رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلامی دوباره خدمت همه ی عزیزان

پس از یک روز استراحت فکر کنم وقتش باشه که مسئله ای که من چندین بار مزاحم دوستان به خصوص جناب آقای تهرانی شدم رو عرض کنم (البته واقعا صمیمانه تشکر میکنم از ایشون که واقعا این مسئله را درک کردن و امیدوارم از دست ما ناراحت نشده باشن)

مسئله راجع به عدم دریافت گواهی هایی می باشد که من و برخی از دوستانی که در سمینار حضور داشتن با این مشکل روبرو شدیم

و از اونجایی که دریافت این گواهی برای من بسیار اهمیت داره با عرض پوزش خواستم بار دیگر این مسئله را با آقای تهرانی و دیگر دوستانی که این مشکل را داشتن درمیون بزارم که اگه میشه یه فکری هم برای ما بکنید

با تشکر فراوان از همگی شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

کد رهگیری شما چیست؟

یاعلی

درود بر آقای پارسای عزیز

من جز اون دسته از عزیزانی بودم که فقط تیکت ورود داشتم

که با آقای تهرانی هماهنگ کردم که ایشون لطف کردن و هماهنگ کردن که بتونم به سمینار بیام

و آقای پارسا من خیلی این گواهی واسم مهمه

ممنون میشم کمکی بکنید

لینک به ارسال

دوست من کمی تحمل بفرمائید. عرض کردیم به کسانی که در سمینار حاظر بودند و نام اون ها ثبت شده گواهی تعلق میگیره و این کار نیازمند ایجاد بک راه-ک ار و تعبیه ی یک روش هست. بنا بر این بزودی برای اون دسته از عزیزان اطلاعیه ای صادر خواهد شد.

واقعیت این هست که ما در این مورد تقصیری نداریم. در سایت چند روز اطلاعیه زدیم جهت ثبت نام تکمیلی، سه بار بنده به کسانی که ثبت نام اولیه رو انجام داده بودند پیامک زدم و یه بار هم ایمیل زدیم، اما باز هم برخی از دوستان نتونستند ثبت نام تکمیلی رو انجام دهند، با این وجود به جهت رفاه حال دوستان امکان حضور این دوستان در سمینار بوجود آمد، پس اطمینان داشته باشید گواهی صادر می شود و برای دوستان ایمیل خواهد شد.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام جناب پارسای عزیز .

بنده هم از جمله کسانی بودم که این شرایط در موردش صدق میکنه

ما کی عکسهامون رو براتون ارسال کنیم ؟

لینک به ارسال

سلام جناب پارسای عزیز .

بنده هم از جمله کسانی بودم که این شرایط در موردش صدق میکنه

ما کی عکسهامون رو براتون ارسال کنیم ؟

سلام بر شما

دوست من کمی تحمل بفرمائید. عرض کردیم به کسانی که در سمینار حاظر بودند و نام اون ها ثبت شده گواهی تعلق میگیره و این کار نیازمند ایجاد بک راه-ک ار و تعبیه ی یک روش هست. بنا بر این بزودی برای اون دسته از عزیزان اطلاعیه ای صادر خواهد شد.

لینک به ارسال

واقعیت این هست که ما در این مورد تقصیری نداریم. در سایت چند روز اطلاعیه زدیم جهت ثبت نام تکمیلی، سه بار بنده به کسانی که ثبت نام اولیه رو انجام داده بودند پیامک زدم و یه بار هم ایمیل زدیم، اما باز هم برخی از دوستان نتونستند ثبت نام تکمیلی رو انجام دهند، با این وجود به جهت رفاه حال دوستان امکان حضور این دوستان در سمینار بوجود آمد، پس اطمینان داشته باشید گواهی صادر می شود و برای دوستان ایمیل خواهد شد.

موفق باشید

متاسفانه من نه ایمیلی بهم رسید نه sms به هر حال واقعا ازتون ممنونم

و منتظر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...