رفتن به مطلب
وحید حاجی پور

برگزاری مسابقات چهار گزینه ای با جومینامچ joominamatch

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان

کامپوننتی که هم اکنون پیش رو دارید و معرفی می کنیم کامپوننت مسابقات چهارگزینه ای می باشد .download.php?imgf=13446368161.png

توسط این کامپوننت می توان مسابقات تستی و چهار گزینه ای را طرح کرد و به سادگی افرادی که پاسخ صحیح به سوالات را داده اند شناسایی کرد.

در ادامه به تصاویری از این محصول و نمایش نحوه کار این کامپوننت می پردازیم.

ابتدا کامپوننت را نصب و پس از نصب به وارد کامپوننت می شویم .

اولین گام برای استفاده از این کامپوننت ساخت مجموعه می باشد .

به بخش مجموعه ها می رویم و یک مجموعه می سازیم .

در گام بعدی باید سوالات خود را مطرح کنیم پس به بخش سوالات می رویم .

در بخش سوالات کلید جدید را برای طرح یک سوال انتخاب می کنیم.

وارد صفحه طرح سوال شده ایم . ابتدا مجموعه مورد نظر را انتخاب می کنیم و سپس در کادر بعدی متن سوال را مطرح می کنیم و پس از آن چهار گزینه که به عنوان گزینه های انتخابی هستند را در کادر های مشخص وارد می کنیم و در کادر آخر شماره پاسخ صحیح را وارد می کنیم و در اخر کلید ذخیره سازی را فشار می دهیم.دقت داشته باشید که تعداد سوالات موجود در یک مجموعه می توانند بی شمار باشند و این سوالات همه یک مسابقه یا امتحان به حساب خواهند امد. و هر فرد با شماره ملی خود فقط می تواند یک بار در مسابقه شرکت کند.

خوب اکنون سوالات مسابقه طرح شده است و می خواهیم مسابقه را برای بازدید کنندگان سایت منتشر کنیم برای این کار به بخش منو ها می رویم تا منوی مورد نظر را برای مسابقه درج کنیم .

به منوی مورد نظر مراجعه می کنیم و گزینه منوی جدید را انتخاب می کنیم و از صفحه باز شده کلید جدید را انتخاب می کنیم . در این صفحه از کادر نوع گزینه منو کلید انتخاب را می زنیم و از بخش مسابقه چهار گزینه لینک یک مجموعه سوال را انتخاب کنید را فشار می دهیم و از بخش تنظیمات مورد نیاز یک مجموعه سوال را انتخاب می کنیم و ذخیره می کنیم . مسابقه با موفقیت منتشر شد .

برای پاسخګویی به سوالات به سایت مراجعه می کنیم از لینک ای که ایجاد کرده ایم وارد مسابقه می شویم مشخصات را وارد می کنیم و به سوالات پاسخ می دهیم و کلید ذخیره را می زنیم اطلاعات در سیستم ثبت شد .

دوباره به بخش مدیریت وارد می شویم تا پاسخ کاربر را مشاهده کنیم .به بخش کاربران مراجعه می کنیم در این بخش افرادی که به سوالات پاسخ داده اند همراه با گزینه های انتخابی و درست و غلط بودن گزینه مشخص شده است.

به همین سادگی یک مسابقه برگزار کردیم .

دانلود کنید

لینک سایت سازنده

برنامه نویس :وحید حاجی پور معروفی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

می خوام ببینم ماژول مربوط به ارزیابی برای سایت جومینا وجود داره؟

منظورم اینکه مثلا ما 5 تا سوال تستی بزاریم با جواب ضعیف متوسط خوب عالی بعد برای هر کدوم نمره بزرایم بعد از اینکه کاربر به سوالات جواب داد یه نمره بهش داده بشه.مثلا برای هر سوال 20 نمره در نظر گرفت و در انتها مثلا نمره 70 رو دریافت کرد.

خواهش میکنم اگر مقدور هست جواب سوالم رو بدید من مبتدی هستم ولی به این موضوع خیلی احتیاج دارم.ممنون

لینک به ارسال

می خوام ببینم ماژول مربوط به ارزیابی برای سایت جومینا وجود داره؟

منظورم اینکه مثلا ما 5 تا سوال تستی بزاریم با جواب ضعیف متوسط خوب عالی بعد برای هر کدوم نمره بزرایم بعد از اینکه کاربر به سوالات جواب داد یه نمره بهش داده بشه.مثلا برای هر سوال 20 نمره در نظر گرفت و در انتها مثلا نمره 70 رو دریافت کرد.

خواهش میکنم اگر مقدور هست جواب سوالم رو بدید من مبتدی هستم ولی به این موضوع خیلی احتیاج دارم.ممنون

با سلام

لطفا" سوالهاتون رو فقط در یک تاپیک پیگیر باشید

آدرس تاپیک قبلیتون : http://forum.joomina.ir/topic/22491-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85/

در صورت تکرار اخطار در پی خواهد داشت !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

باسلام و احترام

من کامپوننت مسابقه چهارگزینه ای را نصب کردم و سئوالات راهم ایجاد کرده در سایت نمایش دادم ولی وقتی کاربر پاسخ را ارسال می کنه پاسخ کاربر در قسمت لیست شرکت کنندگان مشاهده نمیشه

حالا بفرمایید چیکار باید بکنم؟ البته تنظیماتی هم برای این منظور در کامپوننت وجود ندارهسپاسگزارم

لینک به ارسال

من نمیدونم اینهای که در انجمن پاسخ میدن چرا به نقطه آخر میرسند پاسخی ندارند بدهند نمونه ش همین پاسخ آخر کامپونت برگزاری مسابقات چهارگزینه ی با جومینامچ که برای تنظیم پاسخنامه صحیح جوابی ندارید بدهید اگر پاسخ ندارید پس چراترویج میدهید

لینک به ارسال

سلام . من هم دقیقا همین مشکلو دارم در پایان نمیتونم پاسخ کاربران رو ببینم

لینک به ارسال

سلام خدمت همه دوستان

کامپوننتی که هم اکنون پیش رو دارید و معرفی می کنیم کامپوننت مسابقات چهارگزینه ای می باشد .http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13446368161.png

توسط این کامپوننت می توان مسابقات تستی و چهار گزینه ای را طرح کرد و به سادگی افرادی که پاسخ صحیح به سوالات را داده اند شناسایی کرد.

در ادامه به تصاویری از این محصول و نمایش نحوه کار این کامپوننت می پردازیم.

ابتدا کامپوننت را نصب و پس از نصب به وارد کامپوننت می شویم .

اولین گام برای استفاده از این کامپوننت ساخت مجموعه می باشد .

به بخش مجموعه ها می رویم و یک مجموعه می سازیم .

در گام بعدی باید سوالات خود را مطرح کنیم پس به بخش سوالات می رویم .

در بخش سوالات کلید جدید را برای طرح یک سوال انتخاب می کنیم.

وارد صفحه طرح سوال شده ایم . ابتدا مجموعه مورد نظر را انتخاب می کنیم و سپس در کادر بعدی متن سوال را مطرح می کنیم و پس از آن چهار گزینه که به عنوان گزینه های انتخابی هستند را در کادر های مشخص وارد می کنیم و در کادر آخر شماره پاسخ صحیح را وارد می کنیم و در اخر کلید ذخیره سازی را فشار می دهیم.دقت داشته باشید که تعداد سوالات موجود در یک مجموعه می توانند بی شمار باشند و این سوالات همه یک مسابقه یا امتحان به حساب خواهند امد. و هر فرد با شماره ملی خود فقط می تواند یک بار در مسابقه شرکت کند.

خوب اکنون سوالات مسابقه طرح شده است و می خواهیم مسابقه را برای بازدید کنندگان سایت منتشر کنیم برای این کار به بخش منو ها می رویم تا منوی مورد نظر را برای مسابقه درج کنیم .

به منوی مورد نظر مراجعه می کنیم و گزینه منوی جدید را انتخاب می کنیم و از صفحه باز شده کلید جدید را انتخاب می کنیم . در این صفحه از کادر نوع گزینه منو کلید انتخاب را می زنیم و از بخش مسابقه چهار گزینه لینک یک مجموعه سوال را انتخاب کنید را فشار می دهیم و از بخش تنظیمات مورد نیاز یک مجموعه سوال را انتخاب می کنیم و ذخیره می کنیم . مسابقه با موفقیت منتشر شد .

برای پاسخګویی به سوالات به سایت مراجعه می کنیم از لینک ای که ایجاد کرده ایم وارد مسابقه می شویم مشخصات را وارد می کنیم و به سوالات پاسخ می دهیم و کلید ذخیره را می زنیم اطلاعات در سیستم ثبت شد .

دوباره به بخش مدیریت وارد می شویم تا پاسخ کاربر را مشاهده کنیم .به بخش کاربران مراجعه می کنیم در این بخش افرادی که به سوالات پاسخ داده اند همراه با گزینه های انتخابی و درست و غلط بودن گزینه مشخص شده است.

به همین سادگی یک مسابقه برگزار کردیم .

دانلود کنید

لینک سایت سازنده

برنامه نویس :وحید حاجی پور معروفی

تو لیست شرکت کنندگان اسامی و شماره ملی وجود داره ولی پاسخ کاربر مشخص نیست

لینک به ارسال

تو لیست شرکت کنندگان اسامی و شماره ملی وجود داره ولی پاسخ کاربر مشخص نیست

آقای حاجی پور تمام مراحل را  نصب و تمام کارها رو انجام دادیم ولی پاسخ صحیح در لیست نماید اگر نمی توانیم این کام÷ونت را اموزش دهید رک بگوید .کسی را معطل نکنید ما پاسخ صحیحی شرکت کنندگان را نمی توانیم مشاهده کنیم ضمنا احتما لدارد این کامپونت تجاری  ودارای لایسن باشد  لطفا پاسخ دهید

لینک به ارسال

آقای حاجی پور تمام مراحل را  نصب و تمام کارها رو انجام دادیم ولی پاسخ صحیح در لیست نماید اگر نمی توانیم این کام÷ونت را اموزش دهید رک بگوید .کسی را معطل نکنید ما پاسخ صحیحی شرکت کنندگان را نمی توانیم مشاهده کنیم ضمنا احتما لدارد این کامپونت تجاری  ودارای لایسن باشد  لطفا پاسخ دهید

سلام

بنده همه استفاده كردم متاسفانه اين كامپونت تجاري است  وبه اين راحتي شما نمي توانيم استفاده فرمائيد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...