رفتن به مطلب
post98

سوال:چجوری یه باکسه این جوری درست کنم ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من می خواستم یه فرمی به این شکل بسازم البته اینم بگم که من با فتوشاپ طراحیش کردم اما چون بعدآ امکان داره که توی این باکس

مطلب نوشته بشه و یا تکست باکس گذاشته بشه نمیشه روی عکس متن نوشت البته به غیر از حالت background image روی این باکس می خواستم بگم به غیر از فتوشاپ منظورم طراحی با عکس هستش چجوری فرمی با این حالت در بیارم منظورم

این حالت گودیش هست که زیرش سایه داره چون من توی سایت میرم تو قسمت artical ها و تو مطلب artical ها این عکس که به شکل باکس هستش رو میزارم منطورم اینکه کلآ توی جوملا باید از کجا بتونم اگه بخوام بدون عکس کار کنم برم css و html و jquery براش بنویسم

البته من خودم css و jauery و html بلدم

یا اینکه شنیدم میشه یه سری کامپوننت خودم بسازم و توی جوملا نصب کنم مثلآ این باکس ها رو درست کنم با کامپوننت ها.

b78af9b5b1ac.png

مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما یک فرم میخواهید؟ از فرم ساز ها استفاده کنید.

اگر دقیقا چیزی که تو عکس نشون دادید میخواهید یعنی توی مطلب باشه می توانید از ویرایشگر CK استفاده کنید. با استفاده از اون ویرایشگر میتوانید تمام امکانات TEXTAREA / RADIOBUTTON / CHECKBOX و ... داشته باشید

بدرود

لینک به ارسال

با سلام

سوالتون یکم گنگه

اما یه چند نکته

باری ساخت این موارد شما نباید از قسمت مطالب اقدام کنید

همون طوری که گفتید باید یه ماژول یا کامپوننت بنویسید و از فرمتون استفاده کنید

یه مطلب دیگه

اگه کار شما صرفا ثبت نامه و کاربران نیاز به ورود به سایت شما ندارند

بهتره که از یک فرم ساز استفاده کنید که کار ثبت نام رو با اون مدیریت کنید

یا علی

با تشکر از جناب میری مثل اینکه زودتر پست زدن

لینک به ارسال

دوستان ممنون که به سوالم پاسخ دادین

ببنید من قرار نیست فرم لاگین درست کنم قراره یه کانتنت باکس باشه سایت خودش فرم لاگین داره مثلآ باکسه زرد رنگ رو ببینید

حالا می خوام روش محتوا بزارم همونطور که میدونید نمیشه روی عکس یه متنی نوشت این باکس زرد رنگ که می بینید یه عکس خالیه

من می خوام کاری کنم که بشه روی اون بعدآ مطلب نوشت یا مطلب رو تغییر داد یا مثلآ روی اون قراره input بزارم

یه نمونه برا سایت مایکروسافت : http://www.microsoft.com/en-us/default.aspx

اون 3 تا باکسه آبی رنگ و نارنجی هستن رو میگم

اما همونطور که می بینید برا مایکروسافت خشک و بی روحه (استایل نداره) عکس خالیه یعنی نوشته و عکس با هم هستند یعنی با فتوشاپ متن روی باکس گذاشتن

اما برای من استایل داره : 23525013347751837051.jpg

حالا فرض کنید من این رو گذاشتم توی سایت حالا چجوری روی این باکس ها متن خواستم بنویسم؟(در کل چجوری روی عکس که گذاشتم بتونم مطلب روی عکس بنویسم)

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم

مرسی

لینک به ارسال

در حدی که بنده میدونم:

عکس شما انتهاش حالت متفاوتی داره

یعنی بقیه جاها چیزه ثابتی هست.

شما انتهای این عکس رو برش بزن و در انتهای موقعیت قرار بدید و گفتید که میخواید که نوشته قرار بدید میتونید به موقعیت وسط این عکس درست کنید از ماژول دستی بهره ببرید

موفق باشید:002:

لینک به ارسال

در حدی که بنده میدونم:

عکس شما انتهاش حالت متفاوتی داره

یعنی بقیه جاها چیزه ثابتی هست.

شما انتهای این عکس رو برش بزن و در انتهای موقعیت قرار بدید و گفتید که میخواید که نوشته قرار بدید میتونید به موقعیت وسط این عکس درست کنید از ماژول دستی بهره ببرید

موفق باشید:002:

دوست عزیز ممنون که پاسخ دادین

اما من این روش رو امتحان کردم اصلآ مناسب نیست چون زیرش سفید میشه در صورتی که باکس من سبز هستش یا هر رنگ دیگه ای

مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...