رفتن به مطلب
asadpur

مشکل فعال کردن قالب در لوکال

پست های پیشنهاد شده

درود /.

من قالب "tak_software" رو لوکال نصب کردم و به راحتی هم نصب شد . بعد از نصب برای فعال سازیش این پیغام رو میده . باید چیکار کنم .

تشکر فراوان

Warning: require_once(template.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\lamerdg\templates\tak_software\component.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'template.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\lamerdg\templates\tak_software\component.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

کسی نیست مرا یاری دهد ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فکر کنم یک فایل رو پیدا نمیکنه. تست کنید ببینید اون فایل وجود داره در اون جایی که میگه یا نه.

بدرود

لینک به ارسال

آقا محمد خیلی باهاش کشتی گرفتم ولی باز نتونستم .

این همون فایلی هست که داره گیر میده

http://up.toca.ir/images/vz04m43snrjxauq54pag.zip

لینک به ارسال

سلام

از wampserver برای لوکال استفاده کنید و ی ه صورت آنلاین ببینید باز این مشکل هست یا نه

با احترام

لینک به ارسال

من از wampserver استفاده می کنم ولی بازم همین مشکل رو داره .من این قالب رو از بسته نصبی کشیدم بیرون . بسته نسبی کلا مشکل داشت .تا میومدم تو پوشه www میریختم بعد برای نصب سریع به آخرین مرحله نصب (finish ) هدایت میشد.

بسته نصبی رو اینجا دانلود کردم

http://takwd.ir/takwebdesign-templates/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%DA%A9-%D9%88%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D9%86.html

لینک به ارسال

سلام

حتما اشکال از بسته نصبیه.

از همون سایت تک وب دیزاین هم سوال کنید شاید جوابتون رو بدند و به جوابتون برسید.

بدرود

لینک به ارسال

سلام

حتما اشکال از بسته نصبیه.

از همون سایت تک وب دیزاین هم سوال کنید شاید جوابتون رو بدند و به جوابتون برسید.

بدرود

سلام

بعد از نصب قالب فایل قالب دانلود شده رو کپی کن و در محلی که قالبهای جوملا قرار دارند پیست کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...