رفتن به مطلب
میر-حسن

کمک برای راه اندازی مجدد سایت هک شده

پست های پیشنهاد شده

عرض ادب:blush:

آقا دوست ما برای یه سایتی رفت از یه جای بوووق هاست خرید.دامین رو هم به نام اونا گرفت.گرفتار شدیم باهاشون.اینقدر ناامنه که هر ننه قمری تشریف میاره هکش میکنه.

خداییش هاستی که از جومینا:002: خریدم و یه سایت مذهبی توش پیاده سازی کردم مشکلات خیلی جزیی داشته که سریعا هم برطرف کردن.

سرتون رو درد نیارم.یه فایل index این جناب هکر انداخته بود روی سایت.پاکش کردم.ولی سایت به شکل زیر درموده

www.zasco.ir

ممنون میشم راهنمایی کنید الان مشکل کجاست.

یاعلی:cool:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرض ادب:blush:

آقا دوست ما برای یه سایتی رفت از یه جای بوووق هاست خرید.دامین رو هم به نام اونا گرفت.گرفتار شدیم باهاشون.اینقدر ناامنه که هر ننه قمری تشریف میاره ه-ک ش میکنه.

خداییش هاستی که از جومینا:002: خریدم و یه سایت مذهبی توش پیاده سازی کردم مشکلات خیلی جزیی داشته که سریعا هم برطرف کردن.

سرتون رو درد نیارم.یه فایل index این جناب ه-ک ر انداخته بود روی سایت.پاکش کردم.ولی سایت به شکل زیر درموده

www.zasco.ir

ممنون میشم راهنمایی کنید الان مشکل کجاست.

یاعلی:cool:

فقط پاک کردید؟؟

خوب یه ایندکس سالم جاش باید آپ کنید تا درست شه..

و مطمئن شید به جاهای دیگه هم نفوذ نکرده باشه و بقیه فایلها سالم باشه... :heart:

یاعلی

لینک به ارسال

سلام یه جوملا ی سالم را اکسترکت کن ببین مشکلت حل میشه

خااصی بده تا برات درستش کنم

لینک به ارسال

بزرگوار میشه بفرمایی این index سالم رو از کجا باید بیابم ؟

شما اول دقیقا همون نسخه همون جوملایی که رو هاست هست رو پیدا کن بعد جوملاشو اگه تو هاردت داری که خوب و گرنه از نت داون کن بعد اکسترکت کن بعد ایندکس اونو تو هاستت اپلود کن.......

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...