رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خوبین؟ اول همه بگم تمام تاپیکایی که مربوط به ssl بودو خوندم هیچی پیدا نکردم پست دادم اینجا.

حالا سوالم:

خب دیشب من انجمن Kunena رو روی جوملام نصب کردم چند تا اتفاق افتاد:

خب قبل این که این انجمن و نصب کنم، توی صفحه ی اصلی از قسمت ورود راحت وارد میشد به سایت. کاراتو که میکردی بعد که میخواستی خارج بشی گزینه ی خروج و که میزدی فورس میشد روی https البته من همه از هاست خودم توی فایل configuration.php عددش رو صفر گذاشتم هم از توی پنل مدیریت غیر فعال کردم. ولی برای خروج فورس ssl میشد که نمیدونستم چی کار کنم.

حالا از دیشب که این Kunena رو نصب کردم دیگه از اون قسمت لاگین خود سایت حتی دیگه همون لاگینم نمیشه و فورس میشه روی ssl و برای این که این جوری نشه فقط باد از ورود و خروج خود صفحه ی انجمن استفاده کرد. ینی اگه از اونجا وارد بشی یا خارج بشی بدون مشکل ssl این کارو می*کنه.

مشکل چیه؟ چه جوری این مسئله رو حلش کنم؟ خیلی اذیت میکنه. چه فایلی رو باید ادیت یا ریپلیس کنم؟ مرسی بگید.

خب همه میدونین این مشکل چیه ولی یه عکسم آپلود میکنم که بیشتر بدونین!

مرسی از جوابا

slwvk366mjs02thgw8va.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

سطح دسترسی فایل کانفیگ را روی 777 قرار بدید و بعد از اعمال تغییرات مجددا" به 444 بازگردانید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

چون سایتم نو بود دوباره نصبش کردم از اون اولم کیوننا رو نصب کردم مشکل حل شد. همه ی مشکلا از اینجا پیدا میشه که از تو مدیریت یه چیزی ست میکنی بعد میری از توی خود هاست فایل configuration.php و دسکاری میکنی این دو تا با هم مچ نمیشن مشکل من پیش میاد! پس واسه این که اینجوری نشه مثه من، کسایی که حالا بعد از این میان این تاپیکو میخونن یادشون باشه تنظیمات و فقط از یه جا حالا اونم مدیریت تغییر بدن تا مشکل من واسشون پیش نیاد. اگرم از هاست خواستین بکنین فایل configuration.php رو دانلود کنین تغییر بدین بعد جایگزین فایل قبلی تو هاست کنین. من این کارارو نکردم به مشکل خوردم. مرسی از جوابای سعیدشمسی عزیز و مصطفی صفرعلی.

دوستون دارم :heart:

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

خوشحالم مشکلتون حل شده

ولی دوستان از هر 2 طریق می تونند تنظیماتشون رو اعمال کنند و نباید مشکلی پیش بیاد !!!!

البته اگر تنظیمات کلی رو از مدیریت سایت بخواهید انجام بدید همانطور که مصطفی عزیز اشاره کردند حتما سطح دسترسی فایل configuration.php باید قابل نوشتن (777) باشد در غیر این صورت هست که به مشکل می خورید...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...