رفتن به مطلب
miladsokout

پرداخت آنلاین برای Auction Factory 2.0.4

پست های پیشنهاد شده

با سلام.... دوستان عزیز چطوری میتونم ماژول های پرداخت انلاین رو به کامپوننت Auction_Factory_2.0.4 متصل کنم؟

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید از پلاگین ها استفاده نمایید

اگر پلاگین اتصال به درگاه برای این افزونه موجود نیست باید از دوستان افزونه نویس تقاضا کنید تا براتون بنویسند

یا علی

لینک به ارسال
با سلام.... دوستان عزیز چطوری میتونم ماژول های پرداخت انلاین رو به کامپوننت Auction_Factory_2.0.4 متصل کنم؟

با تشکر.

میشه درباره ی افزونه توضح بدید تا ببینیم مشابهش هست یا نه

لینک به ارسال

با تشکر.

میشه درباره ی افزونه توضح بدید تا ببینیم مشابهش هست یا نه

این افزونه یک سیستم حراجی است....مثل سایت ebay تقریبا. خود این افزونه سیستم پرداخت papal نصب میشه. که من میخوام به سیستم های ایرانی وصلش کنم.

شما باید از پلاگین ها استفاده نمایید

اگر پلاگین اتصال به درگاه برای این افزونه موجود نیست باید از دوستان افزونه نویس تقاضا کنید تا براتون بنویسند

یا علی

سپاس فراوان دوست عزیز...من خودم تخصصم در ضمینه های دیگه است ولی جوملا و زبان php هم در حد متوسط کار میکنم. ولی تا حالا اصلا پروژه ایی که سیستم های پرداخت داشته باشه و نداشتم و کلا نمیدونم چی به چیه و تازه دارم کم کم یاد میگیرم. اگه یه راهنمایی کوچیک و یا اینکه لینک منبعی که توضیحاتی درباره متصل کردن این نوع سیستم ها داشته باشید و ارائه بدید ، خیلی خیلی لطف میکند.

با تشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...