رفتن به مطلب
pesarak

مشکل export دیتابیس با utf-8

پست های پیشنهاد شده

سلام.

میخوام سایتم را از لوکال xampp به هاست انتقال بدم اما وقتی میخوام از دیتابیس بکاپ تهیه کنم گزینه ای وجود نداره که بکاپ دیتابیس را utf-8 کنم.

تصویر صفحه export دیتابیس در نرم افزار xampp :

لینک تصویر http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13487504521.png

download.php?imgf=13487504521.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. ممنون

اون آموزش ها روش کلی را گفته ولی میخوام بدونم در تصویر بالا کدوم گزینه را باید انتخاب کنم تا بکاپی که گرفته میشه utf-8 باشه؟

لینک به ارسال

ممنون.

من همینکارا را انجام دادم و زمان ایمپورت دیتابیس هم گزینه Character set of the file را قرار دادم روی utf8 اما حالا وقتی وارد سایتم میشم همه متن ها تبدیل شده به علامت سوال ???????????????

لینک به ارسال

دیتابیس رو فشرده نکنید و با پسوند خود SQL خروجی بگیرید ، با برنامه ادیتور باز و چک کنید، اگر مشکلی نداشته باشه موقع وارد کردن دیتابیس هم نباید مشکلی باشه.

لینک به ارسال

ممنون.

بله با ادیتور چک کردم و فایل دیتابیس مشکلی نداره و متن های داخلش فارسی است. اما نمیدونم چرا وقتی به دیتابیس درون هاست ایمپورت میکنم تمامی مطالبم به علامت سوال ????? تبدیل می شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید :002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...