رفتن به مطلب
miladsokout

نمایش مطالب زیرمجموعه در مجموعه والد

پست های پیشنهاد شده

با سلام..

دوستان عزیز چطوری میشه کاری کرد که مطالب موجود در یک زیرمجوعه در مجموعه والد هم نماتیش داده بشه؟

مثلا من مجموعه اخبار رو دارم که شامل دو زیرمجموعه است:

1. اخبار

2. احبار جهان

حالا من چندتا مطلب در مجموعه اخبار جهان و ایران ارسال کردم...میخوام وقتی از منوی سایت،گزینه اخبار(که در واقع همون مجموعه والد است) رو انتخاب میکنن ، مطالب موجود در دو زیرمجموعه هم مشاده کنند.

در حال حاضر فقط خود زیرمجموعه ها رو نشون میده نه مطالبشون رو!..

با تشکر فراوان.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز کافیست شما طرح بلاگ بخش رو انتخاب کنید

یا علی

د.ست عزیز من این کار رو کردم .... بخش بندی ها مشکلی نداره.

مشکل اینجاست که مجموعه اصلی،خود زیر مجموعه ها رو نشون میده نه مطالب زیرمجموعه ها رو.

ببینید وقتی مطلبی ارسال میکنیم فقط میتونیم یه مجموعه رو بهش بدیم دیگه...منم مجموعه اخبار جهان رو میدم که در واقع زیر مجموعه اخبار هست...ولی وقتی از مجموعه اخبار رو نگاه کنیم فقط خود زیرمجموعه ها رو نشون میده و مطالب رو نشون نمیده. در صورتی که تا جایی که یادمه توی 1.5 نشون میداد...cms های دیگه هم که همه نشون میدن.

لینک به ارسال

با سلام

miladsokout عزیز ، به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

این موردی رو که شما میخواهید باید یک منو از نوع مطالب ویژه شده ایجاد کنید و بعد در تنظیمات آن منو مجموعه های موردنظرتون رو انتخاب کنید . بدین ترتیب میتونید تمام مطالب چند مجموعه را در یک منو نمایش دهید

ولی اینکار برای صفحات داخلی چندان جالب نیست . چون فقط برخی از مطالب که فقط ویژه شده اند نمایش داده میشن

برای صفحات داخلی میبایست منو از نوع طرح بندی بلاگ مجموعه انتخاب کنید و یک مجموعه در تنظیمات آن انتخاب کنید تا فقط مطالب همان مجموعه نمایش داده بشه

برای باقی مجموعه ها نیز به همین منوال عمل کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

miladsokout عزیز ، به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

این موردی رو که شما میخواهید باید یک منو از نوع مطالب ویژه شده ایجاد کنید و بعد در تنظیمات آن منو مجموعه های موردنظرتون رو انتخاب کنید . بدین ترتیب میتونید تمام مطالب چند مجموعه را در یک منو نمایش دهید

ولی اینکار برای صفحات داخلی چندان جالب نیست . چون فقط برخی از مطالب که فقط ویژه شده اند نمایش داده میشن

برای صفحات داخلی میبایست منو از نوع طرح بندی بلاگ مجموعه انتخاب کنید و یک مجموعه در تنظیمات آن انتخاب کنید تا فقط مطالب همان مجموعه نمایش داده بشه

برای باقی مجموعه ها نیز به همین منوال عمل کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

ممنون دوست عزیز...

ولی دقیقا مشکل من ایجاد که میخوان وقتی یه مجموعه انتخاب شد،مطالب زیر مجموعه هم نمایش داده بشه که متاسفانه مثل اینکه امکانش نیست.

با تشکر از همه دوستان عزیز.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...