رفتن به مطلب
nasimesaba101

مشکل در مرحله دوم نصب جوملا+درخواست کمک فوری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من میخواستم بسته خبری تابناک هزاره رو نصب کنم.البته چندین بار نصبش کرده بودم. اما حالا در مرحله دوم نصب (db restore) که اطلاعات دیتابیس و رمز رو وارد میکنم، این ارور رو میده:

AJAX error:

timeout(undefined)

Raw Data:

واقعا کلافم کرده

همه اطلاعات رو هم مثل دفعه های قبل وارد کردم، چک کردم اما بازم این ارور رو میده.چکار کنم دوستان؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیتابیس رو به درستی ساختی آیا ؟

این پیغام داره میگه داده ها خام هستند. یه بار دیگه دیتا بساز/ اگه رو لوکال کار میکنی نیازی نیست به دیتات پسورد بدی

لینک به ارسال

من رو هاست کار میکنم.

دیتابیش دیگه ای هم ساختم.باز همین ارور رو میده.جالب اینکه چند ساعت قبلش یه نصب کامل انجام داده بودم اما خودم حذفش کردم..اما حالا هرچی نصب میکنم جواب نمیده...دسترسی ها رو هم کامل چک کردم..کلافه م کرده

لینک به ارسال

سلام

شاید بسته نصبی درست اپلود نشده

یکبار فایلها رو حذف و دوباره فایل زیپ رو تو هاست اپلود و مجددا اکسترکت و نصب رو از اول شروع کنید

لینک به ارسال

آخه مشکل همینجاست استاد؛ همون بسته ای که چند دقیقه قبلش نصب و حذف کردم، حالا تو یک پوشه جدید میخوام نصب کنم انجام نمیشه.عجیب نیست؟

لینک به ارسال

سلام

لبتدا شما در قسمت وارد کردن دیتابیس بجای mysql از mysqli استفاده کنید ببینید جواب میده یا خیر

توجه کنید که حتما یک دیتابیس دیگه و جدا بسازید و نام کاربری رو بهش متصل کنید.

اگه نشد کارهای زیر رو انجام بدید :

. قبل از نصب سطوح دسترسی پوشه ها و فایل زیر رو قابل نوشتن یعنی 777 کنید :

tmp

installation

log

cach

و فایل : configuration.php

نکته: بسته به نوع تنظیمات سرور ممکنه با قابل نوشتن کردن پوشه installation با ارور مواجه بشید که در اینگونه مواقع دسترسی installation رو بزارید همان 755 باقی بمونه... (3 پوشه دیگر رو بعد از نصب به حالت اول برگردونید)

در پناه ایزد

لینک به ارسال

جداول رو چک کردم؛ دسترسی ها رو هم تنظیم کردم...بازم نشد..احتمالش هست که ایرادی در سرور پیش اومده باشه؟

لینک به ارسال

درود بر شما خیر مشکل از هاست نیست

از مرورگر ie استفاده کنیید مشکل timeout برطرف میشه

اگر نشد 2 تا فایل sql در بسته وجود دارد یکیش مشخصات دیتا بیس توشه اون را خالی نمایید

لینک به ارسال

ممنون آقای تهرانی.حل شد.البته یکیش از راهی که گفتید، بستنه دوم هم روز بعد بدون مشکل حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...