رفتن به مطلب
mahsammd

مشکل در دانلود فایل خریداری شده در joomshoping **ضروری**

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان.

من از کامپوننت جوم شاپینگ استفاده می کنم. برای فروش من فایلهام رو به صورت دانلود می زارم.

تا حالا سه بار خودم خرید کالا را تست کردم از درگاه زرین پال به خوبی پرداخت انجام میگیره یعنی تمامی مراحل درست کار میکنه و در نهایت با بازگشت به سایت پیغام تشکر هم اعلام و در نهایت ایمیل هم دریافت میکنم که مشخصات کامل خریدم در اون ثبت شده و لینک دانلود رو هم داره منتها وقتی رو لینک دانلود کلیک می کنم وارد فروشگاه میشه و پیغام ((سفارش باید پرداخت شود )) میده!!

درحالی که تمام مراحل درست کار کرده و حتی در بخش مدیریت نیز سفارش به صورت پرداخت شده ثبت گردیده.

از دوستان که با این کامپوننت دارن کار میکنن ممنون میشم بنده در حل این مشکل راهنمایی کنن تا فروشگاهم کارش رو شروع کنه.

راستی تو یکی از بخش ها یکی از دوستان به این صورت پاسخ داده که:http://forum.joomina.ir/thread-14837.html

((باید توو منوهاتون یه منو بسازین مثلا به اسم سفارشات و در قسمت تغییر نوع جوم شاپینگ قسمت کاربر رو انتخاب کنید بعد از انتخاب در قسمت پارامترها سمت چپ order رو انتخاب کنید حالا هرکس فایلی بخره باید بره توو این منو و دانلود کنه))

منتها این جواب من نیست!!

1-چرا با لینک دانلود ارسال شده به ایمیل دانلود نمیشه؟!!

2-من تنظیم کردم که بدون عضویت خریداری صورت بگیره حالا اگر فرض کنیم با روش لینک دانلود ایمیل نمیشه دانلود کرد و حتما باید از روش پیشنهادی دوست از استفاده کرد سوال اینجاست که کاربری که عضو نیست و خرید رو انجام داده هم میتونه از طریق این منو فایلش رو دانلود کنه؟؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این همه بازدید بدون پاسخ؟!! یعنی از دوستان کسی نمیدونه؟

خیلی مهمه ها تمامی زحماتم و هزینه کردنما فقط حل این مشکل نتیجه میده

متشکرم

لینک به ارسال

راستش من امتحان کردم حتی وقتی ثبت نام کاربران رو فعال کردم بعد ثبت نام وارد بخش کاربری شدم فایل اونجا وجود داشت اما وقتی باز خواستم دانلود کنم همون پیغام : سفارش باید پرداخت شود .

رو داد؟!!

گفتم بگم شما امتحان نکنید کسی که به ما جواب نداد حداقل ما به یکی راهنمایی داده باشیم.

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...