رفتن به مطلب
nurman

درخواست فوری نصب قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام .

من تازه با سیستم جوملا و انجمن آشنا شدم .

برا همین خاطر زیاد با جوملا آشنا نیستم .در نگاهی اجمالی که داشتم خیلی برام جالب اومده سیستمش .

من میخواستم یه قالب رو تو جوملا نصب کنم ولی بلد نیستم از دوستان کسی میتونه قبول زحمت کنه و این کار رو برام انجام بده؟

البته جوملا فارسی + قالب = نصب

:heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به جومینا خوش اومدید.

اول به مدیریت برید و سپس از منوی بالا وارد"نصب/حذف" بشید. از اونجا قالب خودتون رو Brows کنید و نصب رو بزنید.

قالب نصب میشه و بعد به مدیریت قالب برید و قالب مورد نظر رو تیک کنید و دکمه پیشفرض رو بزنید.

سوالی بود در خدمتم

با احترام

لینک به ارسال

سپاس بیکران جناب mrgh:002:

من جوملا 2.5 فارسی رو تو روت هاستم آپلود کردم ولی متاسفانه پیغام زیر داد مبنی بر این که حمله صورت پذیرفته

Server #15is under the DDOS attack (IP Nullrouted)

We have just received a HUGE (over 3GB/s incoming traffic) DDoS attack targeting the Server #15. Our CISCO guard firewall was unable to handle such attack, so one of the server IP address - 31.170.167.203 was disabled (all the rest websites on this server are working fine). If your website is using this IP (due to unique IP rotation system only 3% websites are using this IP) it will be unavailable for the next 6 hours. As soon attack will subside, this IP address will be enabled and your website will start working again. We thank you for your patience and understanding.
2012-09-16 03:45:29

البته یادآور بشم که هاستم رایگان هست.

و این قالبی رو که میخوام نصب کنم قالب داری موارد زیادی هست نمیدونم چی رو باید آپلود کنم.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

لینک قالب تجاری حذف شد

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

اگه راهنمایی بفرمایین عالی میشه

البته راجع به صحبت هایی که تو نوشته هام کردم ( حمله این ها ) سوء تفاهم بین دوستان نشه . ما به شما یرانیان عزیز عین دو تا چشمامون اعتماد داشتیم و داریم و خواهیم داشت

لینک به ارسال

سلام

به جومینا خوش اومدید

پشنهاد میکنم قوانین انجمن رو یکبار مطالعه فرمایید تا با قوانین انجمن آشنا باشید.

این انجمن از قالب تجاری پشتیبانی نمی کنه ولی شما لینک دانلود قالب تجاری رو برای دانلود گذاشتید. خلاف قوانینه ...

در مورد مشکل تون بگم چون هاست رایگانه همچین مشکلی پیش میاد. بیشتر از حجم هاستتون استفاده کردید.

DDOS :

ddos مخفف denial of service attack می باشد به زبان ساده یعنی سرازیر کردن تقاضاهای زیاد.

فکر کنم چند ساعتی بکشه اشتراکتون آزاد بشه (معمولا 6 ساعت). به اطلاعاتتون هم به طور عادی نباید صدمه ای برسه.

بدرود

لینک به ارسال

پوزش بابت اشکالی که به وجود اومد.

شما که اون قالب رو دیدن یه لطفی بکنید و بگید کدوم قسمتش رو باید آپلود کنم

مرسی

لینک به ارسال

سلام

اینجور قالب ها معمولا درون آنها چندین فایل زیپ شده وجود داره.

یکی از اون فایل ها به نام quickStart می باشد. اون فایل قالب نصب شده روی جوملا می باشد. بعد از نصب دقیقا چیزی که در دمو دیدید رو خواهید داشت.

برای اینکه در نصب بسته نصبی مشکلی نداشته باشید آموزش زیر را بخونید

http://www.joomedia.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-PDF/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7.html

بدرود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...