رفتن به مطلب
mhhossein

نسخه دمو برای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام نمونه کار در سایتم قرار بدم که دمو داشته باشه مانند این دمو آیا باید تمام سایت را آپلود کنم (منظورم اینه که هم قسمت مدیریت و هم نمایش سایت) یا راهی داره که فقط قسمت مدیریت سایت را آپلود نکنم که حجم کار کم بشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که فکر نمیکنم نیازی به پوشه Administrator باشه. تا حالا دیدین توی سایت خودتون توی آدرس بار عبارت Administrator دیده بشه! خوب نه دیگه! یعنی برای نمایش سایت نیازی به پوشه ادمین نیست.

موفق باشید

در ضمن یه پیشنهاد دارم شما میتونید تمامی پوشه ها بجز پوشه ادمین رو آپ کنین رو لوکال و تست کنید اگر جواب داد پس یعنی مشکلی وجود نداره.

یاعلی. :002:

لینک به ارسال

سلام

الان اين كه نصب شده خودش جداگانه روي يه پوشه و يا ساب دامين جداگانه نصب شده

و يه ديتا بيس جداگانه داره اگه بخوايد قالب را دمو ازش قرار بديد بايد اين كار را انجام بديد

لینک به ارسال

دوست عزیز از سی پنل یه بکاپ بگیرید از همه چی و اون رو توی فولدر ساب دامینی که ایجاد کردید بریزین بعد پوشه ادمین رو هم حذف کنین یا نکنین فرقی نداره و توصیه میکنم حذفش کنین.

یاعلی :cool:

لینک به ارسال

از من راهنمایی خواستید نظر من html هست

یعنی دمو خودتون را در لوکال بصورت html از مرورگر یا با نرم افزار خروجی بگیرید و در پوشه دمو یک پوشه بسازید با نام همون قالب و در آنجا بریزید

البته راه دیگه این هست که جوملا نصب کنید و تمام قالب ها را روی آن نصب کنید و یک منو خاص به آن اختصاص بدهید یا اینکه آدرس مستقیم نمایش برای آن قالب را بدهید

از افزونه هم میشه استفاده کرد

لینک به ارسال

البته راه دیگه این هست که جوملا نصب کنید و تمام قالب ها را روی آن نصب کنید و یک منو خاص به آن اختصاص بدهید یا اینکه آدرس مستقیم نمایش برای آن قالب را بدهید

میشه لطف کنید در این مورد بیشتر توضیح بدید ؟ چگونه آدرس مستقیم برای نمایش قالب میشه گذاشت ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین کار همینه که آقای موذنی گفتند. با استفاده از نرم افزار Offline Explorer Enterprise کل ساییتون رو دانلود کنید. با این روش سایت شما با پسوند html به طور کامل ذخیزه میشه و حجمشم خیلی میاد پایین (زیر 10 مگابایت).

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...