رفتن به مطلب
sara123

مشکل من با قالب عید فطر 91

پست های پیشنهاد شده

درود به دوستان بزرگوار،

اگر میشه میخواستم بدونم

1- که چرا وقتی می خوام یک مطلب جدید رو در قالب فطر 91 ذخیره کنم پیغام پایین رو میده و ذخیره نمی کنه و در کل روون نیست و حتی تاریخ رو خود به خود تغییر میده و همچنین نمیشه از امکان ادامه مطلب استفاده کرد !

illegal mix of collations (utf8_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=INSERT INTO `mfd1i_finder_tokens_aggregate` (`term_id`, `term`, `stem`, `common`, `phrase`, `term_weight`, `context`, `context_weight`) SELECT t.term_id, t1.term, t1.stem, t1.common, t1.phrase, t1.weight, t1.context, ROUND( t1.weight * COUNT( t2.term ) * 1.700000, 8 ) AS context_weight FROM ( SELECT DISTINCT t1.term, t1.stem, t1.common, t1.phrase, t1.weight, t1.context FROM `mfd1i_finder_tokens` AS t1 WHERE t1.context = 1 ) AS t1 JOIN `mfd1i_finder_tokens` AS t2 ON t2.term = t1.term LEFT JOIN `mfd1i_finder_terms` AS t ON t.term = t1.term WHERE t2.context = 1 GROUP BY t1.term ORDER BY t1.term DES

2- منوی مطالب اصلی من مثل داخل عکس شما نیست خودش سمت راست قرار گرفته و منوی اصلیه اما قیافش مثل منوی " مراجع جوملا"" در عکس قالب اصلی در سمت چپ عکسه!

3- لطفا راهنمایی کنید که محل نصب افزونه ها در کدوم مسیر هستش و برای حذف " توسعه دهنده جومینا در آرشیو مطالبم " باید کدوم فایل رو ویرایش کنم.

عکس رو براتون آپلود می کنم.

با سپاس

site.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لطفا قوانين رو رعايت بفرمائيد‌(هر سوال در تاپيك جداگانه ، عنوان تاپيك مناسب با موضوع) براي اينكه بهتر به نتيجه برسيد.

در مورد سوال اولتون :‌ با قالب پيشفرض هم همين مشكل رو داريد؟

در مورد سوال دومتون : در قسمت ويرايش ماژول ، قسمت گزينه هاي پيشرفته ، در كادر مقابل "كلاس ماژول " اين عبارت رو بنويسيد : joomina-vmenu

و براي تغيير محل منو هم ميتونيد موقعيت ماژول رو تغيير بديد (left يا right يا...)

در مورد سوال سومتون : مسير نصب هر افزونه بسته به نوع افزونه فرق ميكنه (ماژول ، كامپوننت ، قالب يا پلاگين) و محل قرار گيري هر فايل در فايل xml افزونه موجوده

اگه منظورتون كپي رايت قالب هست كه اين عبارت باشه :

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی شده بوسیله وب سایت جومینا.

فايل index.php قالب رو بازكنيد و خط 164 و خط 166 رو حذف كنيد.

البته اين كار به لحاظ اخلاقي (حمايت و تشكر از طراح) توصيه نميشه

عكسي كه گذاشتيد مشكل داره (نمايش داده نميشه)

:64 (25):

لینک به ارسال

[align=right]سلام

منوی تاپ که بالای هدر قرار داره رو در کدوم موقعیت باید قرار داد ماژولی براش نیست انگار و در عکس نمونه جومینا یه تاپ منوی سبز داره

[/align]

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

در قسمت مدیریت قالبها روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و نمایش موقعیتها را فعال کنید

سپس وارد سایتتون بشید و در انتهای آدرس عبارت زیر را وارد کنید و اینتر را بزنید تا موقعیتها نمایش داده شوند

?tp=1

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...