رفتن به مطلب
goldenboy

معیارهای انتخاب یک هاست خوب

پست های پیشنهاد شده

همون طوری که گفتم این شرکت هم پشتیبانی خوبی داره (سریع ، مؤدبانه ، مشتری پسند و در 99% موارد رایگان) و هم نسبت به خیلی میزبان های دیگه هاست قیمت مناسبی داره

مثلا 10 گیگ فضا (با یک دومین رایگان) 59 هزار تومن

بقیشو تو سایتش ببنید:

www.netafraz.com

شرکت نت افراز

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به دوستان عزیز

منم میخوام یه شرکت رو معرفی کنم که نزدیک 5 سال هست از اونها خرید میکنم .

آی آر پاور وب www.irpowerweb.com

1- قانونی هستش ( قابل پيگيري حقوقي هست )

2- تلفن ثابت داره

3- آدرس شركت داره ( من خودم از اهواز پا شدم رفتم شیراز شرکتشون رو از نزدیک دیدم )

4- شماره ثبت رسمي داره

5- بتونه خواسته هاي طيف وسيعي از مشتريان رو پوشش بده ( از لحاظ كيفيت - قيمت - نوع ) تنوع ( همه این ها رو داره ، با نازلترین قیمت فکر نکنم پایین تر از قیمتشون باشه البته با این مشخصات )

6- قابليت خريد آن لاين داره

7. پشتیبانی 24 ساعته ( بهتریین پشتیبانی) ( بیشتر از 8 نفر ، با اونای که تا الان حرف زدم نزدیک 8 نفر بودن )

دارنده چندین لوح تقدیر و تشکر ( با چشم خودم دیدم که اینها رو مینویسم )

اقا کلا من با اینها نزدیک 5 سال حال میکنم بهتریین خدمات رو به من و مشتریاشون ارائه دادن:cool: من هم خیلی خیلی خیلی راضی هستم :thankyou:

فقط اونایی که تو پنل من هستن تا الان نزدیک 40 دامنه از اونها خریدم و دوتا رسیلر 50 گیگابایتی از اونها دارم .

با تشکر ( حرف حق رو باید به گوش همه رسوند ) :heart:

لینک به ارسال

دوستان کسی خودش رو خسته نکنه هی معیاری برای هاست خوب نیست شانسی هست

هاست ایران با دب دبه کب کبه با داشتن یک یوزر و پسور 20 تا 3 تا یوزر دیگه هم می تونی گیر بیاری هرکی می گه این هاست خوبه پیشنهاد می کنم :afro:

که دوستان اول امنیت اون رو چیک کنند و کمی حتما برن ببینن که این هاست ها رو ه کسانی دارن مثل پارس دو بدون اطلاع هم نیان هاست رو 10 روز قبل بر نگردونند

:1:

لینک به ارسال

ببخشید شهریار جون

چه معیارائی تو امنیت هاستینگ ها اهمیت داره و چه جوری میتونیم چکشون کنیم؟:huh:

اگه مثل من بلد نباشی امنیت رو چک کنی باید بری به یک نفری که بلده مثلا 50 مگ بگیری از اون جایی که همه تعریف می کنند بگو امنیتشو یک هکر تست کنه

و اون سایت هایی که در این پنل هستن رو ببین چند بار ه-ک شده که من روش اول رو پیشنهاد می کنم چون بیشتر روش ها خیلی سخته تا بدست بیاد

:blush:

لینک به ارسال

هاست ایران با دب دبه کب کبه با داشتن یک یوزر و پسور 20 تا 3 تا یوزر دیگه هم می تونی گیر بیاری هرکی می گه این هاست خوبه پیشنهاد می کنم :afro:

که دوستان اول امنیت اون رو چیک کنند و کمی حتما برن ببینن که این هاست ها رو ه کسانی دارن مثل پارس دو بدون اطلاع هم نیان هاست رو 10 روز قبل بر نگردونند

با سلام

شهریار جون میشه بگید در باره هاست ایران اینارو چطوری فهمیدید ؟ با دلیل !

یا علی

لینک به ارسال

ببخشید

بنده خودم تخصص ندارم کسی رو هم سراغ ندارم(به جز دوستان خوب جومینا) پس یکی که میتونه بی زحمت پیام خصوصی بده تا با هم هماهنگ بشیم

ممنون:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جون میشه بگید در باره هاست ایران اینارو چطوری فهمیدید ؟ با دلیل !

یا علی

ببخشید سعید جان تازه این پست رو دوباره دیدم

1.از 2 شرکت بزرگ که یکی رو می گم ولی اونیکی رو نمی گم سی پنل لینوکس داشتم

وقتی که رفتم به تهران یکی از نفرات که کارش از cpnel به cpanel بود ایشون با آپلود کردن یک شل هاست تونستن به راحتی بیان داخل یک سایت دیگه از روی cpanel من بشن با این حساب ما گفتیم که این سایت شاید پرمیشن ها درست نبود کلا بی خیال امنیت شده بود گفتیم که این کار رو با یک سایت دیگه ای بکنیم با یک آیپی ولید دیگه که این بار هم با همون نقطه ی نفوذ رفتیم و دوباره یک سایت دیگه رو ه-ک کردن

من هم تماس تلفنی داشتم که این دوستان هاست نگهدار و فروشنده ی با این حرف ها رو رد کرد و من هاست های ه-ک شده رو که در سایت زونال ا ثبت بود رو هم قبول نکرد و گفت به من ربطی نداره

و گفت باید به من ایمیل بزنید که این کار با ه دلیلی بود من هم گفتم که نمی خاد بگم مگه من بیکارم

این دلیل خوبی بود برای من که از هرجایی که فضا می گیرم اول کم می گیرم و بعد امنیت رو ی کرده و می رم اون رو می خرم

همین دلیل بهتر می خوای از این :heart:

لینک به ارسال

هیچ سروری توی ایران بدرد نمی خوره اگه پول داری از این خارجی ها بگیرین اونا هم قیمتشون دوبل هستش

دیگه بقیشو از اون هکر بپرسین که چرا با یه فضا گرفتن میشه دسترسی گرفت همه جاها همینطوریه عزیزم :D

لینک به ارسال

هیچ سروری توی ایران بدرد نمی خوره اگه پول داری از این خارجی ها بگیرین اونا هم قیمتشون دوبل هستش

دیگه بقیشو از اون هکر بپرسین که چرا با یه فضا گرفتن میشه دسترسی گرفت همه جاها همینطوریه عزیزم :D

در مورد اینکه به قول شما خارجی ها قیمتش بیشتر من با شما موافق نیستم اتقاقا سروری که ایرانی ها از خارجی ها می گیرن با کمی رو قیمت زاتن اون رو بالا می برن

لینک به ارسال

اگه هاست ویندوزی خوب می خوای از شرکت آریانیک بگیر من خودم 5 تا سرویس ازش گرفتم حدود 3 سال هم هست که باهاش کار می کنم هم پشتیبانی خوبی داره هم خدماتش خوبه :idea:

لینک به ارسال

سلام

دوستان کسی یه هاستینگ خوب و مطمئن سراغ نداره. یکی که هم خدماتش خوب باشه هم قیمتاش و هم پشتیبانیش. یه vps میخوام بگیرم.

من تا الان از میهن نیک هاست میگرفتم. هم کیفیت هاستش خوب بود و هم پشتیبانیش. ولی قیمتهای vpsی که میده بالاست.

لینک به ارسال

سلام

من از iiranserver.com هاست گرفتم ازش خیلی راضی هستم, هم قیمتش پایینه هم کیفیتش خیلی بالا پشتیبانیشم که فکر کنم تو هیچ وب سایتی نباشه!من هر وقت در خواست پشتیبانی دادم 5 دقیقه بعد جوابم رو دادند تازه چند بار هم برای جواب دادن به درخواست من در پشتیبانی خودشون بهم زنگ زدند تازه امنیتشم خیلی بالاست پیشنهاد می کنم شما هم از اینجا هاست تهیه کنید.

اینم بگم قصد من تبلیغ این سایت نیست چون فقط ازش خیلی راضی هستم اینا رو نوشتم.

یه چیزی هم بگم اگر دنبال کیفیت خوب , امنیت بالا , پشتیبانی عالی و غیره هستید باید پول بیشتری خرج کنید!

موفق باشید

لینک به ارسال

می خواستم بدون کا آیا شما با http://www.cheapestunlimitedhosting.comصحبت'>http://www.cheapestunlimitedhosting.comصحبت کردید

اگر کردید نتیجه شما بکجا رسید ؟

راستش منم ماستر ریسلر اکانت داشتم ، مشترک با یکی از دوستان گرفیتم ما UK است با شرکت طرف هیچ مشکلی نداشتیم منتهی با شریکم یکخورده مشکل داشتم ، چون شریکم تمام کارها رو با طرف انجام داده

دنبال یک سرور جدید بودم، http://www.cheapestunlimitedhosting.com توضیحاتشو نگاه کردم خوب بود قیمتشون هم مناسب بود 150 دلار در سال البته من خودم whmcs دارم

چون من هر بار که خواستم باهاشون صحبت کنم الاین نبود البته ایمیل کردم که برایم یک اکانت دمو چند روزه بدن

منتها می خواستم بدونم نظر شما درباره این سرورشون چیه ؟

می خواستم بدون اگر کسی هست با هم مشترک الفا شو بگیریم

لینک به ارسال

یک هاست خوب باید آپ تایم بالایی داشته باشه

پشتیبانی خوبی داشته باشه

پشتیبانیش در دسترس باشه

کیفیت بالایی داشته باشه

اگه مواردی که مناسبه رو داره خب حتما خوبه

لینک به ارسال

با سلام

ببینید دوست عزیز

من چون تو اینترنت زیاد چرخ می زنم سایتهای هاستینگی را می بینم که 1 گیگ هاست را زده اند 12000 تومان و 2 گیگ هاست را 20000

به نظر خود شما رو این هاست چقدر میشه اطمینان کرد و اصلا این فروشنده چقدر براش سود داره که بخواد به کارش به نحو احسن ادامه بده

در آخر اینو بگم که همیشه هم قیمت بالا نشانه کیفیت نیست

به طور خلاصه به نظر من ملاک های اصلی انتخاب یک هاستینگ اینه :

1- در درجه اول اعتبار و قابل اطمینان بودن

2- کیفیت سرور

3- آپتایم

4- پشتیبانی

و ...

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

به نظر من شرایط یک شرکت هاستینگ خوب شامل موارد زیر است

1- قواعد و شراط استفاده از خدمات اون شرکت

2- خدمات پشتیبانی و سیستم پشتیبانی مشتری

3- قیمت

4- سابقه شرکت و سایت های معتبری که در حال حاضر میزبانی می کند

5- تیم فنی ارائه دهنده خدمات هاستینگ

6- دیتا سنتر پشتیبان سرور های میزبانی شرکت

لینک به ارسال

سلام دوستان

میخوام یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم تو زمینه خرید گل آنلاین به نظرتون چطوره؟و اینکه میخوام از یه هاست خوب استفاده کنم پیشنهاد شما برای یه هاست خوب کدوم شرکت هست و پشتیبانی خوبی داره

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...