رفتن به مطلب
specialagent

گرفتن لینک مستقیم دانلود از فوکا و استفاده از این لینک در مطالب دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواستم بدونم چه جوری میشه از فوکادانلود لینک مستقیم دانلود گرفت و از این لینک ها در مطالب دیگه استفاده کرد.

البته من اون دو تا پلاگینش رو هم نصب کردم ولی وقتی دارم یک مطلبی می نویسم و از دکمه فوکادانلود در زیر ویرایشگر مطلب استفاده می کنم و نوع لینک رو در پنجره باز شده به لینک به یک فایل تبدیل می کنم ، اما در پست ارسالی لینک ایجاد شده بیننده را به یک صفحه بی ربط منتقل می کند.

ممنون میشم راهنماییم کنید این مشکل رو چه جوری حل کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما باید با توجه به ورِژنی که فوکا دانلود رو نصب کردی پلاگین همین ورژن فوکا رو هم نصب کنی چون فوکا دانلود دارای ورژن های متفاوت هست

فک کنم با این کار مشکلت حل بشه :dodgy:

لینک به ارسال

ابتدا این پلاگین رو نصب و فعال کنید

http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/13773/59980/plg_content_phocadownload_v1.3.6.zip

سپس برای فعال شدن دکمه زیر ادیتور پلاگین زیر رو نصب و فعال سازی کنید.

http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/13780/59987/plg_editors-xtd_phocadownload_v1.3.5.zip

یاعلی./

لینک به ارسال

بلاخره این مشکل صفحه بی ربط رو حل کردم.

من می خوام وقتی از این پلاگین استفاده می کنم و نوع لینک رو لینک به فایل انتخاب می کنم با کلیک بر روی این لینک و بدون انتقال به صفحه ی دیگر بتونم با دانلود منیجر فایل رو دانلود کنم. میشه یه همچین کاری یا نه ؟

و سوال دیگه هم اینه که چرا وقتی روی ذکمه دانلود خود فوکا کلیک می کنی نمیشه با مثلا دانلودمنیجر دانلود کرد و با دانلودر خود مرورگر دانلود میشه .

در حالی که من گزینه لینک مستقیم رو هم در تنظیمات کامپوننت فعال کردم.

کمک لطفا:(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...