رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند وقت پیش یک تاپیکی زده شد برای حمایت از امامان عزیزمون برای سه امام رضا (ع) ، هادی (ع) و امام زمان (عج) قالب زده بشه.

اولین قالبی که زده شد قالب امام زمان(عج)دوست خ که کار گرافیکیش و تبدیلش به ترتیب آقایان محمد صادقی و مهدی مانیان انجام دادند

قالب امام رضا(علیه السلام) رو هم کار گرافیکش رو دوست خوبم BlackStar و کار تبدیل این قالب رو هم استاد موذنی انجام دادند(فعلا منتشر نشده)

قبل از معرفی جا داره از دوست خوبم مصطفی صفرعلی که تو تهیه این قالب کمکم کردند تشکر کامل کنم

قالب امام هادی(علیه السلام):

قالب که امروز به معرفی اون می پردازم قالب زیبای النقی هست

ویژگی های قالب:

کاملا div و بدون استفاده از تیبل (جدول)

دارای 2 کلاس ماژول زیر:

_user1

_user

موقعیت ها:

user3: این موقعیت مربوط میشه به منوی بالای سایت

slidshow: برای قرار دادن اسلاید شو مورد نظر خود(شرطیه)

user1,user2,right

قالب ساده ای هست کل توان من همین بود امیدورام که تونسته باشم یه خدمت کوچولو کرده باشم برای...

و در آخر خواهشی که از دوستان دارم:

از این قالب برای هرچیزی که استفاده میکنند فقط این رو به یاد داشته باشند که هدف از ساخت این قالب چی بوده

دموی آنلاین این قالب

دانلود قالب النقی

موفق باشید

این رو هم اضافه میکنم:

جا داره از همین جا از دوست بزرگوارم leksoz تشکر و قدر دانی بکنم.برای طرح های psd ایشون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...