رفتن به مطلب
nasimesaba101

چگونگی اتمام عملیات ریستور

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من یه فول بکاپ از سایتم دارم. حالا میخوام هاستم رو ریستور کنم. خب باید به قسمت بکاپ ویزارد برم و در صفحه آپلود فایلم رو پیدا کنم.

سوال من از اینجا شروع میشه که بعد از آپلود چه اتفاقی میفته و چکار باید بکنم.چون هنوز آپلود نکردم.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

فول بک آپ رو شما خودتون نمیتونید ریستور کنید . باید بدید به ادمین سرور تا براتون انجام بده

اگه میخواهید خودتون بک آپ بگیرید و ریستور کنید باید از گزینه هایی که در سمت راست قسمت فول بک آپ قرار دارند استفاده کنید و هر کدام را جداگانه بک آپ تهیه کنید

البته راه دیگری هم هست و اونم اینکه از قسمت phpmyadmin از دیتابیستون Export بگیرید و در قسمت فایل منیجر هم فایلها و پوشه هاتون رو زیپ کنید و به عنوان بک آپ دانلود و نگهداری کنید

راه آخر هم استفاده از افزونه AkeebaBackup میباشد که از قسمت مدیریت جوملا میتونید بک آپ تهیه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام اصلا میتونی از بک اپ استفاده نکنی

شما اول بررو توی phpmyadmin

از سمت راست دیتابیس خودتو انتخاب کن

بعد جداول را که اورد chekall را بنزن بعد export

حالا یه فایل با پسوند sql داری

بعد بررو تویه فایل منیجر فایل هارا انتخاب و compress را بزن حالا فایل زیپ شده را دانلود کن

برای ریستور هم برعکس همین کار هارا بکن

همش 10 دقیقه طول نمیکشه خیلی خیلی راحته

:002::002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...