و انشالله این پایگاه نیز همانند انجمن قدیمی tcshop بنحو احسنت با هدف اطلاع رسانی و ایجاد بستر تولید وب سایت وطرحهای تحت وب،بهترین وکاملترین پایگاه یا انجمن باشد.

با نهایت احترام

مهدی هواسی پور

www.pouyaservice.com

tel:989189439182

email:havasiporonline@gmail.com

لینک به ارسال

برای استفاده از کلید تشکر کاری کنید که در همون صفحه تشکر انجام بشه و نخواد یک صفحه دیگه لود بشه و از اونجا باز منتقل بشیم به صفحه قبلی

این خیلی مهمه

لینک به ارسال

يه سوال

چرا تاريخ انجمن رو يه ساعت نمي كشيد جلو ؟؟؟؟؟؟

زمان همه پست ها يه ساعت ديرتر مي خوره و يه كم رو اعصاب راه مي ره

لینک به ارسال

با سلام،

دیدم اینجا اجازه ارسال موضوع جدید نیست گفتم همین جا بگم،

با غیب شدن ناگهانی تی سی جوملا، گفتم دیگه حال جوملا فارسی رفت ...

خیلی ناراحت بودم که یهو چشم به جومینا خورد.

دیدم نوشته آقای تهرانی! دوباره خاطره تی سی جوملا تو ذهنم برگشت.

الان هم دیدم نوشته مصطفی قلی زاده، دیگه از این بهتر نمیشه!!!

فقط یک کلام: جمعمون جمعه!

لینک به ارسال

امير جان قصد نداريد پشتيباني از وارز رو دوباره شروع كنيم

تمام حس و حال جوملا به كار كردن با وارز هاست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...